SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jarosław Bińczyk Fot. Chemeko Gwardia Wrocław, ECO Team AZS Częstochowa, 10 marca 2022

Ćwierćfinały MP juniorów młodszych - dzień I

Od czwartku do niedzieli najlepsze drużyny juniorów młodszych będą rywalizować o awans do półfinałów mistrzostw Polski. Oto program meczów.

Grupa I (gospodarz Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy)

Czwartek

Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy – Akademia Wójtowicza Lublin 3:0 (25:11, 25:16, 25:15)

Trefl Gdańsk – AZS PWSZ Nysa 3:0 (25:13, 25:18, 25:17)

Piątek

Akademia Wójtowicza – BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (25:19, 25:19, 25:21, 25:21, 15:13)

AZS PWSZ Nysa – UKS 9 Leszno 3:0 (25:16, 25:13, 25:19)

Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:17, 25:16)

Trefl Gdańsk – UKS 9 Leszno 3:0 (25:10, 25:12, 25:11)

Grupa II (gospodarz UKS 13 VII LO Zielona Góra)

Czwartek

UKS 13 VII LO Zielona Góra – UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:15 ,25:20, 25:11)

MMKS ZAKSA Kędzierzyn–Koźle – TSV Sanok 3:0 (25:16, 25:14, 25:17)

Piątek

UKS Budowlanka Toruń – UKS MKS MDK Warszawa 0:3 (22:25, 19:25, 12:25)  

TSV Sanok – EKS Skra Bełchatów 3:1

UKS 13 VII LO Zielona Góra – UKS MKS MDK Warszawa 3:2

MMKS ZAKSA Kędzierzyn–Koźle – EKS Skra Bełchatów 3:0

Grupa III (gospodarz SMS Sparta AGH Kraków)

Czwartek

SMS Sparta AGH Kraków - SUKSS Suwałki 3:0 (25:14, 25:13, 25:19)

AT Jastrzębski Węgiel - UKS Set Gorzów 3:0 (25:14, 25:13, 25:16)

Piątek

SUKSS Suwałki - UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:17, 25:16,  25:12)

UKS Set Gorzów - AS Kronospan Strzelce Opolskie 3:0 (25:10, 25:16, 25:19)

SMS Sparta AGH Kraków - UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:13, 25:12, 25:14)

AT Jastrzębski Węgiel - AS Kronospan Strzelce Opolskie 3:0 (25:12, 25:6, 25:12)

Grupa IV (AZS UWM Olsztyn)

Czwartek

AZS UWM Olsztyn - MKS Bzura Ozorków 3:0

AKS V LO Rzeszów - UKS SMS Joker Piła 3:0

Piątek

MKS Bzura Ozorków - UKS Błyskawica STALPRO Szczecin 3:2 (21:25, 25:21, 23:25, 25:18, 15:9)

UKS SMS Joker Piła - Vitasun MKS Będzin 3:0

AZS UWM Olsztyn - UKS Błyskawica STALPRO Szczecin 3:0

AKS V LO Rzeszów - Vitasun MKS Będzin 0:3

Grupa V (UKS SMS Police)

Czwartek

UKS SMS Police - ECO Team Stoelzle Częstochowa 0:3 (15:25, 15:25, 15:25)

Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 3:0 (25:11, 25:12, 25:11)

Piątek

ECO Team Stoelzle Częstochowa - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:16, 25:19, 25:9)

UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański - SKS Olender Wielka Nieszawka 3:0 (25:14, 25:16, 25:20)

UMS SMS Police - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:23, 25:22, 28:26)

Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - SKS Olender Wielka Nieszawka 

Grupa VI (TPS Lublin)

Czwartek

TPS Lublin - KPS Chełmiec Wałbrzych 0:3 (14:25, 15:25, 18:25)

Enea Energetyk Poznań - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:0 (25:12, 25:16, 25:12)

Piątek

KPS Chełmiec Wałbrzych - Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:16, 25:12, 25:17)

UKS OPP Powiat Kołobrzeski - RCS Czarni Radom 0:3 (21:25, 19:25, 17:25)

TPS Lublin - Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:20, 25:19, 25:13)

Enea Energetyk Poznań - RCS Czarni Radom 3:0 (25:18, 26:24, 25:19)

Grupa VII (gospodarz BAS Białystok)

Czwartek

BAS Białystok - UMKS Kęczanin Kęty 1:3 (25:23, 15:25, 23:25, 21:25)

UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:14, 25:10, 25:9)

Piatek

UMKS Kęczanin Kęty - IUKS Jedynka Poznań 1:3 (18:25, 25:20, 23:25, 23:25)

UKS Serbinów Biała Podlaska - IM Faurecja Volley Jelcz-Laskowice 0:3(17:25, 17:25, 21:25)

BAS Białystok - IUKS Jedynka Poznań 0:3 (20:25, 21:25, 18:25)

UMKS MOS Wola Warszawa - IM Faurecja Volley Jelcz-Laskowice 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)

Grupa VIII (gospodarz Aluron CMC Wybicki Kielce)

Czwartek

KS METRO Warszawa - Aluron CMC Wybicki Kielce 3:2 (25:23, 25:27, 23:25, 25:23, 15:10)

BKS Chemik Bydgoszcz Siatkówka Młodzieżowa - SMS Ostróda 3:2 (26:28, 22:25, 25:22, 25:14, 15:10)

Piatek

KS METRO Warszawa - SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:1 (25:19, 25:17, 23:25, 25:21)

SMS Ostróda - KS Wifama Łódź 0:3 (21:25, 21:25, 22:25)

Aluron CMC Wybicki Kielce - SKPS Dunajec Nowy Sącz 3:1 (25:17, 25:21, 18:25, 25:14)

BKS Chemik Bydgoszcz Siatkówka Młodzieżowa - KS Wifama Łódź 1:3 (19:25, 23:25, 25:13, 20:25)

  • 10
  • 0
  • 9
  • 0
  • 0