SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, fot. Piotr Sumara, 22 marca 2021

Ćwierćfinały MP juniorek młodszych – wyniki

W ośmiu turniejach trwa rywalizacja o półfinały mistrzostw Polski juniorek młodszych. Spotkania o awans rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę. Patronem rozgrywek jest PKN ORLEN.

Grupa I Elbląg

o awans

MKS Energa Truso Elbląg – MUKS Joker Świecie 0:3 (25:25, 17:25, 20:25)

UMKS MOS Wola Warszawa – UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:18, 25:19, 25:13)

UKS Ares Nowa Sól – MUKS Joker Świecie 0:3 (16:25, 8:25, 13:25)

MKS Energa Truso Elbląg – UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (25:27, 12:25  26:28)

Awans do półfinałów: UMKS MOS Wola Warszawa, MUKS Joker Świecie

o 5. miejsce

MMKS Kędzierzyn-Koźle – UKS Pomorzanie-Pogodno Orliki 2:3 (25:7, 11:25, 19:25, 25:17, 13:15)

A

MKS Energa Truso Elbląg – UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:11, 25:8, 25:19)       

UKS Ares Nowa Sól – MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:1 (20:25, 25:18, 25:19, 25:11)           

MMKS Kędzierzyn-Koźle – MKS Energa Truso Elbląg 0:3 (12:25, 10:25, 15:25)              

B

MUKS Joker Świecie – UKS Pomorzanie-Pogodno Orliki 3:0 (25:9, 25:13, 25:15)                        

UKS Pomorzanie-Pogodno Orliki – UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (12:25, 13:25, 18:25)                        

UMKS MOS Wola Warszawa – MUKS Joker Świecie 3:2 (25:22, 17:25, 25:16, 17:25, 15:11)

Grupa II Mielec

o awans

SPS Stal Mielec – MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 23:25, 25:16, 23:25)

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS Atena Warszawa 3:1 (22:25, 25:21, 25:15, 26:24)

UKS Atena Warszawa – MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 25:13, 25:27, 25:16)

SPS Stal Mielec – ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 1:3 (21:25, 23:25, 25:16, 8:25)

Awans do półfinałów: ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź, MKS Dąbrowa Górnicza

o 5. miejsce

UKS Jagiellończyk Biała Podlaska – MUKS Spartakus Lniano 3:0 (28:26, 25:20, 25:19)

A

SPS Stal Mielec – UKS Atena Warszawa 3:0 (25:17, 26:24, 25:20)               

UKS Atena Warszawa – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:0 (25:13, 25:14, 25:12)                          

UKS Jagiellończyk Biała Podlaska – SPS Stal Mielec 0:3 (11:25, 15:25, 13:25)

B

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:27, 21:25, 25:17, 25:13, 17:15)       

MKS Dąbrowa Górnicza – MUKS Spartakus Lniano 3:0 (25:12, 25:5, 25:12)                     

MUKS Spartakus Lniano – ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3:0 (25:6, 25:20, 25:17)

Grupa III Lublin

o awans

TPS Lublin – KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (19:25, 12:25, 20:25)

MKS Dwójka Zawiercie – MKS IgnerHome Volley Świdnica 3:2

MKS IgnerHome Volley Świdnica – KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:18, 27:29, 21:25, 22:25)

TPS Lublin – MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (20:25, 18:25, 13:25)

Awans do półfinałów: MKS Dwójka Zawiercie, KS Pałac Bydgoszcz

o 5. miejsce

MKS SAN-Pajda Jarosław – UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki 3:0

A

TPS Lublin – MKS SAN-Pajda Jarosław 3:0 (25:14, 24:14, 25:21)

MKS SAN-Pajda Jarosław – MKS IgnerHome Volley Świdnica 1:3 (25:17, 14:25, 20:25, 19:25)              

MKS IgnerHome Volley Świdnica – TPS Lublin 2:3 (14:25, 25:20, 12:25, 25:19, 11:15)

B

MKS Dwójka Zawiercie – KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:21, 25:23, 16:25, 25:23)               

KS Pałac Bydgoszcz – UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki 3:1 (20:25, 25:12, 25:19, 26:24)                           

UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki – MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (15:25, 19:25, 20:25)

Grupa IV Opole

o awans

Enea Energetyk Poznań – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3:1 (20:25, 28:26, 25:17, 25:14)

#VolleyWrocław – ECO AZS UNI Opole 3:0 (25:14, 25:15, 25:11)

ECO AZS UNI Opole – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 1:3 (20:25, 18:25, 25:23, 23:25)

Enea Energetyk Poznań – #VolleyWrocław 3:1 (25:15, 25:15, 26:28, 25:23)

Awans do półfinałów: Enea Energetyk Poznań, #VolleyWrocław

o 5. miejsce

UKS Chemik SMS Olsztyn – STS Sandecja Nowy Sącz 3:1 (16:25, 25:22, 25:8, 25:19)

A

ECO AZS UNI Opole – UKS Chemik SMS Olsztyn 3:0 (25:22, 25:15, 25:16)                           

UKS Chemik SMS Olsztyn – Enea Energetyk Poznań 1:3 (17:25, 25:23, 15:25, 22:25)                   

Enea Energetyk Poznań – ECO AZS UNI Opole 0:3 (22:25; 13:25; 18:25)

B

GKS Wieżyca 2011 Stężyca – #VolleyWrocław 0:3 (15:25, 24:26, 24:26)              

#VolleyWrocław –  STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:16, 25:14, 25:21)                   

STS Sandecja Nowy Sącz – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3  (15:25, 14;25, 9:25)

Grupa V Police

o awans

PSPS SMS Police – TS Stal Śrubiarnia Żywiec 2:3 (25:20, 14:25, 21:25, 25:20, 12:15)

Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław – UKS Volley 34 Łódź 3:2 (25:21, 24:26, 25:21, 16:25, 15:11)

UKS Volley 34 Łódź – TS Stal Śrubiarnia Żywiec 1:3 (17:25, 10:25, 26:24, 7:25)              

PSPS SMS Police – Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław 3:1 (25:21, 17:25, 25:20, 25:20)  

Awans do półfinałow: TS Stal Śrubiarnia Żywiec, PSPS SMS Police             

o 5. miejsce

UKS Gdyńska Akademia Siatkówki – NTSK Nysa 3:0 (25:15, 25:14, 25:16)

A

PSPS SMS Police – UKS Volley 34 Łódź 3:2 (25:13, 22:25, 21:25, 24:26, 15:5)              

UKS Volley 34 Łódź – UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3:1 (24:26, 25:23, 25:17, 25:20)                         

UKS Gdyńska Akademia Siatkówki – PSPS SMS Police 1:3 (25:19, 17:25, 18:25, 10:25)

B

Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław – NTSK Nysa 3:0 (25:18, 25:12, 25:13)                     

NTSK Nysa – TS Stal Śrubiarnia Żywiec 0:3 (19:25, 12:25, 9:25)                         

TS Stal Śrubiarnia Żywiec – Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław 2:3 (25:19, 25:23, 16:25, 17:25, 7:15)

Grupa VI Ostrowiec Świętokrzyski

o awans

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – MUKS Pasek Będzin 2:3 (25:15, 22:25, 23:15, 25:17, 15:17)

Energa MKS SMS Kalisz – MKS Avia Świdnik 3:0 (25:16, 25:20, 25:15)

MKS Avia Świdnik – MUKS Pasek Będzin 1:3 (19:25, 26:24, 21:25, 21:25)

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (16:25, 16:25, 22:25)

Awans do półfinałów: Energa MKS SMS Kalisz, MUKS Pasek Będzin

o 5. miejsce

UMKS Mikro Ełk – KPS Czaplinek 3:0 (25:17, 25:13, 25:13)

A

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Avia Świdnik 3:0 (25:21, 25:13, 25:17)                       

MKS Avia Świdnik – UMKS Mikro Ełk 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)                   

UMKS Mikro Ełk – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:10, 25:11, 25:13)

B

Energa MKS SMS Kalisz – KPS Czaplinek 3:0 (25:8, 25:11, 25:6)                    

