SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Piotr Sumara, Jastrzębski Węgiel, 6 lipca 2021

Losowanie Ligi Mistrzyń i Mistrzów: podział na koszyki

Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police i Developresu SkyRes Rzeszów oraz siatkarze Jastrzębskiego Węgla, Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźla (obrońca trofeum) i Vervy Warszawa Orlen Paliwa zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzyń i Mistrzów.

Jastrzębski Węgiel jako mistrz Polski będzie losowany z pierwszego koszyka, w którym obok tej drużyny znalazły się uznane siatkarskie „firmy” z Włoch oraz Rosji: Cucine Lube Civitanova, Sir Sicoma Perugia, Dynamo Moskwa oraz Zenit Sankt-Petersburg. Losowanie odbędzie się 24 września w Lublanie.

Podział na koszyki Liga Mistrzyń:

Koszyk 1 VakifBank Stambuł (TUR), A.Carraro Imoco Conegliano (ITA), Lokomotiw Kaliningrad (RUS), Fenerbahce Opet Stambuł (TUR), Igor Gorgonzola Novara (ITA)

Koszyk 2 Grupa Azoty Chemik Police (POL), ASPTT Miluza VB (FRA), Dynamo Moskwa (RUS), Developres SkyRes Rzeszów (POL), Beziers Volley (FRA)

Koszyk 3 Dresdner SC (GER), Marica Płowdiw (BUL), LP Salo (FIN), VK Dukla Liberec (CZE), Fatum Nyiregyhaza (HUN)

Koszyk 4: THY Stambuł (TUR), Vero Volley Monza (ITA), Dynamo Ak-Bars Kazań (RUS), drużyna z kwalifikacji, drużyna z kwalifikacji

Podział na koszyki Liga Mistrzów:

Koszyk 1: Cucine Lube Civitanova (ITA), Dynamo Moskwa (RUS), Jastrzębski Węgiel (POL), Sir Sicoma Perugia (ITA), Zenit Sankt-Petersburg (RUS)

Koszyk 2: Berlin Recycling Volleys (GER), Ziraat Bankasi Ankara (TUR), Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL), VfB Friedrichshafen (GER), Fenerbahce HDI Stambuł (TUR)

Koszyk 3: Knack Roeselare (BEL), AS Cannes (FRA), OK Merkur Maribor (SLO), Vojvodina Nowy Sad (SRB), VC Greenyard Maaseik (BEL)

Koszyk 4: Trentino Itas (ITA), Lokomotiv Nowosybirsk (RUS), Verva Warszawa Orlen Paliwa (POL) oraz dwie drużyny z kwalifikacji.

  • 8
  • 1
  • 20
  • 1
  • 0