SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Jarosław Bińczyk Fot. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Polski Cukier Avia Świdnik, 19 lutego 2022

Ćwierćfinały MP juniorek - dzień III i IV

Zakończyła się pierwsza część turniejów ćwierćfinałowych o mistrzostwo Polski juniorek. Teraz po cztery najlepsze zespoły z każdej grupy będa rywalizować o dwa miejsca premiowane awansem do półfinałów. 

Grupa I (gospodarz GKS Wieżyca 2011 Stężyca)

Wyniki: GKS Wieżyca 2011 - TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec 3:0, WTS Solna Wieliczka - Joker Świecie 3:0, Karpaty MOSiR Krosno - TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec 1:3, Joker Świecie - UKS Piątka Turek 3:0, GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Karpaty MOSiR Krosno 3:0, WTS Solna Wieliczka - UKS Piątka Turek 3:0

Sobota

godz. 10 - Karpaty MOSiR Krosno - Karpaty MOSiR Krosno - mecz o 5. miejsce - 0:3 (20:25, 19:25, 20:25)

Finały

godz. 15 - GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Joker Świecie

godz. 18 - WTS Solna Wieliczka - TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec

Niedziela

godz. 10 - TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec - Joker Świecie

godz. 13 - GKS Wieżyca 2011 Stężyca - WTS Solna Wieliczka

Grupa II (gospodarz #volley Wrocław)

Wyniki: #Volley Wrocław - SMS XXI LO Jedynka Tarnów 3:0, LTS Legionovia Legionowo - UKS Pomorzanie Pogodno Bukowe Szczecin 3:0, SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UMKS Tuszyn 3:0, UKS Pomorzanie Pogodno Bukowe Szczecin - MUKS X LO Toruń 3:1,  #Volley Wrocław - UMKS Tuszyn 3:0, LTS Legionovia Legionowo - MUKS X LO Toruń 3:0.

Sobota

godz. 10 - UMKS Tuszyn - MUKS X LO Toruń - mecz o 5. miejsce

Finały

godz. 12 - #Volley Wrocław - UKS Pomorzanie Pogodno Bukowe Szczecin

godz. 14 - LTS Legionovia Legionowo - SMS XXI LO Jedynka Tarnów

Niedziela

godz. 10 - SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UKS Pomorzanie Pogodno Bukowe Szczecin

godz. 12 - #Volley Wrocław - LTS Legionovia Legionowo

Grupa III (gospodarz MKS Avia Świdnik)

Wyniki: MKS Avia Świdnik – UKS SMS Wybicki Kielce 3:1, ENEA Energetyk Poznań -  Akademia   Siatkówki AZS AWF I Wrocław 3:1, UKS SMS Wybicki Kielce - JKS SMS Jastrzębie 3:0, Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław - KPS Czaplinek 3:0, MKS Avia Świdnik - JKS SMS Jastrzębie 3:0, ENEA Energetyk Poznań – KPS Czaplinek 3:0.

Sobota 

godz. 11 - JKS SMS Jastrzębie - KPS Czaplinek - mecz o 5. miejsce

Finały

godz. 15 - MKS Avia Świdnik - Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania - ENEA Energetyk Poznań - UKS SMS Wybicki Kielce

Niedziela

godz. 10.20 - UKS SMS Wybicki Kielce - Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania - MKS Avia Świdnik - ENEA Energetyk Poznań

Grupa IV (gospodarz UKS 13 VII LO Zielona Góra)

Wyniki: UKS 13 VII LO Zielona Góra – MKS San-Pajda Jarosław 0:3, UKS SMS Chemik Olsztyn – SPS Volley Piła 3:0, MKS San-Pajda Jarosław – MKS IgnerHome Volley Świdnica 3:0, SPS Volley Piła – SMS Sparta UJ Kraków 2:3, UKS 13 VII LO Zielona Góra – MKS IgnerHome Volley Świdnica 3:2, UKS SMS Chemik Olsztyn – SMS Sparta UJ Kraków 3:1.

