SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 19 maja 2013

- Mistrzostwa Polski młodziczek w Człuchowie zostały przeprowadzone na wysokim poziomie - mówi członek Wydziału ds Młodzieży, Henryk Borowski.

- Gospodarze mistrzostw Polski młodziczek w Człuchowie spisali się znakomicie. Na pewno zasłużyli na medal. Uczestnicy czempionatu wyjadą do domów bardzo zadowoleni – powiedział członek Wydziału ds. Młodzieży PZPS, Henryk Borowski.

Henryk Borowski podkreślił, że od tego roku Polski Związek Piłki Siatkowej ustanowił pewne, wysokie standardy, których „będzie trzymać się w latach następnych.”

Uczestniczki mistrzostw otrzymały pamiątkowe statuetki. Po każdym spotkaniu wybierana była najlepsza zawodniczka meczu (MVP). Tak było już w czasie krajowych czempionatów juniorek oraz juniorów w Jarosławiu i Leżajsku.

- Pomysł z tymi statuetkami był świetny. Zawodniczkom pozostaną bardzo miłe pamiątki z Człuchowa – dodaje trener LTS Legionovii Legionowo, Wojciech Lalek.

- Turniej w Człuchowie został przeprowadzony na wysokim poziomie. Sport w tym mieście ma ogromne wsparcie miejscowych władz. Przy organizacji doskonale układała się współpraca ze Starostwem Człuchowskim. Zawodniczki zapamiętają świetne warunki bytowe jakie przygotowali gospodarze mistrzostw Polski młodziczek. Są tutaj odpowiednie obiekty do przeprowadzania tego typu zawodów sportowych. Za to wszystko dziękuję w imieniu Prezesa Mirosława Przedpełskiego oraz władz Polskiego Związku Piłki Siatkowej – zakończył Henryk Borowski.

  • 5
  • 0
  • 29
  • 0
  • 0