SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, fot. Piotr Sumara, 1 kwietnia 2021

II liga mężczyzn: znamy gospodarzy turniejów półfinałowych

Rozgrywki II ligi mężczyzn zakończyły kluczową fazę, fazę play off i play out. Poznaliśmy zespoły, które walczyć będą w turniejach półfinałowych i ich gospodarzy.

Tę fazę rywalizacji kończyły piąte spotkania Legia Warszawa – KS Camper Wyszków 3:0, i Sparta Grodzisk Mazowiecki – SMS II Spała 3:2 w grupie II, Tubądzin Volley MOSiR Sieradz – WKS Wieluń 2:3 w grupie III, WKS Sobieski ARENA Żagań – MKST Astra Nowa Sól 3:1 w grupie IV oraz MKS Andrychów – Tyski Klub Siatkarski 3:0, Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa – UMKS Kęczanin Kęty 3:1 w grupie V.   

Poniżej przedstawiamy tabele po zakończonej rundzie play off i play out w II lidze mężczyzn w grupach I-VI, w sezonie 2020/2021. Zespoły, które wygrały mecze fazy play off, awansowały do turniejów półfinałowych oznaczamy*, natomiast zespoły które spadły z II ligi oznaczamy**.

Grupa I:

  1. LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz*
  2. LUKS WILKI Wilczyn *
  3. GKS Stoczniowiec
  4. SPS Konspol Słupca
  5. Trefl Lębork
  6. Enea Energetyk Poznań
  7. STALPRO Błyskawica Szczecin
  8. SKS Gorzów Wielkopolski
  9. SMS Police **
  10. MKS STEICO Noteć Czarnków – WYCOFANIE **

Grupa II:

  1. Legia Warszawa*
  2. UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki*
  3. SMS PZPS Spała II
  4. KS Camper Wyszków
  5. KS Metro Warszawa
  6. MOS Wola Tramwaje Warszawskie
  7. UKS Centrum Augustów
  8. UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim
  9. AZS UWM Olsztyn**
  10. BESTIOS Białystok**

Grupa III:

  1. SMS PZPS Spała*
  2. WKS Wieluń*
  3. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  4. LKS Czarni Rząśnia
  5. MKS Bzura Ozorków
  6. MMKS Lotnik Łęczyca
  7. KS Hetman Włoszczowa
  8. AZS UMK Toruń
  9. ARCOBALENO Kasztelan Rozprza**
  10. LKS LUKS Dobroń**

Grupa IV:

  1. SPS Chrobry Głogów*
  2. WKS Sobieski ARENA Żagań*
  3. MKST Astra Nowa Sól
  4. MUKS Ziemia Milicka Milicz
  5. KS Bielawianka Bester
  6. KPS Chełmiec Wałbrzych
  7. MKS Ikar Legnica
  8. IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
  9. MKS Olavia Oława**
  10. KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego**

Grupa V:

  1. MKS Andrychów*
  2. Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa*
  3. UMKS Kęczanin Kęty
  4. Tyski Klub Siatkarski
  5. WIE-DRUK MKS Będzin
  6. KS Volley Miasteczko Śląskie
  7. TS Volley Rybnik
  8. AT Jastrzębski Węgiel
  9. NKS Start Namysłów**
  10. AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra SA**

Grupa VI:

  1. Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie*
  2. Arka Tempo Chełm*
  3. Enea KKS Kozienice
  4. MKS MOSiR Jasło
  5. Extrans Sędziszów
  6. KS Hutnik-Wanda Kraków
  7. KS Błękitni Ropczyce
  8. AKS V LO Rzeszów
  9. SMS Sparta AGH Kraków**
  10. GKPS Gorlice**

*awans do turnieju półfinałowego

** spadek z II ligi

Wynik spotkań: http://statystyki.pzps.pl/pl/volleyball/2-liga,7448/45959/matches/all

Turnieje półfinałowe II ligi mężczyzn w terminie 09-11 kwietnia 2021 roku

Turniej numer I

Rozstawienie zespołów w turnieju numer I:

  1. LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz
  2. LUKS WILKI Wilczyn – GOSPODARZ
  3. SPS Chrobry Głogów
  4. WKS Sobieski ARENA Żagań

Turniej numer II

Rozstawienie zespołów w turnieju numer II:

  1. Legia Warszawa
  2. UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – GOSPODARZ
  3. SMS PZPS Spała
  4. WKS Wieluń

Turniej numer III

Rozstawienie zespołów w turnieju numer III:

  1. MKS Andrychów
  2. Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
  3. Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie
  4. Arka Tempo Chełm – GOSPODARZ
  • 5
  • 3
  • 20
  • 3
  • 3
Maj 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
  • 07 Maj

    Polska - Litwa | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 07 Maj

    Holandia - Francja | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 08 Maj

    Polska - Francja | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 08 Maj

    Litwa - Holandia | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 09 Maj

    Francja - Litwa | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 09 Maj

    Polska - Holandia | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 14 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 14 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 15 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 15 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 16 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 16 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 21 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 21 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 22 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 22 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 23 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 23 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 25 Maj

    Polska – Włochy | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 26 Maj

    Polska – Serbia | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 27 Maj

    Finał MP juniorek

  • 27 Maj

    Finał MP juniorów

  • 28 Maj

    Finał MP juniorek

  • 28 Maj

    Finał MP juniorów

  • 29 Maj

    Finał MP juniorek

  • 29 Maj

    Finał MP juniorów

  • 30 Maj

    Finał MP juniorek

  • 30 Maj

    Finał MP juniorów

  • 31 Maj

    Finał MP juniorek

  • 31 Maj

    Finał MP juniorów