SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 18 marca 2018

Półfinały MP kadetów - dzień 3

Od piątku do niedzieli w Gdańsku, Żorach, Warszawie i Nysie rozegrane zostały półfinałowe turnieje mistrzostw Polski kadetów. Po dwie najlepsze drużyny z każdej z czterech grup awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się od 2 do 6 maja.

Awans wywałczyły zespoły: RCS Czarni Radom, Trefl Gdańsk SA (grupa I), Jastrzębski Węgiel, UKS SMS Joker Piła (II), AKS V LO Rzeszów, UMKS MOS Wola Warszawa (III) i MMKS Maraton-Espadon Świnoujście, AZS PWSZ Nysa (IV).

Grupa I Gdańsk

16 marca
Trefl Gdańsk Sa - RCS  Czarni Radom   2:3 (20:25, 25:17, 21:25, 25:18, 13:15)
KS Energetyk Poznań - BKS Chemik Bydgoszcz   0:3 (16:25, 11:25, 15:25)
17 marca
RCS Czarni Radom - BKS Chemik Bydgoszcz  3:0 (25:21, 25:18, 25:19)
Trefl Gdańsk SA -  KS Energetyk Poznań 3:1 (25:14, 23:25, 25:22, 25:17)      
18 marca
KS Energetyk Poznań - RCS Czarni Radom 0:3 (12:25, 20:25, 17:25)
BKS Chemik Police - Trefl Gdańsk SA 0:3 (17:25, 14:25, 18:25)

Grupa II Żory
16 marca
Jastrzębski Węgiel - KS Metro Warszawa     3:1 (25:18, 18:25, 25:20, 25:15)
UKS SMS Joker Piła - EKS Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 25:20, 13:25, 25:18)
17 marca
KS Metro Warszawa - EKS Skra Bełchatów   3:2 (26:28, 16:25, 25:15, 25:21, 15:8)
Jastrzębski Węgiel - UKS SMS Joker Piła 3:1 (25:21, 19:25, 25:19, 25:16)
18 marca
UKS SMS Joker Piła - KS  Metro Warszawa 3:0 (26:24, 25:18, 25:22)       
EKS Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 23:25, 18:25)

Grupa III Warszawa
16 marca
UMKS MOS Wola Warszawa - SKPS Dunajec Nowy Sącz   3:0 (25:22; 25:15; 25:22)
AZS 2020 Częstochowa – AKS V LO Rzeszów 2:3 (25:23; 14:25; 25:20; 16:25; 7:15)
17 marca
SKPS Dunajec Nowy Sącz  - AKS V LO Rzeszów  0:3 (21:25, 17:25, 12:25)  
UMKS MOS Wola Warszawa - AZS 2020 Częstochowa  3:2 (18:25, 25:21, 25:21, 20:25, 15:13)       
18 marca
AZS 2020 Częstochowa - SKPS  Dunajec Nowy Sącz 3:1 (25:16, 26:24, 22:25, 25:16)       
AKS V LO Rzeszów - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:18, 25:16, 25:18)

Grupa IV Nysa
16 marca
AZS PWSZ Nysa - TS Volley Rybnik 3:0 (25:23, 25:17, 25:15)       
MMKS Maraton-Espadon Świnoujście - NTS Trójka Nakło  3:1 (23:25, 25:21, 25:23, 25:20)
17 marca
TS Volley Rybnik - NTS Trójka Nakło  1:3 (10:25, 23:25, 25:20, 22:25)
AZS PWSZ Nysa - MMKS Maraton-Espadon Świnoujście 3:2 (19:25, 27:25, 25:19, 20:25, 15:12       
18 marca
MMKS Maraton-Espadon Świnoujście - TS Volley Rybnik 3:1 (17:25, 25:21, 25:16, 25:20)
NTS Trójka Nakło - AZS PWSZ Nysa 3:1 (25:22, 17:25, 25:19, 25:21) 

  • 2
  • 1
  • 26
  • 0
  • 1