SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

25 kwietnia 2021

O awans do II ligi siatkarzy

Od piątku do niedzieli w Żyrardowie, Kobyłce, Skalmierzycach i Bydgoszczy rozegrane zostały turnieje o awans do II ligi siatkarzy.

Komunikat końcowy rozgrywek o wejście do II LK i II LM: 2020.2021_KOMUNIKAT_końcowy_rozgrywek_o_wejście_do_II_ligi.pdf

Żyrardów
piątek
ŻSS Len Żyrardów - UKS SMS Joker Piła 3:0 (25:19, 25:17, 26:24)
TKS ITS Anillana Rakszawa - Jawor Minerals AZS Częstochowa 1:3 (28:30, 22:25, 27:25, 19:25)

sobota
UKS SMS Joker Piła - Jawor Minerals AZS Częstochowa     2:3 (20:25, 25:20, 24:26, 25:22, 11:15)
ŻSS Len Żyrardów - TKF ITS Anillana Rakszawa 3:1 (25:16, 25:13, 24:26, 25:18)   

niedziela        
TKF ITS Anillana Rakszawa - UKS SMS Joker Piła 1:3 (16:25, 20:25, 25:17, 23:25)
Jawor Minerals AZS Częstochowa - ŻSS Len Żyrardów 3:2 (15:25, 25:17, 25:21, 16:25, 15:12)

Kobyłka
piątek
UKS Trójka Kobyłka - UKS Szamotulanin Szamotuły   3:0 (25:17, 25:23, 25:17)    
UKS Kępa MOSiR Dębica - WKS INNEX ALTINN Wilczyce1:3 (20:25, 28:26, 14:25, 20:25)       

sobota
UKS Szamotulanin Szamotuły - WKS INNEX ALTINN Wilczyce  1:3 (25:15, 12:25, 18:25, 18:25)
UKS Trójka Kobyłka - UKS Kępa MOSiR Dębica  0:3 (16:25, 18:25, 21:25)

niedziela
UKS Kępa MOSiR Dębica - UKS Szamotulanin Szamotuły  3:1 (16:25, 25:17, 25:18, 25:20)      
WKS INNEX ALTINN Wilczyce - UKS Trójka Kobyłka 1:3 (25:18, 15:25, 18:25, 19:25)

Skalmierzyce
piątek
Legion Skalmierzyce - Cresovia Górowo Iławeckie  3:0 (25:18, 25:13, 25:23)   
BTS Elektros Bolesławiec  - KS Gród Czop Podegrodzie 3:1 (23:25, 25:22, 25:17, 25:22)

sobota        
Cresovia Górowo Iławeckie - KS Gród Czop Podegrodzie   1:3 (25:16, 26:28, 15:25, 17:25)
Legion Skalmierzyce - BTS Elektros Bolesławiec 3:0 (32:30, 25:15, 25:17)     

niedziela    
BTS Elektros Bolesławiec  - Cresovia Górowo Iławeckie 3:2 (25:19, 23:25, 22:25, 25:18, 15:11)       
KS Gród Czop Podegrodzie - Legion Skalmierzyce 0:3 (24:26, 12:25, 17:25)

Bydgoszcz
piątek
BKS Chemik Bydgoszcz - Sunbroker KPS Gietrzwałd  2:3 (25:23, 25:18, 22:25, 21:25, 10:15)  
KS Rudziniec - WKS Wawel Kraków  0:3 (21:25, 21:25, 15:25)    

sobota
Sunbroker KPS Gietrzwałd - WKS Wawel Kraków 3:2 (19:25, 11:25, 25:22, 25:21, 15:10)
BKS Chemik Bydgoszcz - KS Rudziniec  3:2 (19:25, 25:18, 25:23, 18:25, 19:17)

niedziela
KS Rudziniec - Sunbroker KPS Gietrzwałd  0:3 (19:25, 22:25, 22:25)    
WKS Wawel Kraków - BKS Chemik Bydgoszcz  2:3 (19:25, 25:18, 25:19, 21:25, 11:15) 

  • 3
  • 0
  • 14
  • 3
  • 0
Czerwiec 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
  • 01 Cze

    Polska – Belgia | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 02 Cze

    Finał MP juniorek młodszych

    Olecko
  • 02 Cze

    Finał MP juniorów młodszych

    Kraków
  • 03 Cze

    Finał MP juniorek młodszych

    Olecko
  • 03 Cze

    Finał MP juniorów młodszych

    Kraków
  • 04 Cze

    Finał MP juniorek młodszych

    Olecko
  • 04 Cze

    Finał MP juniorów młodszych

    Kraków
  • 05 Cze

    Finał MP juniorek młodszych

    Olecko
  • 05 Cze

    Finał MP juniorów młodszych

    Kraków
  • 06 Cze

    Finał MP juniorek młodszych

    Olecko
  • 06 Cze

    Finał MP juniorów młodszych

    Kraków
  • 07 Cze

    Polska – Holandia | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 08 Cze

    Polska – Japonia | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 09 Cze

    Polska – Bułgaria | Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy
  • 10 Cze

    Polska – Holandia | Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy
  • 11 Cze

    Ćwierćfinał MP młodziczek

  • 11 Cze

    Polska – Brazylia | Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy
  • 12 Cze

    Ćwierćfinał MP młodziczek

  • 12 Cze

    Półfinał MP młodzików

  • 13 Cze

    Ćwierćfinał MP młodziczek

  • 13 Cze

    Półfinał MP młodzików

  • 14 Cze

    Polska – Niemcy | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 15 Cze

    Polska – Kanada | Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy
  • 16 Cze

    Polska – Japonia | Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy
  • 17 Cze

    Polska – Niemcy | Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy
  • 18 Cze

    Polska – USA | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 19 Cze

    Polska – Chiny | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 20 Cze

    Polska – Rosja | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 21 Cze

    Polska – Argentyna | Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy
  • 22 Cze

    Polska – Iran | Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy
  • 23 Cze

    Polska – Francja | Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy
  • 24 Cze

    Półfinały Siatkarskiej Ligi Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 25 Cze

    Finały Siatkarskiej Ligi Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 26 Cze

    Półfinały Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy
  • 27 Cze

    Finały Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

    Rimini, Włochy