SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 19 lutego 2013

W miniony weekend w ośmiu miastach Polski 32 drużyny walczyły o awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski juniorek. Kwalifikację uzyskały po dwa najlepsze zespoły w grupie. Wcześniej awans do ćwierćfinałów wywalczyły mistrzynie województw.
W miniony weekend w ośmiu miastach Polski 32 drużyny walczyły o awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski juniorek. Kwalifikację uzyskały po dwa najlepsze zespoły w grupie. Wcześniej awans do ćwierćfinałów wywalczyły mistrzynie województw.
1/8 finału mistrzostw Polski juniorek 
Szczecin:
Osiemnastka Szczecin - UKS ZSMS FKS Poznań 1:3
Tygrysy Strzelin - Sokół Drezdenko 2:3
UKS ZSMS FKS Poznań - Sokół Drezdenko 3:0
Osiemnastka Szczecin - Tygrysy Strzelin  3:0
Tygrysy Strzelin - UKS ZSMS FKS Poznań 0:3
Sokół Drezdenko - Osiemnastka Szczecin 0:3
Tabela końcowa:
1. UKS ZSMS FKS Poznań
2. UKS Osiemnastka Szczecin
3. UKS Sokół Drezdenko
4. Tygrysy Strzelin
Wrocław:
Gwardia Wrocław - Beach Volley Lubsko 3:0
UKS-OPP Powiat Kołobrzeski - Amber Kalisz 0:3
Beach Volley Lubsko - Amber Kalisz 0:3
Gwardia Wrocław - UKS-OPP Powiat Kołobrzeski 3:0
UKS-OPP Powiat Kołobrzeski - Beach Volley Lubsko 1:3
Amber Kalisz - Gwardia Wrocław 1:3
Tabela końcowa: 
1. KS Impel Gwardia Wrocław
2. MUKS Amber Kalisz
3. USA Beach Volley Lubsko
4. UKS-OPP Powiat Kołobrzeski
Mońki:
Gim-Net Mońki - Piątka Olsztyn 0:3
Budowlani Toruń - Orzeł Malbork 0:3
Piątka Olsztyn - Orzeł Malbork 1:3
Gim-Net Mońki - Budowlani Toruń 1:3
Budowlani Toruń - Piątka Olsztyn 0:3
Orzeł Malbork - Gim-Net Mońki 3:0
Tabela końcowa:
1. UKS Orzeł Malbork
2. UKS Piątka Olsztyn
3. TKST Budowlani Toruń
4. MUKS Gim-Net Mońki
Chełmo:
Culmen Chełmno - TPS Rumia 3:0
Plas Warszawa - Truso Elbląg 0:3
TPS Rumia - Truso Elbląg 0:3
Culmen Chełmno - Plas Warszawa 2:3
Plas Warszawa - TPS Rumia 3:1
Truso Elbląg - Culmen Chełmno 3:0
Tabela końcowa:
1. MKS Truso Elbląg
2. UKS Plas Warszawa
3. UKS Culmen Chełmno
4. APS TPS Rumia
Tomaszów Mazowiecki: 
Dargfil Tomaszów Maz. - Tomasovia Tomaszów L. 3:0
Salos Kielce - Legionovia Legionowo 0:3
Tomasovia Tomaszów L. - Legionovia Legionowo 0:3
Dargfil Tomaszów Maz. - Salos Kielce 3:0
Salos Kielce - Tomasovia Tomaszów L. 0:3
Legionovia Legionowo - Dargfil Tomaszów Maz. 1:3
Tabela końcowa:
1. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2. LTS Legionovia Legionowo
3. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
4. SALOS Cortile Kielce
Ostrowiec Świętokrzyski: 
Jedynka Ostrowiec Św. - MOS Wola Warszawa 0:3
ABiS SP 64 Łódź - AZS UMCS Lublin 3:2
MOS Wola Warszawa - AZS UMCS Lublin 3:1
Jedynka Ostrowiec Św. - ABiS SP 64 Łódź 0:3
ABiS SP 64 Łódź - MOS Wola Warszawa 0:3
AZS UMCS Lublin - Jedynka Ostrowiec Św. 2:3
Tabela końcowa:
1. UMKS MOS Wola Warszawa
2. MUKS ABiS SP 64 Łódź
3. MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski
4. AZS UMCS TPS Lublin
Nysa:
NTSK Nysa - MOSiR Jasło 1:3
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 0:3
MOSiR Jasło - Sandecja Nowy Sącz 1:3
NTSK Nysa - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3
BKS Aluprof Bielsko-Biała - MOSiR Jasło 3:1
Sandecja Nowy Sącz - NTSK Nysa 3:0
Tabela końcowa:
1. STS Sandecja Nowy Sącz
2. BKS Aluprof Bielsko-Biała
3. UKS MOSiR Jasło
4. NTSK Nysa
Dąbrowa Górnicza: 
MKS Dąbrowa Górnicza - Jedynka Tarnów 3:0
Zorza Wodzisław Śl. - SAN-Pajda II Jarosław 2:3
Jedynka Tarnów - SAN-Pajda II Jarosław 1:3
MKS Dąbrowa Górnicza - Zorza Wodzisław Śl. 3:0
Zorza Wodzisław Śl. - Jedynka Tarnów 3:0
SAN-Pajda II Jarosław - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3
Tabela końcowa:
1. MKS Dąbrowa Górnicza
2. MKS SAN-Pajda II Jarosław
3. MKS Zorza Wodzisław Śląski
4. UKS Jedynka Tarnów

W miniony weekend w ośmiu miastach Polski 32 drużyny walczyły o awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski juniorek. Kwalifikację uzyskały po dwa najlepsze zespoły w grupie. Wcześniej awans do ćwierćfinałów wywalczyły mistrzynie województw.


