SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 24 sierpnia 2014

Miasta Gospodarze FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014 szykują również wielkie wydarzenie dla dzieci i młodzieży. W Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Bydgoszczy odbędą się Mini Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej.

Miasta Gospodarze FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014 szykują również wielkie wydarzenie dla dzieci i młodzieży. W Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Bydgoszczy  odbędą się Mini Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej.

Terminy i miejsca:

Warszawa, 30 sierpnia pod Stadionem Narodowym

Gdańsk, 1-7 września pod halą Ergo Arena

Wrocław, 8-9 września, pod halą Stulecia

Łódź, 12-14 września, przy ul. Piotrowskiej

Bydgoszcz, 8-9 września, stadion Zawisza

Kraków, 5-7 września, pod halą Kraków Arena

Katowice 1-21 września, pod halą Spodek

 

Do turniejów Mini Mistrzostw Świata  mogą zgłosić się wszyscy chętni, a system rozgrywek w każdym mieście będzie dopasowany do ilości zgłoszonych zespołów. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z siatkarzami, jak i również innymi znanymi osobistościami, które już zapowiedziały swój udział w wydarzeniu.

Na zwycięzców czekać będzie trofeum i prestiżowy tytuł Mini Mistrza Świata. Adepci siatkówki będą mogli poczuć się jak uczestnicy prawdziwego Mundialu, bowiem swoje mecze rozgrywać będą w tych samych czasie co FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkową koszulkę i drobne upominki związane z mistrzostwami.

Celem Mini Mistrzostw Świata nie jest jedynie promocja Mundialu, a przede wszystkim propagowanie siatkówki i sportowej rywalizacji wśród dzieci i młodzieży. Dlatego wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w imprezie, którą na pewno zapamiętają na długo. 

  • 5
  • 1
  • 22
  • 0
  • 0