SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 22 lutego 2020

MP juniorek - program, wyniki

Od czwartku do niedzieli w Łańcucie, Wrocławiu, Lublinie, Policach, Zielonej Górze, Stężycy, Opolu  i Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrywane są turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski juniorek. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zakwalifikują się do półfinałów, które odbędą się 6-8 marca.

W czwartek i piątek odbyła się rywalizacja w podgrupach, a na sobotę i niedzielę zaplanowano rozgrywki finałowe. Przed rokiem na turnieju w Kętrzynie kolejność czołowej czwórki drużyn była następująca: 1. LTS Legionovia Legionowo, 2. SPS Volley Piła, 3. KS Pałac Bydgoszcz, 4. MKS Dąbrowa Górnicza.

Wyniki turniejów ćwierćfinałowych MP juniorek:

Grupa I Łańcut
podgrupa A
czwartek Elite Volley Kraków – ABiS SP 64 Budowlani Łódź   3:0 (25:17, 25:15, 25:23)                    
piątek ABiS SP 64 Budowlani Łódź - UKS Szamotulanin Szamotuły 3:0 (26:16, 25:21, 25:18)                          
piątek UKS Szamotulanin Szamotuły - Elite Volley Kraków 1:3 (8:25, 21:25, 25:18, 24:26)                        

podgrupa B
czwartek MKS Łańcut - NTSK Nysa 3:0 (25:16, 25:21, 25:18)                        
piątek NTSK Nysa - UKS Dębowiec 0:3 (8:25, 16:25, 22:25)                     
piątek UKS Dębowiec - MKS Łańcut 0:3 (16:25, 4:25, 15:25)

sobota Elite Volley Kraków - UKS Dębowiec 3:0 (25:13, 25:19, 25:17)       
sobota MKS Łańcut - ABiS SP 64 Budowlani Łodź  0:3 (24:26, 14:25, 16:25)    

niedziela ABiS SP 64 Budowlani Łodź - UKS Dębowiec 3:0 (25:14, 25:13, 25:10)      
niedziela Elite Volley Kraków - MKS Łańcut 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)       

o 5. miejsce
sobota UKS Szamotulanin Szamotuły - NTSK Nysa 3:0 (25:6, 25:9, 25:18)

Awans: 1. Elite Volley Kraków, 2. ABiS SP 64 Budowlani Łodź

Grupa II Wrocław
piątek #VolleyWrocław - UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:22, 25:13, 25:19)                  

podgrupa B
czwartek LTS Legionovia Legionowo - MKS VLO Rzeszów  3:1 (25:22, 20:25, 25:21, 25:16)                       
piątek MKS VLO Rzeszów – KPKS Halemba Ruda Śląska 3:2 (27:25, 25:18, 22:25, 18:25, 15:12)                               
piątek KPKS Halemba Ruda Śląska - LTS Legionovia Legionowo 1:3 (13:25, 25:20, 12:25, 17:25)

sobota #VolleyWrocław - MKS VLO Rzeszów  3:2 (19:25, 20:25, 25:23, 31:29, 17:15)      
sobota LTS Legionovia Legionowo - UKS Ares Nowa Sól  3:0 (25:8, 25:13, 25:3)      

niedziela UKS Ares Nowa Sól - MKS VLO Rzeszów        
niedziela #VolleyWrocław - LTS Legionovia Legionowo 0:3

Awans: LTS Legionovia Legionowo, 2. #VolleyWrocław

Grupa III Lublin
podgrupa A
czwartek TPS Lublin – UKS Setbol Oświęcim 2:3 (25:21, 23:25, 25:21, 27:29, 11:15)                     
piątek UKS Setbol Oświęcim - UKS  Atena Warszawa  3:0 (25:20, 25:19, 25:19)                  
piątek UKS Atena Warszawa - TPS Lublin   3:0 (25:20, 25:12, 25:21)                        

podgrupa B
piątek MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Lubań  3:0 (25:22, 25:22, 25:20)  

sobota UKS Setbol Oświęcim - UKS Lubań  3:1 (20:25, 25:11, 25:21, 25:16)      
sobota MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Atena Warszawa  1:3 (25:20, 20:25, 20:25, 20:25)    

niedziela UKS Atena Warszawa - UKS Lubań  3:0 (26:24, 25:19, 25:15)    
niedziela UKS Setbol Oświęcim - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:27, 25:20, 25:22, 23:25, 14:26)

Awans: 1. UKS Setbol Oświęcim, 2. UKS Atena Warszawa

Grupa IV Police
podgrupa A
czwartek UKS SMS Police - BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:23, 25:22)                          
piątek BKS Stal Bielsko-Biała – UKS SMS Stal Mielec 3:2 (25:17, 23:25, 25:21, 22:25, 15:13)                
piątek UKS SMS Stal Mielec – UKS SMS Police 2:3 (25:19, 16:25, 25:16, 23:25, 5:15)               

podgrupa B
czwartek Łaskovia Łask - MUKS Sparta Warszawa  3:0 (25:18, 25:9, 25:20)                        
piątek MUKS Sparta Warszawa – Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek  3:0 (25:12, 25:9, 25:15)                      
piątek Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek - Łaskovia Łask 0:3 (11:25, 11:25, 13:25)

sobota SMS Police - MUKS Sparta Warszawa 1:3 (25:23, 20:25, 12:25, 18:25)       
sobota Łaskovia Łask - BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 25:20, 23:25, 25:11)       

niedziela BKS Stal Bielsko-Biała - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (16:25, 19:25, 15:25)     
niedziela SMS Police - Łaskovia Łask 0:3 (8:25, 23:25, 4:25)

o 5. miejsce
sobota UKS SMS Stal Mielec - SPS Zbąszynek 3:1 (25:17, 25:14, 18:25, 25:21)

