SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 10 kwietnia 2013

W Jarosławiu rozpoczął się finałowy turniej mistrzostw Polski juniorek. Na podkarpackim parkiecie możemy podziwiać niektóre dziewczyny ze złotej reprezentacji kadetek.

W niedzielę w czarnogórskiej miejscowości Bar reprezentacja Polski kadetek pod wodzą trenerów: Grzegorza Kosatki i Marcina Widery zdobyła złoty medal mistrzostw Europy. Młode zawodniczki do kraju wróciły w poniedziałkowe popołudnie. Niektóre z nich udały się na zasłużony odpoczynek, a niektóre od razu dołączyły do swoich klubowych koleżanek, by od środy w Jarosławiu walczyć o mistrzostwo Polski juniorek. 

Tak więc na podkarpackich parkietach zagrają mistrzynie Europy kadetek w składzie: Magdalena Damaske (Gedania Gdańsk), Karolina Piśla (MKS Dąbrowa Górnicza), Karolina Szczygieł oraz Aleksandra Wańczyk (Sandecja Nowy Sącz).

Na mistrzostwach nie zabraknie również reprezentantek szerokiej kadry juniorek, która w dniach 8-12 maja w rosyjskim Ramenskoe rozegra turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata, a są to: Natalia Gajewska (Gedania Gdańsk), Paulina Głaz, Ewelina Janicka, Anna Korabiec, Zuzanna Pieczka, Alicja Walczak (Pałac Bydgoszcz) i Marcelina Nowak (MKS Dąbrowa Górnicza).

  • 3
  • 0
  • 39
  • 0
  • 0