SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska, 22 lutego 2017

Od czwartku do niedzieli w ośmiu miastach zostaną rozegrane turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski juniorek.

Od czwartku do niedzieli w ośmiu miastach zostaną rozegrane turnieje ćwierćfinałowo mistrzostw Polski juniorek. Gospodarzem turnieju będzie: Dąbrowa Górnicza, Kraków, Lubsko, Kalisz, Bydgoszcz, Elbląg, Łódź i Lublin. Po dwie najlepsze drużyny z każej grupy awansują do półfinału.

Grupa I gospodarz: MKS Dąbrowa Górnicza SA
UKS Jedynka Kluczbork
UKS Jedynka Tarnów
MKS Dąbrowa Górnicza SA
TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec
MUKS Poprad Stary Sącz
MKS Polonia Świdnica

Program turnieju w Dąbrowie Górniczej:
23 lutego (czwartek)
UKS Jedynka Kluczbork – MKS Polonia Świdnica
MKS Dąbrowa Górnicza SA – MUKS Poprad Stary Sącz
24 lutego (piątek)
TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec - MKS Polonia Świdnica
UKS Jedynka Tarnów – MUKS Poprad Nowy Sącz
UKS Jedynka Kluczbork - TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec
MKS Dąbrowa Górnicza SA – UKS Jedynka Tarnów
25 lutego (sobota)
mecz o 5 miejsce
1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa II gospodarz: Muszyna Proxima Kraków
IMPEL Wrocław
UKS Tygrysy Strzelin
Muszyna Proxima Kraków
MKS MOS Wieliczka
BKS Stal Bielsko-Biała
MMKS Kędzierzyn-Koźle

Program turnieju w Krakowie:
23 lutego (czwartek)
IMPEL Wrocław – MMKS Kędzierzyn-Koźle
Muszyna Proxima Kraków – BKS Stal Bielsko-Biała
24 lutego (piątek)
MKS MOS Wieliczka – MMKS Kędzierzyn-Koźle
UKS Tygrysy Strzelin – BKS Stal Bielsko-Biała
IMPEL Wrocław – MKS MOS Wieliczka
Muszyna Proxima Kraków – UKS Tygrysy Strzelin
25 lutego (sobota)
mecz o 5 miejsce
1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa III gospodarz: USA Beach Volley Lubsko
PSPS Chemik Police
UKS OPP powiat Kołobrzeski
USA Beach Volley Lubsko
UKS Trójka Sulechów
PTPS Piła
Gedania SA

Program turnieju w USA Beach Volley Lubsko:
23 lutego (czwartek)
17:00 PSPS Chemik Police – Gedania SA
USA Beach Volley Lubsko – PTPS Piła
24 lutego (piątek)
UKS Trójka Sulechów – Gedania SA
UKS OPP Powiat Kołobrzeski – PTPS Piła
13:30 PSPS Chemik Police – UKS Trójka Sulechów
USA Beach Volley Lubsko – UKS OPP Powiat Kołobrzeski
25 lutego (sobota)
mecz o 5 miejsce
1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa IV gospodarz: MUKS Amber Kalisz
Atom Trefl Sopot S.A.
SAPS Rumia
MUKS Amber Kalisz
UKS ZSMS Poznań
UKS Ares Nowa Sól
UKS Libero Wałcz

Program turnieju w Kaliszu:
23 lutego (czwartek)
14:00 Atom Trefl Sopot - UKS Libero Wałcz
16:00 MUKS Amber Kalisz – UKS Ares Nowa Sól
24 lutego (piątek)
9:00 UKS ZSMS Poznań - UKS Libero Wałcz
11:00 SAPS Rumia – UKS Ares Nowa Sól
13:00 Atom Trefl Sopot - UKS ZSMS Poznań
15:00 MUKS Amber Kalisz - SAPS Rumia
25 lutego (sobota)
mecz o 5 miejsce
1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa V gospodarz: KS Pałac Bydgoszcz
LTS Legionovia Legionowo
MUKS Volley Płock
KS Pałac Bydgoszcz
MUKS Joker Świecie
UKS Chemik Olsztyn

Program turnieju w Bydgoszczy:
23 lutego (czwartek)
15:30 KS Pałac Bydgoszcz – UKS Chemik Olsztyn
24 lutego (piątek)
10:00 MUKS Volley Płock – UKS Chemik Olsztyn
16:00 LTS Legionovia Legionowo – MUKS Joker Świecie
18:00 KS Pałac Bydgoszcz – MUKS Volley Płock
25 lutego (sobota)
16:00 1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
18:00 2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
10:00 2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
12:00 1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa VI gospodarz: MKS Truso Elbląg
BAS Białystok
UKS Sprint Płociczo Tartak
MKS Truso Elbląg
MKS Zryw Volley Iława
TKS-T Budowalni Toruń
ESPES Sparta Warszawa

Program turnieju w Elblągu:
23 lutego (czwartek)
15:30 BAS Bialystok - ESPES Sparta Warzawa
około 45. minut po zakończeniu MKS Truso Elbląg - TKS-T Budowlani Toruń
24 lutego (piątek)
10:00 MKS Zryw Volley Iława - ESPES Sparta Warszawa
około 45. minut po zakończeniu UKS Sprint Płociczno-Tartak - TKS-T Budowlani Toruń
16:00 BAS Białystok - MKS Zryw Volley Iława
około 45. minut po zakończeniu MKS Truso Elbląg - UKS Sprint Płociczno-Tartak
25 lutego (sobota)
10:00 mecz o 5 miejsce
około 45. minut po zakończeniu 1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
około 45. minut po zakończeniu 2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa VII gospodarz: Budowalni Łódź SSA
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
UKS Ósemka Siedlce
Budowalni Łódź SSA
ŁKS Szkoła Gortata Łódź
MKS San-Pajda Jarosław

Program turnieju w Łodzi:
23 lutego (czwartek)
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS San-Pajda Jarosław
24 lutego (piątek)
ŁKS Szkoła Gortata Łódź - MKS San-Pajda Jarosław
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Szkoła Gortata Łódź
Budowalni Łódź SSA - UKS Ósemka Siedlce
25 lutego (sobota)
1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa VIII gospodarz: TPS AZS UMCS Lublin
UKS SMS Szóstka Mielec
Vega MOSiR Stalowa Wola
TPS AZS UMC Lublin
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
UKS Lider Konstantynów Łódzki
MUKS Piątka Sandomierz

Program turnieju w Lublinie:
23 lutegp(czwartek)
15:00 UKS SMS Szóstka Mielec - MUKS Piątka Sandomierz
17:00 TPS AZS UMCS Lublin - UKS Lider Konstantynów Łódzki
24 lutego (piątek)
11:00 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - MUKS Piątka Sandomierz
Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Lider Konstantynów Łódzki
15:00 UKS SMS Szóstka Mielec - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
TPS AZS UMCS Lublin - Vega MOSiR Stalowa Wola
25 lutego (sobota)
mecz o 5 miejsce
1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

  • 1
  • 0
  • 41
  • 0
  • 0