SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska/minisiatkówka.pl, 3 sierpnia 2021

Drużyny 27. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving

Znamy wszystkie drużyny, które uzyskały awans do 27. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Z każdego województwa do turnieju finałowego awansowały po dwie najlepsze drużyny z kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców.

W 27. Wielki Finale KINDER Joy of moving weźmie udział 192 zespoły z całej Polski, zagra 896 zawodniczek i zawodników!

woj. dolnośląskie
"2" dziewcząt"

1. AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA
2. UKS JEDYNKA MILICZ
"3" dziewcząt"
1. UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH
2. MKS VOLLEY ŚWIDNICA
"4" dziewcząt"
1. UKS WIEŻA RADKÓW
2. MKS MOS WROCŁAW

"2" chłopców
1. AS ZENIT WROCŁAW
2. UKS KORAL WROCŁAW
"3" chłopców
1. UKS KORAL WROCŁAW
2. AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA
"4" chłopców
1. UKPS LUBIN
2. UKS „DWÓJKA” MILICZ

woj. kujawsko-pomorskie
"2" dziewcząt

1. MSPS Inowrocław I
2. MSPS Inowrocław II
"3" dziewcząt
1. SP 31 Pałac Bydgoszcz
2. SKS CAS Aleksandria Aleksandrów Kujawski
"4" dziewcząt
1. KS Stal Grudziądz
2. SP 31 Pałac Bydgoszcz

"2" chłopców
1. AZS OŚ Toruń
2. SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz
"3" chłopców
1. NTS Trójka Nakło
2. BKS Chemik Bydgoszcz
"4" chłopców
1. TS Koset Grudziądz
2. AZS OŚ Toruń

woj. lubelskie
"2" dziewcząt

1. UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska
2. SKS Szóstka Biała Podlaska
"3" dziewcząt
1. SKS Szóstka Biała Podlaska I
2. SKS Szóstka Biała Podlaska II
"4" dziewcząt
1. UKS Jagiellończyk/UKS Międzyrzecka Trójka
2. SKS Szóstka Biała Podlaska

"2" chłopców
1. UKS Serbinów I
2. SP 4 Łuków I
"3" chłopców
1. UKS Serbinów I
2. Aleksandrów
"4" chłopców
1. UKS Olimp/UKS Tempo
2. LKS Cisy Nałęczów

woj. lubuskie
"2" dziewcząt

1. SPS Zbąszynek 4
2. UKS Ares Nowa Sól 1
"3" dziewcząt
1. SPS Zbąszynek
2. UKS Trójka Sulechów 1
"4" dziewcząt
1. UKS Ares Nowa Sól 1
2. UKS SG Kożuchów 1

"2" chłopców
1. KS Atak Gorzów Wlkp.
2. UKS Żak Krzeszyc
"3" chłopców
1. STS Olimpia Sulęcin/UKS Trójka Sulechów
2. MKST Astra Nowa Sól
"4" chłopców
1. UKS JEDYNKA Międzyrzecz
2. KS ATAK Gorzów Wlkp.

woj. łódzkie
"2" dziewcząt

1. UKS Volley 34 Łódź
2. Siatka Zgierz
"3" dziewcząt
1. UKS Lider Konstantynów Łódzki
2. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
"4" dziewcząt
1. UMKS „Tuszyn” - UKS Volley 34 Łódź
2. UKS Lider Konstantynów Łódzki

"2" chłopców
1. Klub Sportowy Arena
2. KS Wifama Łódź
"3" chłopców
1. SOS-SP 12 Tomaszów Mazowiecki
2. KS WIFAMA Łódź
"4" chłopców
1. MKS Bzura Ozorków / Młoda Bzura
2. SOS-SP 12 Tomaszów Mazowiecki

woj. małopolskie
"2" dziewcząt

1. Prądniczanka Kraków
2. Dunajec 1 Nowy Sącz
 "3" dziewcząt
1. SETBOL OŚWIĘCIM 1
2. MKS MOS WIELICZKA 1
"4" dziewcząt
1. KS Prądniczanka
2. STS Sandecja Nowy Sącz