1/8 finału mistrzostw Polski juniorek 

Szczecin:

Osiemnastka Szczecin - UKS ZSMS FKS Poznań 1:3

Tygrysy Strzelin - Sokół Drezdenko 2:3

UKS ZSMS FKS Poznań - Sokół Drezdenko 3:0

Osiemnastka Szczecin - Tygrysy Strzelin  3:0

Tygrysy Strzelin - UKS ZSMS FKS Poznań 0:3

Sokół Drezdenko - Osiemnastka Szczecin 0:3

 

Tabela końcowa:

1. UKS ZSMS FKS Poznań

2. UKS Osiemnastka Szczecin

3. UKS Sokół Drezdenko

4. Tygrysy Strzelin

 

Wrocław:

Gwardia Wrocław - Beach Volley Lubsko 3:0

UKS-OPP Powiat Kołobrzeski - Amber Kalisz 0:3

Beach Volley Lubsko - Amber Kalisz 0:3

Gwardia Wrocław - UKS-OPP Powiat Kołobrzeski 3:0

UKS-OPP Powiat Kołobrzeski - Beach Volley Lubsko 1:3

Amber Kalisz - Gwardia Wrocław 1:3

 

Tabela końcowa: 

1. KS Impel Gwardia Wrocław

2. MUKS Amber Kalisz

3. USA Beach Volley Lubsko

4. UKS-OPP Powiat Kołobrzeski

 

Mońki:

Gim-Net Mońki - Piątka Olsztyn 0:3

Budowlani Toruń - Orzeł Malbork 0:3

Piątka Olsztyn - Orzeł Malbork 1:3

Gim-Net Mońki - Budowlani Toruń 1:3

Budowlani Toruń - Piątka Olsztyn 0:3

Orzeł Malbork - Gim-Net Mońki 3:0

 

Tabela końcowa:

1. UKS Orzeł Malbork

2. UKS Piątka Olsztyn

3. TKST Budowlani Toruń

4. MUKS Gim-Net Mońki

 

Chełmo:

Culmen Chełmno - TPS Rumia 3:0

Plas Warszawa - Truso Elbląg 0:3

TPS Rumia - Truso Elbląg 0:3

Culmen Chełmno - Plas Warszawa 2:3

Plas Warszawa - TPS Rumia 3:1

Truso Elbląg - Culmen Chełmno 3:0

 

Tabela końcowa:

1. MKS Truso Elbląg

2. UKS Plas Warszawa

3. UKS Culmen Chełmno

4. APS TPS Rumia

 

Tomaszów Mazowiecki: 

Dargfil Tomaszów Maz. - Tomasovia Tomaszów L. 3:0

Salos Kielce - Legionovia Legionowo 0:3

Tomasovia Tomaszów L. - Legionovia Legionowo 0:3

Dargfil Tomaszów Maz. - Salos Kielce 3:0

Salos Kielce - Tomasovia Tomaszów L. 0:3

Legionovia Legionowo - Dargfil Tomaszów Maz. 1:3

 

Tabela końcowa:

1. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

2. LTS Legionovia Legionowo

3. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

4. SALOS Cortile Kielce


Ostrowiec Świętokrzyski: 

Jedynka Ostrowiec Św. - MOS Wola Warszawa 0:3

ABiS SP 64 Łódź - AZS UMCS Lublin 3:2

MOS Wola Warszawa - AZS UMCS Lublin 3:1

Jedynka Ostrowiec Św. - ABiS SP 64 Łódź 0:3

ABiS SP 64 Łódź - MOS Wola Warszawa 0:3

AZS UMCS Lublin - Jedynka Ostrowiec Św. 2:3

 

Tabela końcowa:

1. UMKS MOS Wola Warszawa

2. MUKS ABiS SP 64 Łódź

3. MUKS Jedynka Ostrowiec Świętokrzyski

4. AZS UMCS TPS Lublin

 

Nysa:

NTSK Nysa - MOSiR Jasło 1:3

BKS Aluprof Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 0:3

MOSiR Jasło - Sandecja Nowy Sącz 1:3

NTSK Nysa - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3

BKS Aluprof Bielsko-Biała - MOSiR Jasło 3:1

Sandecja Nowy Sącz - NTSK Nysa 3:0

 

Tabela końcowa:

1. STS Sandecja Nowy Sącz

2. BKS Aluprof Bielsko-Biała

3. UKS MOSiR Jasło

4. NTSK Nysa

 

Dąbrowa Górnicza: 

MKS Dąbrowa Górnicza - Jedynka Tarnów 3:0

Zorza Wodzisław Śl. - SAN-Pajda II Jarosław 2:3

Jedynka Tarnów - SAN-Pajda II Jarosław 1:3

MKS Dąbrowa Górnicza - Zorza Wodzisław Śl. 3:0

Zorza Wodzisław Śl. - Jedynka Tarnów 3:0

SAN-Pajda II Jarosław - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3

 

Tabela końcowa:

1. MKS Dąbrowa Górnicza

2. MKS SAN-Pajda II Jarosław

3. MKS Zorza Wodzisław Śląski

4. UKS Jedynka Tarnów

  • 5
  • 0
  • 33
  • 0
  • 0