SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Aneta Stożek / fot. FIVB, 14 października 2010

W październiku na portalu społecznościowym Facebook powstała specjalna akcja, mająca na celu zwiększenie świadomości kobiet na temat walki z rakiem piersi. Do akcji włączyły się polskie siatkarki, m.in. środkowa reprezentacji Polski - Katarzyna Gajgał.

W październiku na portalu społecznościowym Facebook powstała specjalna akcja, mająca na celu zwiększenie świadomości kobiet na temat walki z rakiem piersi.  Do akcji włączyły się polskie siatkarki, m.in. środkowa reprezentacji Polski - Katarzyna Gajgał.

Pomysł dotyczy kobiecej torebki. Chodzi o to, żeby w facebookowym statusie kobiety wpisały, gdzie wieszają czy kładą torbę zaraz po wejściu do domu. Przykład - LUBIĘ NA STOLE, W JADALNI, LUBIĘ NA KRZEŚLE, W KUCHNI itp.  Dwuznaczność opisu może być zabawna, a mężczyźni mogą być trochę zaskoczeni, nie wiedząc o co tak naprawdę chodzi.

- Uważam, że to bardzo fajny pomysł, dlatego także włączyłam się do akcji z torebką. Dobrze, że Facebook zajmuje się tak ważną sprawą, tym bardziej, że na tym portalu zarejestrowanych jest mnóstwo ludzi. Jeśli przyczyni się to do tego, że chociaż jedna kobieta dzięki tej akcji pójdzie do lekarza i się zbada, to będzie sukces - twierdzi środkowa reprezentacji Polski, Katarzyna Gajgał.

W zeszłym roku na Facebooku pojawił się post o ulubionym kolorze stanika, a wiadomość o tej zabawie pojawiła się nawet w wiadomościach telewizyjnych.

Warto podkreślić, że październik to miesiąc poświęcony walce z rakiem piersi.

  • 1
  • 0
  • 15
  • 0
  • 0