SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, fot. Grodzisk Sport News, 11 kwietnia 2021

Turnieje półfinałowe II ligi siatkarzy - dzień III

Zespoły Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa, Karpaty PWSZ Krosno Glass, SMS PZPS I Spała, Legia Warszawa, SPS Chrobry Głogów i WKS Sobieski ARENA Sobieski Żagań awansowały do finałowego turnieju II ligi siatkarzy.

Od piątku do niedzieli w Chełmie, Grodzisku Mazowieckim i Wilczynie, z udziałem dwunastu zespołów, rozegrane zostały półfinałowe turnieje II ligi siatkarzy. Po dwa najlepsze z każdej grupy zakwalifikowały siędo rozgrywki finałowej, która wyłoni dwóch uczestników TAURON 1. Ligi w przyszłym sezonie.

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa, SMS PZPS I Spała i SPS Chrobry Głogów ukończyły rywalizację bez porażki.

Wyniki i program turniejów - Chełm (relacja na Facebooku Arki Tempa Chełm):
piątek
MKS Andrychów - Arka Tempo Chełm  2:3 (25:22, 17:25, 25:21, 22:25, 15:17)    
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Karpaty PWSZ Krosno Glass 3:2 (22:25, 25:22, 25:16, 16:25, 1512)    
sobota
Arka Tempo Chełm - Karpaty PWSZ Krosno Glass 1:3 (25:22, 18:25, 19:25, 22:25)     
MKS Andrychów  - Eco-Team Stoelzle AZS Częstochowa  0:3 (15:25, 25:27, 20:25)       
niedziela
Karpaty PWSZ Krosno Glass - MKS Andrychów 3:1 (29:27, 22:25, 25:23, 25:20)
Eco-Team Stoelzle AZS Częstochowa - Arka Tempo Chełm  3:1 (23:25, 25:17, 25:22, 25:17)

Awans Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa i Karpaty PWSZ Krosno Glass

Grodzisk Mazowiecki
piątek
Legia Warszawa - WKS Wieluń 3:0 (25:22, 25:17, 25:16)
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - SMS PZPS I Spała 1:3 (21:25, 25:17, 18:25, 22:25)

sobota
WKS Wieluń - SMS PZPS I Spała 1:3 (25:23, 16:25, 17:25, 23:25)
Legia Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (25:17, 25:21, 25:22)

TRANSMISJA Z SOBOTNICH SPOTKAŃ -
SMS PZPS I Spała - Legia Warszawa 3:1 (25:23, 25:22, 22:25, 25:20)
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - WKS Wieluń 0:3 (21:25, 22:25, 23:25)

Awans: SMS PZPS I Spała i Legia Warszawa

TRANSMISJA Z NIEDZIELNYCH SPOTKAŃ -

Wilczyn (transmisje live www.lm.pl)
piątek
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - WKS Sobieski ARENA Żagań 2:3 (19:25, 25:22, 25:18, 18:25, 12:15)    
LUKS Wilki Wilczyn - SPS Chrobry Głogów 0:3 (19:25, 23:25, 17:25)      
sobota
WKS Sobieski ARENA Sobieski Żagań - SPS Chrobry Głogów  0:3 (16:25, 17:25, 26:28)     
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - LUKS Wilki Wilczyn  3:2 (25:16, 25:22, 20:25, 19:25, 15:9)     
niedziela
LUKS Wilki Wilczyn - WKS Sobieski ARENA Sobieski Żagań 0:3 (22:25, 19:25, 18:25)      
SPS Chrobry Głogów - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 3:1 (29:31, 25:22, 25:18, 25:21)

Awans: SPS Chrobry Głogów i WKS Sobieski ARENA Sobieski Żagań

  • 1
  • 1
  • 18
  • 0
  • 0
Maj 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
  • 07 Maj

    Polska - Litwa | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 07 Maj

    Holandia - Francja | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 08 Maj

    Polska - Francja | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 08 Maj

    Litwa - Holandia | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 09 Maj

    Francja - Litwa | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 09 Maj

    Polska - Holandia | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 14 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 14 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 15 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 15 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 16 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 16 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 21 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 21 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 22 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 22 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 23 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 23 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 25 Maj

    Polska – Włochy | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 26 Maj

    Polska – Serbia | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 27 Maj

    Finał MP juniorek

  • 27 Maj

    Finał MP juniorów

  • 28 Maj

    Finał MP juniorek

  • 28 Maj

    Finał MP juniorów

  • 29 Maj

    Finał MP juniorek

  • 29 Maj

    Finał MP juniorów

  • 30 Maj

    Finał MP juniorek

  • 30 Maj

    Finał MP juniorów

  • 31 Maj

    Finał MP juniorek

  • 31 Maj

    Finał MP juniorów