SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/plugins/content/rrrvotes/rrrvotes.php on line 40

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 24 listopada 2016

W czwartek siatkarki Reprezentacji Polski U16 rozegrały drugie spotkanie Mistrzostw Europy Wschodniej. Wczoraj biało-czerwone zwyciężyły Białoruś w trzech setach a dzisiaj przegrały 0:3 z Rosją.

W czwartek siatkarki Reprezentacji Polski U16 rozegrały drugie spotkanie Mistrzostw Europy Wschodniej. Wczoraj biało-czerwone zwyciężyły Białoruś w trzech setach a dzisiaj przegrały 0:3 z Rosją.

Polska – Rosja 0:3 (18:25, 12:25, 8:25)

Polska: Paulina REITER, Karolina DRUŻKOWSKA, Julita PIASECKA, Martyna BOROWCZAK, Martyna Łazowska, Agata Lesiak, Aleksandra JUSTKA (L) - Maja SŁOWIKOWSKA, Anna KORTH, Maja MALCZEWSKA, Magda PIEKARZ

Trener: Andrzej Peć

ROSJA: Elizawieta KOCZURINA, Elizawieta GOSZEWA, Ortal IVGI, Elizawieta APALIKOWA, Tatiana KADOCZKINA, Wiktoria KIRICZENKO, Anna POPOW (L) - Maria EWICZ, Warwara SZUBINA

Trener: Swietłana Safronowa

Terminarz i wyniki:

23 listopada

Łotwa - Ukraina 0:3 (25:19, 25:22, 25:18)

Rosja – Estonia 3:0 (25:5, 25:6, 25:11)

Polska – Białoruś 3:0 (25:13, 25:16, 25:10)

24 listopada

Estonia – Ukraina 0:3 (17:25, 15:25, 12:25)

Polksa – Rosja 0:3 (18:25, 12:25, 8:25)

Białoruś – Łotwa

25 listopada

Polska – Estonia

Łotwa – Rosja

Ukraina – Białoruś

26 listopada

Polska – Łotwa

Rosja – Ukraina

Estonia – Białoruś

27 listopada

Ukraina – Polska

Białoruś – Rosja

Łotwa – Estonia

Reprezentacja Polski U-16 na Mistrzostwa EEVZA:
Rozgrywające: Martyna Łazowska, Maja Słowikowska, Anna Korth
Atakujące: Paulina Reiter, Agata Lesiak
Środkowe: Katarzyna Hyży, Gabriela Lendzioszek, Julita Piasecka
Przyjmujące: Martyna Borowczak, Karolina Dróżkowska, Martyna Ladorska, Maja Malczewska
Libero: Aleksandra Justka, Magdalena Piekarz
Sztab medyczno-szkoleniowy:
I trener – Andrzej Peć
II trener – Waldemar Kawka
statystyk i kierownik – Przemysław Płaczek
lekarz – Michał Gaca
fizjoterapeuta – Tomasz Dudek

  • 5
  • 3
  • 106
  • 2
  • 19