Sobota

godz. 12 - MKS IgnerHome Volley Świdnica - SPS Volley Piła - mecz o 5. miejsce

Finały

godz. 15 - MKS San-Pajda Jarosław - SMS Sparta UJ Kraków

godz. 17.30 - UKS SMS Chemik Olsztyn - UKS 13 VII LO Zielona Góra

Niedziela

godz. 10 - UKS 13 VII LO Zielona Góra - SMS Sparta UJ Kraków

godz. 12.30 - MKS San-Pajda Jarosław - UKS SMS Chemik Olsztyn

Grupa V (gospodarz Chemik Police)

Wyniki: UKS SMS Police - Gdyńska Akademia Siatkówki 3:1, ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Energa MKS Truso Elbląg 3:0, Gdyńska Akademia Siatkówki - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 2:3,
Energa MKS Truso Elbląg - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:3, UKS SMS Police - LOS Nowy Dwór Mazowiecki 0:3, ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Szamotulanin Szamotuły 2:3.

Sobota

godz. 10 - Gdyńska Akademia Siatkówki - Energa MKS Truso Elbląg - mecz o 5. miejsce

Finały

godz. 12 - LOS Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania - UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS SMS Police

Niedziela

godz. 10 - UKS SMS Police - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania - LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Szamotulanin Szamotuły

Grupa VI (gospodarz KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski)

Wyniki: KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - UKS Ares Nowa Sól 3:0, Pałac Bydgoszcz - MKS Kalisz 0:3, UKS Ares Nowa Sól - UKS AS Trefl Gdańsk 0:3, MKS Kalisz - MUKS Sparta Warszawa 3:0, KSZO SMS Ostrowiec  Świętokrzyski - UKS AS Trefl Gdańsk 3:0, Pałac Bydgoszcz - MUKS Sparta Warszawa 3:1.

Sobota

godz. 11 - UKS Ares Nowa Sól - MUKS Sparta Warszawa - mecz o 5. miejsce

Finały

godz. 13 - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Pałac Bydgoszcz

godz. 15 - MKS Kalisz - UKS AS Trefl Gdańsk

Niedziela

godz. 11 - UKS AS Trefl Gdańsk - Pałac Bydgoszcz

godz. 13 - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Kalisz

Grupa VII (gospodarz ECO Uni Opole)

Wyniki: ECO AZS UNI Opole - Gedania Gdańsk 3:1, SMS Stal Mielec - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:0, Gedania Gdańsk - SMS Ostróda 3:0, SMS Ostrów Łaskovia Łask - SL Salos Kalina Lublin 3:1, ECO AZS UNI Opole - SMS Ostróda 3:1, SMS Stal Mielec - SL Salos Kalina Lublin 3:0.

Sobota

godz. 10 - SMS Ostroda - SL Salos Kalina Lublin - mecz o 5. miejsce

Finały

godz. 12 - ECO AZS UNI Opole - SMS Ostrów Łaskovia Łask

godz. 14 - SMS Stal Mielec - Gedania Gdańsk

Niedziela

godz. 10 - Gedania Gdańsk - SMS Ostrów Łaskovia Łask

godz. 12 - ECO AZS UNI Opole - SMS Stal Mielec

Grupa VIII (gospodarz SAS Sejny)

Wyniki: SAS Sejny - UKS Atena Warszawa 0:3, MKS Dąbrowa Górnicza - TPS Lublin 3:0, UKS Atena Warszawa - WKS Wieluń 3:0, TPS Lublin - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 1:3, SAS Sejny - WKS Wieluń 3:1, MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0.

Sobota

godz. 10 - WKS Wieluń - TPS Lublin - mecz o 5. miejsce

Finały

godz. 16 - UKS Atena Warszawa - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych

godz. 18 - MKS Dąbrowa Górnicza - SAS Sejny

Niedziela

godz. 10 - SAS Sejny - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych

godz. 12 - UKS Atena Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza

Po dwie najlepsze druzyny z każdej grupy awansują do półfinałów mistrzostw Polski juniorek.

  • 7
  • 0
  • 11
  • 0
  • 1