SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Adrian Komorowski, Anna Daniluk, foto: Piotr Sumara, 17 września 2021

Siatkarskie święta w Katowicach

Meczom finałowym mistrzostw Europy w Katowicach towarzyszą liczne wydarzenia. Wszystkich kibiców zapraszamy na uroczystość odsłonięcia kolejnych tablic w Alei Gwiazd Siatkówki oraz do strefy informacyjno-promocyjnej CEV EuroVolley 2021. Na placu przed Spodkiem można m.in. sprawdzić swój refleks oraz siłę zagrywki i spotkać siatkarskie gwiazdy.

Już w ten weekend w stolicy Śląska prawdziwe święto europejskiej siatkówki – finały mistrzostw Europy. Rangę wydarzenia, oprócz czterech najlepszych drużyn Starego Kontynentu: Polski, Serbii, Włoch i Słowenii, podnoszą także towarzyszące czempionatowi imprezy.  

Strefa informacyjno-promocyjna CEV EuroVolley 2021

Strefa informacyjno-promocyjna CEV EuroVolley 2021 otwarta zostanie w południe w piątek 17 września. Odwiedzić ją można przez cały weekend – od piątku do niedzieli – w godzinach 12.00 – 20.20. O dobry humor i aktywizację kibiców dbają były reprezentant Polski – Marcin Prus oraz Piotr Bednarski.

Główną atrakcją strefy są siatkarskie campy, w których udział wziąć mogą wszyscy chętni. Podczas campów na dwóch plenerowych boiskach będzie można poodbijać piłkę z wielokrotnymi reprezentantami Polski – Łukaszem Kadziewiczem i Sebastianem Świderskim. Fani będą mogli zmierzyć się także z Wilfredo Leonem. Ten pojedynek ma jednak wirtualny charakter, a jego motyw przewodni to prędkość zagrywki. Na najlepszych uczestników czekają nagrody.

Miłośnicy siatkówki na placu przed Spodkiem mogą zrobić sobie również… zdjęcie z reprezentacją Polski. Wszystko za sprawą fotobudki, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym. – Zapraszamy przed katowicki Spodek wszystkich kibiców. Lista atrakcji jest długa – zachęcają organizatorzy.

Katowicka Aleja Gwiazd Siatkówki

Podczas tegorocznej Alei Gwiazd Siatkówki Katowice 2021r. tablice z odciskami dłoni odsłonią: mistrzowie świata — Michał Winiarski, Mariusz Wlazły, Jakub Kochanowski, Damian Wojtaszek, Grzegorz Łomacz, Wicemistrz Świata Sebastian Swiderski i były trener Reprezentacji Polski Waldemar Wspaniały.  Dodatkowo Prezes PZPS Jacek Kasprzyk oraz Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa odsłonią pamiątkową tablicę „50 lat Katowickiego Spodka”, dedykowaną świętującej wielki jubileusz „Mekce Polskiej Siatkówki”.    

Uroczystość odsłonięcia tablic odbędzie się w piątek 17 września - w przeddzień finałów mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn, a o oprawę wydarzenia zadbają grupa akrobatyczna „Ocelot”, Cheerleaders Wrocław i Katowicka Orkiestra Dęta. Całość poprowadzi znany dziennikarz sportowy  Marek Magiera. Całość uatrakcyjnią mimowie i maskotka Reprezentacji Polski „Orzeł”

W następnych dniach tj. 18 i 19 września w godz. 12.00 – 20.30 na placu Sławika i Antalla przed Spodkiem  odbędzie się Rodzinny Piknik Siatkarski, na którym nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dla dzieci.

  • 4
  • 2
  • 11
  • 1
  • 0
Listopad 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5