SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Fot. Piotr Sumara, 17 marca 2019

MP juniorów: poznaliśmy finalistów

Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk, AZS 2020 Częstochowa, Metro Warszawa, UMKS MOS Wola Warszawa,  EKS Skra Bełchatów, AKS V LO Rzeszów i AZS UWM Olsztyn zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Polski juniorów, który odbędzie się od 10 do 14 kwietnia w Dębicy.

Turnieje półfinałowe rozegrano w Gdańsku, Częstochowie, Bełchatowie i Radlinie.

Przed rokiem w Kętrzynie triumfowała EKS Skra Bełchatów przed KS Metro Warszawa. Trzecie miejsca zajął AKS V LO Rzeszów, a czwarte KS Gwardia Wrocław.

Wyniki - Gdańsk

Trefl Gdańsk - MMKS Kędzierzyn-Koźle    3:0 (25:14, 26:24, 25:21)
TSV Sanok - Jastrzębski Węgiel     0:3 (13:25, 12:25, 18:25)

MMKS Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel     1:3 (25:21, 18:25, 16:25, 22:25)
Trefl Gdańsk - TSV Sanok    3:0 (25:14, 25:22, 25:21)

TSV Sanok - MMKS Kędzierzyn-Koźle     1:3 (21:25, 25:22, 10:25, 20:25)
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk    3:0 (25:13, 25:23, 25:18)

Końcowa kolejność: 1. Jastrzębski Węgiel; 2. Trefl Gdańsk; 3. MMKS Kędzierzyn-Koźle; 4. TSV Sanok

Częstochowa

AZS 2020 Częstochowa - BKS Chemik Bydgoszcz    3:1 (25:27, 25:15, 25:15, 29:27)
SUKSS Suwałki - KS Metro Warszawa     0:3 (18:25, 16:25, 21:25)

BKS Chemik Bydgoszcz - KS Metro Warszawa 0:3 (23:25, 22:25, 25:27)
AZS 2020 Częstochowa - SUKSS Suwałki 3:0 (25:7, 25:17, 25:21)

SUKSS Suwałki - BKS Chemik Bydgoszcz 2:3 (23:25, 17:25, 25:17, 25:20, 8:15)
KS Metro Warszawa - AZS 2020 Częstochowa     1:3 (14:25, 25:21, 19:25, 16:25)

Końcowa kolejność: 1. AZS 2020 Częstochowa; 2.KS  Metro Warszawa; 3. BKS Chemik Bydgoszcz; 4. SUKSS Suwałki

Bełchatów

EKS Skra Bełchatów - Hemarpol Norwid Częstochowa    3:0 (25:14, 26:24, 25:21)
KS Wifama Łódź - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (21:25, 18:25, 15:25)

Hemarpol Norwid Częstochowa - UMKS MOS Wola Warszawa   1:3 (21:25, 25:14, 16:25, 19:25)
EKS Skra Bełchatów  - KS Wifama Łódź    3:1 (25:20, 17:25, 25:14, 25:21)

KS Wifama Łódź - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:3 (28:26, 16:25, 25:17, 18:25, 10:15)
UMKS MOS Wola Warszawa - EKS Skra Bełchatów 3:1 (21:25, 25:21, 25:11, 25:17)

Końcowa kolejność: 1. UMKS MOS Wola; 2. EKS Skra Bełchatów; 3. Hemarpol Norwid Częstochowa; 4. KS Wifama Łódź

Radlin

SK Górnik Radlin - AZS UWM Olsztyn 0:3 (22:25, 22:25, 21:25)
RCS Czarni Radom - AKS V LO Rzeszów 0:3 (18:25, 13:25, 16:25)

AZS UWM Olsztyn - AKS V LO Rzeszów     1:3 (25:21, 30:32, 23:25, 27:29)
SK Górnik Radlin - RCS Czarni Radom     1:3 (25:22, 22:25, 19:25, 15:25)

RCS Czarni Radom - AZS UWM Olsztyn     1:3 (13:25, 25:22, 23:25, 19:25)
AKS V LO Rzeszów - SK Górnik Radlin 3:2 (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 15:8)

Końcowa kolejność: 1. AKS V LO Rzeszów; 2. AZS UWM Olsztyn; 3. RCS Czarni Radom; 4. SK Górnik Radlon

  • 7
  • 0
  • 58
  • 0
  • 0