SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 31 marca 2014

W miniony weekend w 8 miastach odbyły się ćwierćfinały mistrzostw Polski kadetów. Do turnieju półfinałowego awansowało 16 zespołów.

W miniony weekend w 8 miastach odbyły się ćwierćfinały mistrzostw Polski kadetów. Do turnieju półfinałowego awansowało 16 zespołów.

 

WYNIKI Ćwierćfinały mistrzostw Polski kadetów

Grupa I, Nowy Sącz

Podgrupa A

Dunajec Nowy Sącz - AKS Rzeszów I 3:1 (25:18, 23:25, 25:22, 26:24)

ULKS Stopnica - Dunajec Nowy Sącz 1:3 (12:25, 11:25, 25:22, 2:25)

AKS Rzeszów I - ULKS Stopnica 3:0 (25:20, 25:22, 25:7)

Podgrupa B

Plas Kielce - Serbinów Biała Podlaska 1:3 (19:25, 25:21, 13:25, 16:25)

Huragan Wołomin - Plas Kielce 3:0 (30:28, 25:21, 25:18)

Serbinów Biała Podlaska - Huragan Wołomin 3:1 (15:25, 25:17, 25:19, 25:14)

Mecz o 5. miejsce

ULKS Stopnica - Plas Kielce 0:3 (15:25, 11:25, 18:25)

Finały

Dunajec Nowy Sącz - Huragan Wołomin 3:2 (25:15, 14:25, 25:16, 23:25, 15:7)

Serbinów Biała Podlaska - AKS Rzeszów I 0:3 (16:25, 19:25, 15:25)

Awans: SKPS Dunajec MPW Nowy Sącz, AKS Resovia Rzeszów I

 

Grupa II, Rzeszów

Podgrupa A

AKS Rzeszów II - Czarni Połaniec 3:0 (25:17, 25:16, 25:19)

Cisy Nałęczów - AKS Rzeszów II 0:3 (16:25, 13:25, 13:25)

Czarni Połaniec - Cisy Nałęczów 1:3 (20:25, 26:24, 17:25, 20:25)

Podgrupa B

Trójka Międzyrzec Podlaski - Olimp Ostrołęka 3:2 (25:23, 20:25, 11:25, 27:25, 15:9)

MKS MOS Będzin - Trójka Międzyrzec Podlaski 0:3 (17:25, 27:29, 22:25)

Olimp Ostrołęka - MKS MOS Będzin 3:2 (25:20, 22:25, 25:23, 19:25, 20:18)

Mecz o 5. miejsce

Czarni Połaniec - MKS MOS Będzin 1:3 (14:25, 25:17, 22:25, 16:25)

Finały

AKS Rzeszów II - Olimp Ostrołęka 3:0 (25:15, 25:20, 25:17)

Cisy Nałęczów - Trójka Międzyrzec Podlaski 3:2 (15:25, 25:21, 19:25, 25:22, 15:7)

Awans: AKS Resovia Rzeszów II, LKS Cisy Nałęczów

 

Grupa III,  Radom

Podgrupa A

Czarni Radom - BAS Białystok 3:0 (25:8, 25:19, 25:16)

AZS UWM Olsztyn III - Czarni Radom 0:3 (16:25, 17:25, 23:25)

BAS Białystok - AZS UWM Olsztyn III 1:3 (23:25, 24:26, 25:20, 13:25)

Podgrupa B

AZS UWM Wojmex Olsztyn - AZS OŚ Toruń 3:0 (25:13, 26:24, 25:15)

SPS Lębork - AZS UWM Wojmex Olsztyn 0:3 (17:25, 8:25, 18:25)

AZS OŚ Toruń - SPS Lębork 0:3 (20:25, 23:25, 23:25)

Mecz o 5. miejsce

BAS Białystok - AZS OŚ Toruń 0:3 (14:25, 10:25, 22:25)

Finały

Czarni Radom - SPS Lębork 3:0 (25:21, 25:16, 25:18)

AZS UWM Olsztyn III - AZS UWM Wojmex Olsztyn 0:3 (15:25, 14:25, 15:25)

Awans: RCS Czarni Radom, AZS UWM Wojmex Olsztyn

 

Grupa IV, Augustów

Podgrupa A

Centrum Augustów - AZS UWM Olsztyn II 0:3 (15:25, 12:25, 13:25)

Chemik II Bydgoszcz - Centrum Augustów 3:1 (22:25, 25:20, 25:18, 25:21)

AZS UWM Olsztyn II - Chemik II Bydgoszcz 3:1 (26:24, 16:25, 25:14, 25:23)

Podgrupa B

Chemik I Bydgoszcz - Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:11, 25:20, 25:14)

Błyskawica Szczecin - Chemik I Bydgoszcz 0:3 (10:25, 11:25, 7:25)

Stoczniowiec Gdańsk - Błyskawica Szczecin 2:3 (20:25, 25:18, 20:25, 25:16, 10:15)

Mecz o 5. miejsce

Centrum Augustów - Stoczniowiec Gdańsk 1:3 (22:25, 23:25, 25:21, 23:25)