KPS Czaplinek – MUKS Pasek Będzin 0:3 (12:25, 15:25, 20:25)             

MUKS Pasek Będzin – Energa MKS SMS Kalisz 3:0 (25:19, 25:8, 25:18)

Grupa VII Zielona Góra

o awans

UKS Szamotulanin Szamotuły – KS Metro Warszawa 0:3 (15:25, 19:25, 16:25)

LTS Legionovia Legionowo – UKS SP 13-tka Zielona Góra 3:0 (16:25, 23:25, 9:25)

UKS SP 13-tka Zielona Góra – KS Metro Warszawa 0:3 (16:25, 16:25, 21:25)

UKS Szamotulanin Szamotuły – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (17:25, 10:25, 15:25)

Awans do półfinałów: LTS Legionovia Legionowo, KS Metro Warszawa

o 5. miejsce

MKS V LO Developres Rzeszów – MUKS Poprad Stary Sącz 1:3 (23:25, 16:25, 26:24, 16:25)

A

UKS SP 13-tka Zielona Góra – UKS Szamotulanin Szamotuły 0:3 (17:25, 15:25, 17:25)                 

UKS Szamotulanin Szamotuły – MKS V LO Developres Rzeszów 3:0 (25:16, 25:13, 25:15)                        

MKS V LO Developres Rzeszów – UKS SP 13-tka Zielona Góra 1:3  (22:25, 25:21, 23:25, 18:25)

B

LTS Legionovia Legionowo – MUKS Poprad Stary Sącz 3:0 (25:7, 25:13, 25:15)              

MUKS Poprad Stary Sącz – KS Metro Warszawa 0:3  (13:25, 16:25,  9:25)                           

KS Metro Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 0:3  (15:25, 19:25, 12:25)

Grupa VIII Białystok

o awans

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Gedania SA Gdańsk 3:1 (17:25, 25:19, 25:22, 25:14)

SMS Solna Wieliczka – ULKS Chobrzany 3:1 (25:14, 14:25, 25:17, 25:19)

ULKS Chobrzany – Gedania SA Gdańsk 0:3 (25:27, 17:25, 17:25)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – SMS Solna Wieliczka2:3 (25:18, 16:25, 25:19, 25:27, 9:15)

Awans do półfinałow: SMS Solna Wieliczka, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

o 5. miejsce

KS BAS Białystok – ŁMLKS Łaskovia Łask 0:3 (18:25, 17:25, 23:25)

A

KS BAS Białystok – ULKS Chobrzany 0:3 (25:27, 20:25, 18:25)     

ULKS Chobrzany – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (21:25, 11:25, 17:25)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – KS BAS Białystok 3:0 (25:14, 25:11, 25:8)

B

SMS Solna Wieliczka – Gedania SA Gdańsk 3:0 (25:9, 25:19, 25:13)                         

Gedania SA Gdańsk – ŁMLKS Łaskovia Łask 3:0 (25:18, 25:18, 25:14)          

ŁMLKS Łaskovia Łask – SMS Solna Wieliczka 3:0 (25:17, 25:10, 25:21)

  • 11
  • 3
  • 15
  • 0
  • 4
Maj 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
  • 07 Maj

    Polska - Litwa | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 07 Maj

    Holandia - Francja | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 08 Maj

    Polska - Francja | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 08 Maj

    Litwa - Holandia | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 09 Maj

    Francja - Litwa | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 09 Maj

    Polska - Holandia | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 14 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 14 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 15 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 15 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 16 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 16 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 21 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 21 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 22 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 22 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 23 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 23 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 25 Maj

    Polska – Włochy | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 26 Maj

    Polska – Serbia | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 27 Maj

    Finał MP juniorek

  • 27 Maj

    Finał MP juniorów

  • 28 Maj

    Finał MP juniorek

  • 28 Maj

    Finał MP juniorów

  • 29 Maj

    Finał MP juniorek

  • 29 Maj

    Finał MP juniorów

  • 30 Maj

    Finał MP juniorek

  • 30 Maj

    Finał MP juniorów

  • 31 Maj

    Finał MP juniorek

  • 31 Maj

    Finał MP juniorów