"2" chłopców

1. Sparta Kraków I
2.  AS Niepołomice I
"3" chłopców
1. Wawel Kraków
2. AS Niepołomice I
"4" chłopców
1. SKPS Dunajec Nowy Sącz
2. SMS Sparta 1 Kraków

woj. mazowieckie
"2" dziewcząt

1. DĘBINA NIEPORĘT 1
2. SASKA WARSZAWA 1
"3" dziewcząt
1. SPARTA WARSZAWA 1
2. MIŃSK/SASKA
"4" dziewcząt
1. ATENA WARSZAWA 1
2. SPARTA/POLONEZ

"2" chłopców
1. METRO WARSZAWA 2
2. SASKA WARSZAWA 1
"3" chłopców
1. ISKRA WARSZAWA 1
2. MOS WOLA 1
"4" chłopców
1. METRO WARSZAWA 1
2. MOS WOLA 1

woj. opolskie
"2" dziewcząt

1. LUKS Sukces Komprachcice
2. ECO UNI Opole
"3" dziewcząt
1. UKS Jedynka Kluczbork
2. ECO UNI Opole
"4" dziewcząt
1. ECO UNI Opole I
2. ECO UNI Opole II
"2" chłopców
1. PSP19 KĘDZIERZYN KOŹLE
2. PSP11 KĘDZIERZYN KOŹLE
"3" chłopców
1. UKS COCON KORONA OLESNO
2. SP 3 NYSA II
"4" chłopców
1. AMS OPOLE
2. SP 3 NYSA I

woj. podkarpackie
"2" dziewcząt

1. KPS Nowa Dęba 1
2. MOSiR Dukla 1
"3" dziewcząt
1. UKS Kępa Dębica 1
2. MOSIR Dukla 1
"4" dziewcząt
1. KKS Karpaty MOSiR Krosno 1
2. UKS Zaleszany

"2" chłopców
1. SP-2 Strzyżów
2. Karpaty MOSiR Krosno
"3" chłopców
1. AKS MOS RZESZÓW
2. Karpaty MOSiR Krosno
"4" chłopców
1. SP-3 LEŻAJSK I
2. AKS RZESZÓW I

woj. podlaskie
"2" dziewcząt

1. KS BAS SP 26 Białystok
2. SAS Sejny I
"3" dziewcząt
1. UKS Set Wasilków
2. UKS Olimpik Mońki
"4" dziewcząt
1. MOSIR Bielsk Podlaski
2. UKS Danex Siemiatycze

"2" chłopców
1. SUKSS I Suwałki
2. SUKSS III Suwałki
"3" chłopców
1. SUKSS I Suwałki
2. UKS Olimpik Mońki
"4" chłopców
1. SUKSS I Suwałki
2. MUKS 15 Białystok

woj. pomorskie
"2" dziewcząt

1. AS Pliński&Wika
2. UKS Jasieniak Gdańsk I
"3" dziewcząt
1. KAEMKA Starogard Gdański I
2. Stowarzyszenie Nasza Gedania I
"4" dziewcząt
1. Jasieniak Gdańsk
2. Zatoka Puck

"2" chłopców
1. UKS Jasieniak Gdańsk I
2. AS Trefl Gdańsk I
3" chłopców
1. Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk I
2. Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk II
"4" chłopców
1. KaEmKa/IKS Atak Starogard Gdański I
2. Trefl Gdańsk

woj. śląskie
"2" dziewcząt

1. MKS Dwójka Zawiercie I
2. Silesia Volley MSK Mysłowice
"3" dziewcząt
1. MKS Dwójka Zawiercie I      
2. UKS Tytan Ostrowy I
"4" dziewcząt
1. JKS SMS Jastrzębie I
2. SMS Radzionków I

"2" chłopców
1. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I
2. SK Górnik Radlin
"3" chłopców
1. JKS SMS Jastrzębie I
2. UKS Jedynka Jaworzno
"4" chłopców
1. Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I
2. Vita SUN MKS Będzin I

woj. świętokrzyskie
"2" dziewcząt

1. SP 25 Kielce I
2. SP 25 Kielce IV masełka
"3" dziewcząt
1. SMS MUKS Jedynka Ostrowiec Św. /I
2. Arka Kluczewsko
"4" dziewcząt
1. Fan Sport Kielce /I
2. SMS MUKS Jedynka  Ostrowiec Św.