Awans: 1. Łaskovia Łask, 2. MUKS Sparta Warszawa

Grupa V Zielona Góra
podgrupa A
piątek UKS 13 LO 7 Zielona Góra - UKS ZSMS Poznań  0:3 (14:25, 26:28, 13:25)     

podgrupa B
czwartek UKS Chemik SMS Olsztyn – KS AZS AWF SMS Wrocław  3:0 (25:13, 25:12, 25:14)                          
piątek KS AZS AWF SMS Wrocław – TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec 3:0                           
piątek TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec – UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 (19:25, 24:26, 21:25)

sobota UKS ZSMS Poznań - AZS AWF Wrocław 3:1       
sobota UKS Chemik SMS Olsztyn - UKS 13 LO 7 Zielona Góra  3:0 (25:13, 25:21, 25:17)     

niedziela UKS 13 LO 7 Zielona Góra - AZS AWF Wrocław  2:3     
niedziela UKS ZSMS Poznań - UKS Chemik SMS Olsztyn 1:3

Awans: 1. UKS Chemik SMS Olsztyn, 2. UKS ZSMS Poznań

Grupa VI Stężyca
podgrupa A
UMKS MOS Wola Warszawa      wolny los                           

podgrupa B
czwartek GKS Wieżyca 2011 Stężyca – SKS Szóstka TPS Biała Podlaska  3:0 (25:9, 25:7, 25:20)               
piątek SKS Szóstka TPS Biała Podlaska - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (12:25, 17:25, 10:25)                   
piątek ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (13:25, 22:25, 20:25)

sobota UMKS MOS Wola Warszawa - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź  1:3 (16:25, 21:25, 25:20, 18:25)     

niedziela GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2

Awans: GKS Wieżyca 2011 Stężyca, 2. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź

Grupa VII Opole
podgrupa A
czwartek ECOAZS UNI Opole - SMS Ostróda 0:3 (13:25, 18:25, 8:25)                    
piątek SMS Ostróda – Akademia Piłki Siatkowej Rumia  1:3 (25:23, 20:25, 17:25, 28:30)         
piątek Akademia Piłki Siatkowej Rumia – ECO AZS UNI Opole 3:0 (25:17, 25:16, 25:15)           

podgrupa B
czwartek Energa MKS SMS Kalisz - MKS Koszalin  3:0 (25:10, 25:6, 25:5)                         
piątek MKS Koszalin – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska  3:2                            
piątek UKS Jagiellończyk Biała Podlaska – Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (8:25, 8:25, 12:25)

sobota APS Rumia - MKS Koszalin 3:1       
sobota MKS Kalisz - SMS Ostróda 3:0 (25:16, 25:11, 25:11)   

niedziela SMS Ostróda - MKS Koszalin 3:1 
niedziela APS Rumia - MKS Kalisz 0:3 (14:25, 11:25, 16:25)

o 5. miejsce
sobota ECO AZS UNI Opole - UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 0:3

Awans: 1. Energa MKS SMS Kalisz, 2.APS Rumia

Grupa VIII Ostrowiec Świętokrzyski
podgrupa A
czwartek SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)                       
piątek UKS Gdyńska Akademia Siatkówki - GTS Plas Gryfice 3:0 (25:15, 25:16, 25:23)                    
piątek GTS Plas Gryfice – SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski   0:3 (16:25, 16:25, 16:25)               

podgrupa B
czwartek KS Pałac Bydgoszcz – Enea Energetyk Poznań  0:3 (17:25, 24:26, 18:25)                        
piątek Enea Energetyk Poznań – SMS Solna Wieliczka  3:0 (25:18, 25:12, 25:16)                
piątek SMS Solna Wieliczka – KS Pałac Bydgoszcz  0:3 (20:25, 18:25, 19:25)    

sobota SMS KSZO Ostrowiec Św.- KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (15:25, 17:25, 19:25)       
sobota Enea Energetyk Poznań  - UKS GAS Gdynia  3:0 (25:14, 25:16, 25:16)      

niedziela UKS GAS Gdynia - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (14:25, 17:25, 10:25)       
niedziela SMS KSZO Ostrowiec Św. - Enea Energetyk Poznań  0:3 (22:25, 20:25, 15:25)    

o 5. miejsce
sobota GTS Plas Gryfice - SMS Solna Wieliczka 0:3 (11:25, 16:25, 20:25)

Awans: 1. Enea Energetyk Poznań, 2. KS Pałac Bydgoszcz

    

 

  • 14
  • 1
  • 35
  • 2
  • 0