SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, fot. Piotr Sumara, 9 marca 2021

Poznaliśmy półfinalistów MP juniorów

Poznaliśmy szesnaście drużyn, które awansowały do półfinałów mistrzostw Polski juniorów. Patronem rozgrywek jest PKN ORLEN.

Grupa I

A

SMS Ostróda – BAS Białystok 3:0 (25:14, 25:14, 25:13)

BAS Białystok – UKS Strzelce Opolskie 3:1 (25:20, 20:25, 25:19, 25:14)

B

KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – UKS Szamotulanin Szamotuły 1:3 (10:25, 25:23, 17:25, 20:25)

UKS Szamotulanin Szamotuły – Karpaty Krosno 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) – walkower

KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – Karpaty Krosno 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) – walkower

Faza finałowa

SMS Ostróda – KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2:3 (21:25, 25:23, 25:17, 18:25, 14:16)

UKS Szamotulanin Szamotuły – BAS Białystok 3:1 (25:14, 21:25, 25:8, 25:19)

BAS Białystok – KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0:3 (14:25, 20:25, 19:25)

SMS Ostróda – UKS Szamotulanin Szamotuły 0:3 (19:25, 22:25, 20:25)

Awans do półfinałów: UKS Szamotulanin Szamotuły, KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki

Grupa II

A

BKS Chemik Bydgoszcz – KS Wifama Łódź 3:0 (25:20; 25:19; 25:18)

KS Wifama Łódź – BBTS Bielsko‐Biała 3:2 (25:23, 16:25, 22:25, 25:20, 15:9)

BBTS Bielsko‐Biała – BKS Chemik Bydgoszcz 0:3 (27:29, 17:25, 25:27)

B

Gwardia Wrocław Academy – AZS UWM Olsztyn 3:1 (25:15; 25:27; 26:24; 25:23)

AZS UWM Olsztyn – RCS Czarni Radom 1:3 (17:25, 25:20, 17:25, 16:25)

RCS Czarni Radom – Gwardia Wrocław 1:3 (25:23, 17:25, 14:25, 14:25)

o 5. miejsce

BBTS Bielsko‐Biała – AZS UWM Olsztyn 3:1 (25:20, 17:25, 25:20, 25:19)

Faza finałowa

BKS Chemik Bydgoszcz – RCS Czarni Radom 3:1 (25:18, 23:25, 25:16, 26:24)

Gwardia Wrocław – KS Wifama Łódź 3:0 (25:15, 25:11, 25:10)

KS Wifama Łódź – RCS Czarni Radom 0:3 (23:25, 15:25, 13:25)

BKS Chemik Bydgoszcz – Gwardia Wrocław 3:2 (23:25, 25:17, 25:18, 25:27, 16:14)

Awans do półfinałów: BKS Chemik Bydgoszcz, Gwardia Wrocław

Grupa III

A

SMS Sparta AGH Kraków – AZS PWSZ Nysa 3:0 (25:14, 25:11, 25:20)

AZS PWSZ Nysa – Atak Elbląg 3:1 (21:25, 25:23, 25:21, 25:19)

Atak Elbląg – Sparta AGH Kraków 0:3 (12:25, 19:25, 10:25)

B

KPS Chełmiec Wałbrzych – AKS V LO Rzeszów 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)

Chełmiec Wałbrzych – Dębicka Akademia Siatkówki 3:0 (25:10, 25:20, 25:21)

Dębicka Akademia Siatkówki – AKS V LO Rzeszów 0:3 (15:25, 13:25, 13:25)

o 5. miejsce

Atak Elbląg – Dębicka Akademia Siatkówki 3:2 (11:25, 23:25, 25:17, 25:19, 15:11)

Faza finałowa

SMS Sparta AGH Kraków – AKS V LO Rzeszów 0:3 (22:25, 19:25, 21:25)

KPS Chełmiec Wałbrzych – AZS PWSZ Nysa 3:0 (25:11, 25:20, 25:14)

AZS PWSZ Nysa – AKS V LO Rzeszów 0:3 (19:25, 17:25, 11:25)

SMS Sparta AGH Kraków – KPS Chełmiec Wałbrzych 3:0 (27:25, 25:16, 26:24)

Awans do półfinałów: AKS V LO Rzeszów, SMS Sparta AGH Kraków

Grupa IV

A

SUKSS Suwałki – TSV Sanok 0:3 (17:25, 22:25, 17:25)

TSV Sanok – MKS Andrychów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) – walkower

MKS Andrychów – SUKSS Suwałki 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) – walkower

B

Jastrzębski Węgiel – GUMP Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) – walkower

GUMP Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Jawor 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) – walkower

Spartakus Jawor – Jastrzębski Węgiel 0:3 (14:25, 16:25, 18:25)

Faza finałowa

TSV Sanok – Spartakus Jawor 3:0 (25:18, 25:21, 25:22)

Jastrzębski Węgiel – SUKSS Suwałki 3:0 (25:13, 25:12, 25:13)

SUKSS Suwałki – Spartakus Jawor 1:3 (19:25 ,25:19, 9:25, 27:29)

TSV Sanok – Jastrzębski Węgiel 0:3 (11:25, 14:25, 14:25)

Awans do półfinałów: Jastrzębski Węgiel, TSV Sanok

Grupa V

A

UKS 13 LO 7 Zielona Góra – Stoczniowiec Gdańsk 0:3 (18:25, 17:25, 18:25)

Stoczniowiec Gdańsk – EKS Skra Bełchatów 1:3 (25:22, 24:26, 12:25, 21:25)