"2" chłopców
1. Arena Busko
2. STS Skarżysko I
"3" chłopców
1. Ibis Mirzec I
2. Ibis Mirzec II
"4" chłopców
1. Arena Busko I
2. STS Skarżysko I

woj. warmińsko-mazurskie
"2" dziewcząt

1. KURIANVOLLEY OLSZTYN
2. CZWÓRKA GIŻYCKO 1
"3" dziewcząt
1. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 1
2. KURIANVOLLEY OLSZTYN 1
"4" dziewcząt
1. UKS CZWÓRKA GIŻYCKO 1
2. SPS SPARTA BRANIEWO

"2" chłopców

1. MKS MOSIR KĘTRZYN
2. AZS UWM OLSZTYN
"3" chłopców  
1. KURIANVOLLEY OLSZTYN
2. UKS TRÓJKA GOŁDAP
"4" chłopców  
1. MKS TRUSO ELBLĄG
2. IKS ATAK ELBLĄG

woj. wielkopolskie
"2" dziewcząt

1. UKS LIDER Rokietnica 1
2. UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 1
"3" dziewcząt
1. ENEA ENERGETYK Poznań 1
2. UKS 17 KALISZ
"4" dziewcząt
1. ENEA ENERGETYK Poznań 1
2. UKS LIDER Rokietnica 1

"2" chłopców
1. KPS PROGRESS Września 1
2. TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 1
"3" chłopców
1. UKS 9 LESZNO 1
2. MUKS GROM Kalisz 1
"4" chłopców
1. PKS PIAST Poniec 1
2. ENEA ENERGETYK Poznań 1

woj. zachodniopomorskie
"2" dziewcząt

1. GA MKS GRYF Szczecinek
2. UKS VOLLEY 71 Szczecin
"3" dziewcząt
1. AMPS Kołobrzeg
2. SP 18 Koszalin
"4" dziewcząt
1. UKS POGODNO POMORZANIE SP48 VOLLEY 71 Szczecin
2. SMS SP3 PLAS Gryfice

"2" chłopców
1. Lolek Koszalin
2. Mieszko Połczyn Zdrój
"3" chłopców
1. MKS MIESZKO Połczyn Zdrój
2. AS 13  KOSZALIN
"4" chłopców
1. G.A MKS GRYF SZCZECINEK
2. SSP NR 1 BRONEK KOSZALIN

Więcej informacji o rozgrywkach KINDER Joy of moving: http://www.minisiatkowka.pl/pl

  • 3
  • 0
  • 6
  • 0
  • 0
Wrzesień 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
  • 01 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Women | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Kobiet

    Serbia, Bułgaria, Chorwacja, Rumunia
  • 01 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 02 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Women | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Kobiet

    Serbia, Bułgaria, Chorwacja, Rumunia
  • 02 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 03 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Women | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Kobiet

    Serbia, Bułgaria, Chorwacja, Rumunia
  • 03 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 04 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Women | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Kobiet

    Serbia, Bułgaria, Chorwacja, Rumunia
  • 04 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 05 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 05 Wrz

    Półfinał MP młodziczek

  • 06 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 06 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn: Polska - Belgia

    Kraków
  • 07 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 08 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 08 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn: Polska - Ukraina

    Kraków
  • 09 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 09 Wrz

    Finał MP młodzików

  • 10 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 10 Wrz

    Finał MP młodzików

  • 11 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 11 Wrz

    Finał MP młodzików

  • 12 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 12 Wrz

    Finał MP młodzików

  • 13 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 14 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 15 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 16 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 16 Wrz

    Finał MP młodziczek

  • 17 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn

    Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa (Czechy), Tallinn (Estonia), Tampere (Finlandia)
  • 17 Wrz

    Finał MP młodziczek

  • 18 Wrz

    Finał MP młodziczek

  • 18 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn: półfinał Polska - Słowenia

    Katowice
  • 19 Wrz

    Finał MP młodziczek

  • 19 Wrz

    CEV EuroVolley 2021 - Men | Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn: mecz o 3.m

    Katowice