SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Anna Daniluk, foto: Adrian Sawko, 20 września 2020

Poznaliśmy finalistów MP juniorów młodszych

W weekend odbyły się półfinały mistrzostw Polski juniorów młodszych. Tym samym poznaliśmy osiem najlepszych drużyn, które w dniach 30 września – 4 października powalczą o tytuł mistrza kraju. Sponsorem rozgrywek jest firma PKN ORLEN.

KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki, UMKS MOS Wola Warszawa, KS Wifama Łódź, UKS Szamotulanin Szamotuły, AKS V LO Rzeszów, KS Gwardia Wrocław, Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel oraz Hemarpol Norwid Częstochowa – to skład ścisłych finałów MP juniorów młodszych, które odbędą się na przełomie września i października.

TOMASZÓW MAZOWIECKI

18 września
KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (22:25, 26:24, 25:16, 26:24)
UKS Serbinów Biała Podlaska - UKS 13 LO 7 Zielona Góra 1:3 (25:21, 19:25, 19:25, 14:25)

19 września
UMKS MOS Wola Warszawa - UKS 13 LO 7 Zielona Góra 3:1 (17:25, 26:24, 25:17, 25:7)
KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:13, 25:11, 25:23)

20 września
UKS Serbinów Biała Podlaska - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (15:25, 12:25, 19:25)
UKS 13 LO 7 Zielona Góra - KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0:3 (21:25, 23:25, 17:25)

Awansowali: KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, UMKS MOS Wola Warszawa 

GDAŃSK

18 września
Trefl Gdańsk SA - KS Wifama Łódź 2:3 (25:21, 25:22, 18:25, 21:25, 13:15)
UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS SMS Joker Piła 3:2 (25:23, 28:26, 24:26, 22:25, 15:13)

19 września
KS Wifama Łódź - UKS SMS Joker Piła 3:0 (26:24, 25:17, 25:16)
Trefl Gdańsk SA - UKS Szamotulanin Szamotuły 1:3 (27:25, 14:25, 20:25, 17:25)

20 września
UKS Szamotulanin Szamotuły - KS Wifama Łódź 0:3 (18:25, 22:25, 23:25)
UKS SMS Joker Piła - Trefl Gdańsk SA 3:1 (25:23, 15:25, 25:22, 25:20)

Awansowali: KS Wifama Łódź, UKS Szamotulanin Szamotuły 

POZNAŃ

18 września
KS Energetyk Poznań - KS Gwardia Wrocław 2:3 (22:25, 17:25, 25:21, 25:16, 12:15)
KS Metro Warszawa - AKS V LO Rzeszów 0:3 (25:27, 20:25, 17:25)

19 września
KS Gwardia Wrocław - AKS V LO Rzeszów 2:3 (21:25, 22:25, 25:20, 25:23, 10:15)
KS Energetyk Poznań - KS Metro Warszawa 3:2 (21:25, 25:19, 25:19, 23:25, 15:12)

20 września
KS Metro Warszawa - KS Gwardia Wrocław 0:3 (15:25, 15:25, 17:25)
AKS V LO Rzeszów - KS Energetyk Poznań 3:1 (25:20, 16:25, 25:17, 25:16)

Awansowali: AKS V LO Rzeszów, KFC Gwardia Wrocław

CZĘSTOCHOWA

18 września
Hemarpol Norwid Częstochowa - SMS Sparta AGH Kraków 3:0 (25:15, 25:17, 25:16)
BKS Chemik Bydgoszcz – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 18:25, 20:25)

19 września
SMS Sparta AGH Kraków – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (17:25, 15:25, 19:25)
Hemarpol Norwid Częstochowa - BKS Chemik Bydgoszcz 1:3 (17:25, 25:21, 24:26, 17:25)

20 września
BKS Chemik Bydgoszcz - SMS Sparta AGH Kraków 1:3 (16:25, 18:25, 25:22, 23:25)
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (27:25, 24:26, 25:18, 25:17)

Awansowali: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel, Exact Systems Norwid Częstochowa

Finały zaplanowane są w dniach 30 września – 4 października. Patronem rozgrywek jest firma PKN ORLEN.

 Polską Siatkówkę wspierają

  • 4
  • 2
  • 34
  • 0
  • 0

Podobne newsy


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/modules/mod_related_items_joomir/helper.php on line 52