SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

KP, fot. Bartłomiej Budny, 8 grudnia 2021

TAURON Liga: zapowiedź 12. kolejki

Rozpoczyna się runda rewanżowa fazy zasadniczej TAURON Ligi. Na czele tabeli obrończynie tytułu siatkarki Grupy Azoty Chemik Police. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego nie zamierzają oddawać rywalkom pola w walce o złoty medal. W dwunastej kolejce zespoły z górnej połówki klasyfikacji podejmą zespoły teoretycznie słabsze i będą faworytkami.

Policzanki zagrają u siebie z beniminkiem UNI Opole, który prezentuje się bardzo dobrze i przez kilka kolejek celował w miejsce w czołowej ósemce. Teoretycznie najtrudniejsze zadanie w tej kolejce będą miały wiceliderki i wicemistrzynie kraju. Zagrają na trudnym terenie w Bielsku-Białej. Obecna pozycja na pewno nie zaspakaja ambicji bielszczanek oraz ich fanów. Dobry występ przeciwko Developresowi BELLA DOLINA na pewno poprawi nastroje.

Dwunasta kolejka rozpocznie się meczem ostatniego w tabeli Jokera Świecie z Grotem Budowlanymi Łódź. Porażka gospodyń postawi je w bardzo trudnej sytuacji.

Program 12. kolejki
czwartek
Joker Świecie - Grot Budowlani Łódź 17:30

piątek
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - E.LECLERC MOYA Radomka Radom 17:30

sobota
BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Developres BELLA DOLINA Rzeszów 17:30
ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz 19:00

niedziela
Grupa Azoty Chemik Police - UNI Opole 12:30

poniedziałek
#VolleyWrocław - IŁCapital Legionovia Legionowo 20:30

Tabela: https://www.tauronliga.pl/table.html

  • 5
  • 1
  • 11
  • 0
  • 0