SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Eugeniusz Andrejuk, 28 grudnia 2010

Kadra kadetów na zgrupowaniu w Spale przygotowuje się do turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy grupy E, który rozegrany zostanie 5-9 stycznia w estońskim Parmu.

Kadra kadetów na zgrupowaniu w Spale przygotowuje się do turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy grupy E, który rozegrany zostanie 5-9 stycznia w estońskim Parnu. - W pierwszym meczu spotkamy się z Rumunią, a następnie będziemy mieli wolny dzień - mówi trener Maciej Zendeł.

Kolejnymi przeciwnikami biało-czerwonych będą zespoły Finlandii, Włoch oraz Estonii. Gospodarze jako ostatniego rywala wybrali właśnie nasz zespół. Czyżby podopiecznych trenera Zendeła uważali za najgroźniejszych? - Wszystko na to wskazuje. Postaramy się nie zawieść prognoz organizatorów zawodów. Awansują dwie drużyny. Na pewno tradycyjnie mocni będą Włosi, ale mam pokorę wobec wszystkich przeciwników. Poziom siatkówki w Europie, szczególnie tej młodzieżowej, mocno wyrównał się. Wszędzie są zdolni zawodnicy, którzy robią postępy - mówi trener Maciej Zendeł.

W Spale trenuje trzynastu zawodników. Najprawdopodobniej w piątek polski szkoleniowiec poda skład na turnieju w Estonii. Wątpliwości ma tylko co do środkowych. Trenuje czterech kandydatów do gry na tej pozycji. W kraju zostanie jeden.

Reprezentacja Polski odleci do Estonii 4 stycznia.

  • 2
  • 2
  • 81
  • 0
  • 7