SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 21 marca 2013

Każdy z zawodników mistrzostw Polski juniorów w Leżajsku otrzymał pamiątkową statuetkę. Również po raz pierwszy w historii tego czempionatu wybierani są MVP każdego spotkania.

Po raz pierwszy w historii mistrzostw Polski juniorów wybierani są najlepsi zawodnicy meczów. W czasie środowej ceremonii otwarcia w hali Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku każdy z graczy otrzymał pamiątkową statuetkę-uczestnictwa w krajowym czempionacie.

- Był to świetny pomysł z tymi statuetkami – powiedział Michał Kędzierski. W pierwszym czwartkowym spotkaniu jego zespół AKS V LO I Rzeszów pokonał UKS Tempo-25 Olsztyn 3:1 (18:25, 25:14, 25:17, 25:10). On został MVP spotkania. – Każdemu z nas pozostanie bardzo miła pamiątka z Leżajska - dodał.

W mistrzostwach Polski juniorów rzeszowianie odnieśli już drugie zwycięstwo. Dzień wcześniej pokonali również 3:1 Exact Systems Norwid Częstochowa. – Nasz środowy rywal jest bardzo mocny. Na pewno należy do faworytów mistrzostw. Dzisiaj w pierwszym secie spotkania z Olsztynem trochę zaspaliśmy. Potem już graliśmy swoje i pewnie zwyciężyliśmy – powiedział Michał Kędzierski, który swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiał w czwartej klasie szkoły podstawowej.

  • 2
  • 0
  • 30
  • 0
  • 0