EKS Skra Bełchatów – UKS 13 LO 7 Zielona Góra 3:1 (26:24, 25:22, 21:25, 26:24)

B

UKS SMS Joker Piła – KS Bielawianka‐Bester Bielawa 3:0 (25:15, 25:15, 25:13)

KS Bielawianka-Bester Bielawa – UKS Plas Warszawa 3:1 (26:24, 25:19, 29:31, 25:23)

UKS Plas Warszawa – UKS SMS Joker Piła 0:3 (17:25, 16:25, 16:25)

o 5. miejsce

Stoczniowiec Gdańsk – UKS Plas Warszawa 2:3 (22:25, 25:20, 25:22, 28:30, 9:15)

Faza finałowa

EKS Skra Bełchatów – KS Bielawianka-Bester Bielawa 3:0 (25:18, 25:13, 27:25)

UKS SMS Joker Piła – UKS 13 LO 7 Zielona Góra 2:3 (25:16, 20:25, 13:25, 39:27, 13:15)

UKS 13 LO 7 Zielona Góra – KS Bielawianka-Bester Bielawa 3:0 (25:19, 25:13, 25:13)

EKS Skra Bełchatów – UKS SMS Joker Piła 3:1 (21:25, 25:15, 25:19, 25:21)

Awans do półfinałów: EKS Skra Bełchatów, UKS 13 LO 7 Zielona Góra

Grupa VI

A

UKS SMS Police – LKPS Luxiona ALMS Lublin 3:0 (25:13, 25:16, 27:25)

LKPS Luxina ALMS Lublin – KS Energetyk Poznań 0:3 (15:25, 20:25, 13:25)

KS Energetyk Poznań – SMS Police 3:0 (25:14, 25:10, 25:15)

B

UMKS MOS Wola Warszawa – UKS Tęcza-Volley Gubin 3:0 (25:17, 25:20, 25:17)

UKS Tęcza Volley Gubin – UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (21:25, 26:24, 18:25, 12:25)

UKS Jedynka Jaworzno – UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (26:24, 16:25, 15:25, 25:17, 10:15)

o 5. miejsce

LKPS Luxina ALMS Lublin – UKS Tęcza-Volley Gubin 2:3 (21:25, 23:25, 25:23, 25:19, 13:15)

Faza finałowa

KS Energetyk Poznań – UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:14, 25:18, 25:21)

UMKS MOS Wola Warszawa – SMS Police 3:1 (25:14, 25:20, 23:25, 25:19)

SMS Police – UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (10:25, 17:25, 23:25)

KS Energetyk Poznań – UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (21:25, 25:17, 25:21, 18:25, 15:11)

Awans do półfinałów: KS Energetyk Poznań, UMKS MOS Wola Warszawa

Grupa VII

A

Aluron CMC Wybicki Kielce – KS Metro Warszawa 0:3 (16:25, 12:25, 10:25)

KS Metro Warszawa – SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 3:0 (25:8, 25:12, 25:7)

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański – Aluron CMC Wybicki Kielce 0:3 (23:25, 23:25, 23:25)

B

MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – UMKS Kęczanin Kęty 3:0 (25:13, 25:15, 25:21)

UMKS Kęczanin Kęty – UMKS MKS MDK Warszawa 1:3 (25:23, 23:25, 23:25, 14:25)

UMKS MKS MDK Warszawa – MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (17:25, 25:22, 25:21, 25:18)

o 5. miejsce

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański – UMKS Kęczanin Kęty 3:2 (19:25, 13:25, 25:23, 25:23, 15:12)

Faza finałowa

KS Metro Warszawa – UMKS MKS MDK Warszawa 3:0 (25:18, 25:14, 25:19)

MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Wybicki Kielce 3:2 (25:22, 21:25, 25:18, 23:25, 15:12)

KS Metro Warszawa – MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:19, 25:14, 25:18)

Aluron CMC Wybicki Kielce – UMKS MKS MDK Warszawa 2:3 (25:27, 25:18, 25:15, 17:25, 5:15)

Awans do półfinałów: KS Metro Warszawa, UMKS MKS MDK Warszawa

Grupa VIII

A

UKS Serbinów Biała Podlaska – DMKS Delfin Darłowo 3:0 (25:13, 25:11, 25:14)

DMKS Delfin Darłowo – Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (17:25, 25:22, 17:25, 14:25)

Hemarpol Norwid Częstochowa – UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:16, 25:15, 25:17)

B

Trefl Gdańsk – Eco-Team AZS 2020 Stoelzle Częstochowa 0:3 (22:25, 23:25, 22:25)

Eco-Team AZS 2020 Częstochowa – MKS Bzura Ozorków 3:0 (25:10, 25:17, 25:13)

MKS Bzura Ozorków – Trefl Gdańsk 0:3 (16:25, 17:25, 13:25)

o 5. miejsce

DMKS Delfin Darłowo – MKS Bzura Ozorków 3:2 (21:25, 25:18, 19:25, 25:16, 15:13)

Faza finałowa

Hemarpol Norwid Częstochowa – Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:3 (16:25, 13:25, 19:25)

Trefl Gdańsk – UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:19, 25:21, 25:10)

UKS Serbinów Biała Podlaska – Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:3 (17:25, 24:26, 20:25)

Hemarpol Norwid Częstochowa – Trefl Gdańsk 0:3 (21:25, 27:29, 20:25)

Awans do półfinałów: Eco-Team AZS 2020 Częstochowa, Trefl Gdańsk

  • 10
  • 1
  • 26
  • 0
  • 2
Październik 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31