SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

PZPS, fot. Piotr Sumara, 23 maja 2021

Turnieje półfinałowe MP juniorek

W niedzielę w Bydgoszczy, Kaliszu, Łodzi i Stężycy zakończyły się półfinałowe turnieje mistrzostw Polski juniorek. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zakwalifikowały się do zawodów finałowych.

Awans uzyskały: KS Pałac Bydgoszcz, MKS Dąbrowa Górnicza, UKS Atena Warszawa, Energa MKS SMS Kalisz, ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź, BKS Stal Bielsko-Biała, GKS Wieżyca 2011 Stężyca i Enea Energetyk Poznań.

Przypomnijmy końcową kolejność ubiegłorocznego czempionatu juniorek: 1. Energa MKS SMS Kalisz, 2. GKS Wieżyca 2011 Stężyca, 3. Enea Energetyk Poznań, 4. Łaskovia Łask, 5. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź, 6. LTS Legionovia Legionowo, 7. UKS Chemik SMS Olsztyn, 8. Elite Volley Kraków.

Wyniki półfinałowych turniejów:
Bydgoszcz

piątek
KS Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza  3:1 (25:19, 25:9, 22:25, 25:17)  
#VolleyWrocław - PSPS SMS Police 3:2 (25:14, 25:27, 25:16, 26:28, 15:8)

sobota        
MKS Dąbrowa Górnicza - PSPS SMS Police 3:0 (25:22, 25:21, 25:17)       
KS Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław 3:2 (25:17, 25:17, 23:25, 22:25, 15:6)       

niedziela
#VolleyWrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:21, 19:25, 21:25, 23:25)       
PSPS SMS Police - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (18:25, 20:25, 18:25)

Kalisz

piątek
Energa MKS SMS Kalisz - Elite Volley Kraków  3:0 (25:17, 25:15, 25:23)    
LTS Legionovia Legionowo - UKS Atena Warszawa  2:3 (25:23, 25:20, 14:25, 20:25, 17:19)  

sobota
Elite Volley Kraków - UKS Atena Warszawa  0:3 (17:25, 11:25, 7:25)
Energa MKS SMS Kalisz - LTS Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:16, 25:11)

niedziela        
LTS Legionovia Legionowo - Elite Volley Kraków 3:0 (25:23, 25:19, 25:19)       
UKS Atena Warszawa - Energa MKS SMS Kalisz 3:1 (25:15, 24:26, 25:20, 25:10)

Łódź

piątek
MKS Avia Świdnik - BKS Stal Bielsko-Biała  1:3 (18:25, 13:25, 25:20, 9:25)      
KSZO SMS Ostrowiec Św. - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 1:3 (15:25, 15:25, 25:21, 19:25)

sobota        
BKS Stal Bielsko-Biała - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (9:25, 15:25, 16:25)      
MKS Avia Świdnik - KSZO SMS Ostrowiec Św. 2:3 (25:13, 23:25, 21:25, 25:20, 7:15)       

niedziela
KSZO SMS Ostrowiec Św. - BKS Stal Bielsko-Biała  2:3 (14:25, 22:25, 25:22, 25:23, 13:15)      
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MKS Avia Świdnik 3:0 (25:19, 25:18, 25:20)

Stężyca

piątek
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UMKS MOS Wola Warszawa  3:0 (25:14, 25:18, 25:16)    
MKS SAN-Pajda Jarosław - Enea Energetyk Poznań 0:3 (10:25, 11:25, 20:25)

sobota        
UMKS MOS Wola Warszawa - Enea Energetyk Poznań 0:3 (25:27, 11:25, 12:25)       
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS SAN-Pajda Jarosław  3:0 (25:12, 25:16, 25:9)     

niedziela
MKS SAN-Pajda Jarosław - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (22:25, 21:25, 25:17, 25:18, 12:15)       
Enea Energetyk Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 1:3 (21:25, 21:25, 25:18, 24:26)

  • 4
  • 1
  • 13
  • 0
  • 0