SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Anna Daniluk, foto: VIS Polska, 9 kwietnia 2019

„Siatkarskie Skrzydła” znów z juniorkami i juniorami

W środę 10 kwietnia rozpoczną się turnieje finałowe mistrzostw Polski juniorów i juniorek. Czempiona kraju w obydwu kategoriach poznamy w niedzielę. Podczas turniejów, podobnie jak w ubiegłym roku, wybrani zostaną laureaci i laureatki programu Red Bull „Siatkarskie Skrzydła”.

Program Red Bull „Siatkarskie Skrzydła” dedykowany jest wyróżniającym się młodym siatkarzom i siatkarkom, którzy wystartują w finałach o mistrzostwo Polski. Po kilku dniach zmagań wyłonione zostaną osoby wybijające się na konkretnej pozycji, które tym samym zostaną włączone w innowacyjny program Red Bulla. „Siatkarskie Skrzydła” gwarantują adeptom naszej dyscypliny przede wszystkim opiekę medyczną sprawdzającą ich wydolność, mobilność i psychomotorykę. Na podstawie wyników badań siatkarze i siatkarki wraz ze sztabem szkoleniowym PZPS oraz klubowymi trenerami będą mogli jeszcze efektywniej wykorzystać wrodzone parametry i dobrać indywidualne ćwiczenia zwiększające sprawność fizyczną oraz poprawić możliwości organizmu. Dzięki temu Red Bull pomoże siatkarskiej młodzieży „rozwinąć skrzydła” i lepiej wejść w profesjonalny świat sportu.

Laureatki „Siatkarskich Skrzydeł” poznamy w niedzielę w Kętrzynie, natomiast laureatów – w Dębicy. To już druga edycja tego programu. W minionym roku jego beneficjentami zostali: Wiktor Nowak, Sebastian Adamczyk, Patryk Praca, Mikołaj Sawicki, Mateusz Witek oraz Bartosz Firszt. Z rywalizacji dziewcząt wyłoniono: Gabrielę Makarowską, Aleksandrę Grykę, Karolinę Pancewicz, Magdalenę Stysiak, Zuzannę Górecką oraz Oliwię Bałuk.

Głównym sponsorem młodzieżowych mistrzostw Polski jest PKN ORLEN.

  • 14
  • 3
  • 120
  • 0
  • 5