Finały

AZS UWM Olsztyn II - Błyskawica Szczecin 1:3 (25:23, 24:26, 25:22, 19:25)

Chemik I Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 3:0 (25:8, 25:15, 25:18)

Awans: UKS Błyskawica Szczecin, BKS Chemik I Bydgoszcz


Grupa V, Gdańsk

Podgrupa A

Trefl Gdańsk - Siatkarz Szczecin 3:0 (25:15, 25:15, 25:12)

MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk 2:3 (27:29, 25:21, 17:25, 25:23, 9:15)

Siatkarz Szczecin - MOS Wola Warszawa 0:3 (17:25, 17:25, 10:25)

Podgrupa B

Volley Gubin - Kangur Nowy Tomyśl 3:0 (25:23, 25:17, 25:16)

Gwardia Wrocław - Volley Gubin 1:3 (25:11, 22:25, 18:25, 18:25)

Kangur Nowy Tomyśl - Gwardia Wrocław 1:3 (25:21, 21:25, 22:25, 24:26)

Mecz o 5. miejsce

Kangur Nowy Tomyśl - Siatkarz Szczecin 3:1 (16:25, 25:13, 27:25, 25:20)

Finały

Trefl Gdańsk - Gwardia Wrocław 3:0 (25:21, 25:14, 25:15)

Volley Gubin - MOS Wola Warszawa 0:3 (23:25, 13:25, 21:25)

Awans: Trefl Gdańsk SA, UMKS MOS Wola Warszawa

 

Grupa VI, Świnoujście

Podgrupa A

Maraton Świnoujście - GTPS Gorzów Wielkopolski 3:0 (25:19, 25:17, 25:19)

Joker Piła - Maraton Świnoujście 0:3 (14:25, 14:25, 16:25)

GTPS Gorzów Wielkopolski - Joker Piła 0:3 (20:25, 14:25, 15:25)

Podgrupa B

Progress Września - Ikar Legnica 2:3 (25:20, 19:25, 20:25, 25:23, 14:16)

Karpaty Krosno - Progress Września 1:3 (25:23, 21:25, 23:25, 24:26)

Ikar Legnica - Karpaty Krosno 1:3 (31:33, 25:27, 25:20, 20:25)

Mecz o 5. miejsce

GTPS Gorzów Wielkopolski - Ikar Legnica 0:3 (18:25, 22:25, 18:25)

Finały

Maraton Świnoujście - Karpaty Krosno 3:0 (30:28, 25:15, 25:20)

Progress Września - Joker Piła 3:1 (25:22, 23:25, 25:19, 25:18)

Awans: MKS Maraton Świnoujście, KPS Progress Września

 

Grupa VII, Wałbrzych

Podgrupa A

Victoria Wałbrzych - AZS PWSZ Nysa 3:2 (25:27, 25:23, 22:25, 25:18, 15:12)

Jastrzębski Węgiel II - Victoria Wałbrzych 3:0 (25:15, 25:21, 25:23)

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel II 1:3 (19:25, 25:20, 19:25, 15:25)

Podgrupa B

Jastrzębski Węgiel I - Skra Bełchatów 3:0 (25:12, 25:12, 26:24)

Kęczanin Kęty - Jastrzębski Węgiel I 0:3 (11:25, 23:25, 21:25)

Skra Bełchatów - Kęczanin Kęty 3:2 (17:25, 18:25, 25:22, 25:23, 15:7)

Mecz o 5. miejsce

AZS PWSZ Nysa - Kęczanin Kęty 3:0 (25:15, 25:18, 26:24)

Finały

Jastrzębski Węgiel II - Skra Bełchatów 3:0 (25:14, 25:16, 25:15)

Jastrzębski Węgiel I - Victoria Wałbrzych 3:0 (25:11, 25:19, 26:24)

Awans: Jastrzębski Węgiel II, Jastrzębski Węgiel I

 

Grupa VIII, Kędzierzyn-Koźle

Podgrupa A

MMKS Kędzierzyn-Koźle - Norwid Częstochowa 1:3 (23:25, 26:24, 18:25, 16:25)

Bzura Ozorków - MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:3 (15:25, 25:20, 22:25, 26:28)

Norwid Częstochowa - Bzura Ozorków 3:1 (25:21, 25:23, 22:25, 25:20)

Podgrupa B

Lechia Tomaszów Maz. - Dalin Myślenice 3:0 (25:14, 26:24, 25:16)

Feniks Leżajsk - Lechia Tomaszów Maz. 0:3 (24:26, 18:25, 20:25)

Dalin Myślenice - Feniks Leżajsk 0:3 (14:25, 15:25, 21:25)

Mecz o 5. miejsce

Bzura Ozorków - Dalin Myślenice 3:2 (23:25, 25:19, 25:17, 18:25, 15:12)

Finały

Norwid Częstochowa - Feniks Leżajsk 3:0 (26:24, 25:17, 25:19)

Lechia Tomaszów Maz. - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:21, 25:23, 25:22)

Awans: Exact Systems Norwid Częstochowa, KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

 

  • 4
  • 0
  • 18
  • 0
  • 0