SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 2 września 2021

Polska Siatkówka gra na TikToku

Polski Związek Piłki Siatkowej i TikTok, globalna platforma społecznościowa dla krótkich filmów nagrywanych za pomocą smartfonów, nawiązały współpracę.

W ramach partnerstwa na platformie TikTok uruchomione zostało oficjalne konto Polskiego Związku Piłki Siatkowej (@polskasiatkowka_official), na którym dostępne będą ekskluzywne treści, materiały zza kulis, a także archiwalne wideo z „życia” reprezentacji Polski. Na fanów czekać będą także zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Cieszymy się z nawiązania współpracy z tak dynamicznie rozwijającą się platformą społecznościową. To kolejny krok w kierunku rozwoju kanałów social media Polskiej Siatkówki, która zakłada m.in. powiększenie społeczności fanów oraz zapewnienie dodatkowej ekspozycji reklamowej sponsorom Polskiej Siatkówki – skomentowała Justyna Tkaczyńska, dyrektor marketingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. – Jako PZPS chcemy wychodzić do odbiorców, którzy oczekują unikatowych i niestandardowych treści. Materiały publikowane przez nas na TikToku są odpowiedzią na ten trend – dodała.

– Już we wrześniu czekają nas kolejne, wielkie sportowe emocje związane z siatkówką oraz mistrzostwami Europy, które odbędą się m.in. na terenie Polski. Siatkówka jest jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce i cieszymy się, że możemy pomóc właśnie tej dyscyplinie rozwijać się na naszej platformie.  Przygotowaliśmy wspólnie z organizatorami mistrzostw szereg niespodzianek takich jak dostęp do unikalnych treści, które pojawią się tylko na TikToku, a także sportowy challenge, w którym będzie można wygrać m.in. oryginalne koszulki podpisane przez naszych kadrowiczów – powiedziała Paula Kornaszewska, Head of

Operations Team, TikTok Polska.

TikTok jest czołową platformą dla krótkich filmów nagrywanych za pomocą urządzeń mobilnych. Misją firmy jest inspirowanie kreatywności i przynoszenie radości. Z aplikacji korzysta już ponad 2 miliardy użytkowników na całym świecie.

  • 2
  • 0
  • 12
  • 0
  • 0
Październik 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31