SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, fot. FIVB, 28 listopada 2011

Biało-czerwoni zaprezentowali dziś świetną siatkówkę i w trzech setach pokonali mistrzów olimpijskich. – Jestem dumny, że jestem częścią tego zespołu – mówił po meczu nasz atakujący Zbigniew Bartman.

Andrea Anastasi (trener reprezentacji Polski): - Jestem bardzo zadowolony z zdobytych trzech punktów. Zagraliśmy dobry mecz. Rozpoczęliśmy dobrze i graliśmy tak do końca. Jestem dumny, że jestem trenerem tej drużyny.  

Alan Knipe (trener reprezentacji USA):- Wiadomo, że siatkówka to złożona gra. Może być również prostą grą. Polacy zagrali od nas lepiej przede wszystkim w rozegraniu i na zagrywce. My nie mogliśmy złapać swojego rytmu gry. Polacy naciskali nas nas od początku do końca. Musimy obejrzeć wideo i wyciągnąć z niego wnioski. Jestem zawiedziony.  

Marcin Możdżonek (kapitan reprezentacji Polski): - To jest kolejny szczęśliwy dzień dla nas. Zdobyliśmy kolejne trzy punkty. Byliśmy skoncentrowani od początku do końca i dlatego wygraliśmy. Mieliśmy dobry blok i Bartman zagrał dobry mecz.

Zbigniew Bartman (atakujący reprezentacji Polski): - Nasz kapitan podsumował także moje odczucia. Powiedział już wszystko. Jestem bardzo zadowolony i dumny, że jestem częścią tej drużyny.

Clayton Stanley (kapitan reprezentacji USA):  -Myśleliśmy, że Polacy zagrają dobry mecz. Wykorzystali swój serwis i zagrali parę asów. Nie pozwolili nam wejść w naszą grę. Musimy obejrzeć wideo.

 

  • 1
  • 0
  • 7
  • 0
  • 0