SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 15 marca 2015

Od piątku do niedzieli rozegrane zostały cztery półfinałowe turnieju mistrzostw Polski juniorek. Po dwa najlepsze zespoły awansowały do finałowego turnieju.

Od piątku do niedzieli rozegrane zostały cztery półfinałowe turnieju mistrzostw Polski juniorek. Po dwa najlepsze zespoły awansowały do finałowego turnieju.

Wyniki półfinałowych turniejów o mistrzostwo Polski juniorek:

Piła
PTPS Piła - Orzeł Malbork 3:0 (25:20, 25:14, 25:11)
TKS Tomasovia Tomaszów Lub. - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 14:25, 23:25)

Orzeł Malbork - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:23, 25:23, 21:25, 20:25, 15:12)
PTPS Piła - TKS Tomasovia Tomaszów Lub. 3:0 (25:17, 25:13, 25:19)

TKS Tomasovia Tomaszów Lub. - Orzeł Malbork 0:3 (22:25, 20:25, 7:25)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła  2:3 (15:25, 25:14, 25:12, 19:25, 13:15)

1. PPTS Piła 6 pkt, 2. Orzeł Malbork 5, 3. BKS Aluprof 4, TKS Tomasovia 3.

Wrocław
Impel Gwardia Wrocław - Poprad Stary Sącz 3:0 (25:23, 25:21, 29:27)
Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz     3:2 (25:22, 25:19, 22:25, 22:25, 15:12)

Poprad Stary Sącz - Pałac Bydgoszcz     1:3 (25:19, 11:25, 16:25, 13:25)
Impel Gwardia Wrocław - Legionovia Legionowo     2:3 (25:13, 22:25, 25:21, 23:25, 13:15)

Legionovia Legionowo - Poprad Stary Sącz     0:3 (20:25, 22:25, 19:25)
Pałac Bydgoszcz - Impel Gwardia Wrocław     3:0  (25:23, 25:17, 25:11)

1. KS Pałac Bydgoszcz 5 pkt, 2. LTS Legionovia Legionowo 5, 3. Impel Gwardia Wrocław 4, 4. MUKS Poprad 4.

Łódź
Budowlani Łódź - Gedania Gdańsk 3:0 (25:23, 25:23, 25:19)
UMKS MOS Wola Warszawa - MOS Wieliczka  0:3 (21:25, 18:25, 15:25)

Gedania Gdańsk - MOS Wieliczka 3:0 (25:18, 25:21, 25:19)
Budowlani Łódź- UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (26:24, 25:19, 25:13)

UMKS MOS Wola Warszawa - Gedania Gdańsk 0:3 (21:25, 18:25, 21:25)
MOS Wieliczka - Budowlani Łódź     0:3 (20:25, 22:25, 19:25)

1. Budowlani Łódź 6 pkt, 2. Gedania Gdańsk 5, 3. MOS Wieliczka 4, 4. UMKS MOS Wola Warszawa 3.

Iława
Zryw-Volley Iława - MKS Świdnica   3:1 (25:12, 25:18, 22:25, 25:17)
MKS Banimex Dąbrowa Górnicza - MUKS Sparta Warszawa 3:2 (17:25, 17:25, 25:23, 25:18, 15:10)

MKS Świdnica - MUKS Sparta Warszawa 3:1 (20:25, 25:23, 25:19, 25:13)
Zryw-Volley Iława - MKS Banimex Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 22:25, 25:22, 25:22)

MKS Banimex Dąbrowa Górnicza - MKS Świdnica 3:1 (13:25, 25:23, 25:16, 26:24)
MUKS Sparta Warszawa - MKS Zryw-Volley Iława 0:3 (15:25, 16:25, 15:25)

1. MKS Zryw-Volley Iława 6, 2. MKS Banimex Dąbrowa Górnicza 5, 3. MKS Świdnica 4, 4. MUKS Sparta Warszawa 3.

  • 2
  • 0
  • 37
  • 0
  • 0