SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

KP, 21 października 2021

TAURON Liga: zapowiedź 5. kolejki

Meczem BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Joker Świecie rozpocznie się w piątek rywalizacja w 5. kolejce spotkań TAURON Ligi i zakończy się w poniedziałek, kiedy to triumfator Superpucharu Polski 2021 Developres BELLA DOLINA Rzeszów podejmie #VolleyWrocław.

W minionej kolejce zespoły BKS BOSTIK i Joker odniosły pierwsze zwycięstwa w tym sezonie. Pierwszy z nich pokoną na wyjeździe #VolleyWrocław 3:0. a drugi wygrał we własnej hali z Energą MKS Kalisz 3:2. W poprzednim sezonie kluby ze Świecia (był beniaminkiem TAURON Ligi) i Bielska-Białej spotkały się ze sobą po raz pierwszy w historii. Oba wygrał BKS BOSTIK - 3:0 u siebie i 3:1. Do konfrontacji doszło także w Pucharze Polski. Joker prowadził 2:0, ale sensacji nie było. Bielszczanki zmobilizowały się i wygrały 3:2.

W poprzedniej kolejce E.LECLERC MOYA Radomka Radom sensacyjnie przegrał w Opolu z beniaminkiem UNI 2:3. W tej kolejce radomianki podejmą Grot Budowlani Łódź i może to być bardzo ciekawe spotkanie. Oba zespoły mają w składach mocne zawodniczki. Liderką E.LECLERC MOYA Radomka jest Katarzyna Zaroślińska-Król, która w tym sezonie otrzymała już trzy statuetki MVP dla najlepszej zawodniczki meczu i prowadzi w klasyfikacji najlepiej punktujących.

W Rzeszowie cieszą się ze zdobycia Superpucharu Polski 2021. W poniedziałek Developres BELLA DOLINA zagra we własnej hali z #VolleyWrocław, jednym z najsłabszych zespołów obecnego sezonu w naszej ekstraklasie. Gospodynie w czterech meczach odniosły cztery zwycięstwa, są liderkami i z pewnością zechcą kontynuować dobrą passę.

Program piątej kolejki:
piątek
BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Joker Świecie 17:30

sobota
ŁKS Commercecon Łódź - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 17:00

niedziela
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police 16:00
E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź 18:00
Energa MKS Kalisz - UNI Opole 20:30

poniedziałek
Developres BELLA DOLINA Rzeszów - #VolleyWrocław 17:30

  • 6
  • 1
  • 8
  • 0
  • 0