SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 16 listopada 2012

W czwartek w Policach został rozegrany I Turniej SOS pierwszych klas dziewcząt. Zwycięstwo odniosła szkoła z Bydgoszczy.

15 listopada w Policach został rozegrany I Turniej SOS (Siatkarskie Ośrodki Szkolne) pierwszych klas dziewcząt. W zawodach regionalnych wzięły udział cztery województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie i wielkopolskie.

Najlepsze okazały się siatkarki SOS Bydgoszcz, które wyprzedziły SOS Police, SOS Poznań i SOS Człuchów. Takie turnieje w regionie będą cztery. Każda szkoła ma za zadanie zorganizować jeden podczas trwania roku szkolnego.  

- Poziom turnieju był bardzo wysoki – powiedział trener SOS Police, Zenon Zatyracz – Drużyna z Bydgoszczy, która wygrała wczorajsze rozgrywki zajęła I miejsce w mistrzostwach Polski kadetek. My przegraliśmy z nimi mecz 0:2, ale naprawdę po wyrównanej walce. Jestem bardzo zadowolony z gry swoich dziewcząt. Przed turniejem byliśmy niepewni naszych umiejętności. Trenujemy razem dopiero od kilku miesięcy, a bydgoski zespół od kilku lat. Jednak nasze dziewczyny pokazały się z dobrej strony. Zagrały bardzo walecznie. Siatkarsko trochę ustępowaliśmy, ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej i następnym razem będziemy starali dobrać się Bydgoszczy do skóry. 

  • 5
  • 0
  • 28
  • 0
  • 0