SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, fot. Eliza Koperczak, 9 marca 2021

Poznaliśmy półfinalistki MP juniorek

Poznaliśmy szesnaście drużyn, które awansowały do półfinałów mistrzostw Polski juniorek. Patronem rozgrywek jest PKN ORLEN.

Grupa I

A

KS Energetyk Poznań – Łaskovia Łask 3:1 (25:13, 18:25, 25:17, 25:21)

ŁLMKS Łaskovia Łask – UKS Culmen Chełmno 3:0 (25:8, 25:8, 25:11)

UKS Culmen Chełmno – KS Energetyk Poznań 0:3 (7:25, 15:25, 9:25)

B

#VolleyWrocław – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:0 (25:17, 25:16, 25:17)

UKS Jagiellończyk Biała Podlaska – UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:15, 25:8, 25:17)

UKS Ares Nowa Sól – #VolleyWrocław 0:3 (24:26, 10:25, 12:25)

o 5. miejsce

UKS Culmen Chełmno – UKS Ares Nowa Sól 3:0

Faza finałowa

KS Energetyk Poznań – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:0 (25:10, 25:12, 25:13)

#VolleyWrocław – ŁLMKS Łaskovia Łask 3:2 (22:25, 25:19, 22:25, 25:23, 15:13)

ŁLMKS Łaskovia Łask – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 3:0 (25:14, 25:17, 25:19)

KS Energetyk Poznań – #VolleyWrocław 3:1 (20:25, 25:11, 25:22, 25:14)

Awans do półfinałów: KS Energetyk Poznań, #VolleyWrocław

Grupa II

A

UKS Atena Warszawa – MKS Koszalin 3:0 (25:15, 25:9, 25:12)

MKS Koszalin – SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 2:3 (21:25, 20:25, 25:19, 25:18, 11:15)

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański – UKS Atena Warszawa 0:3 (7:25, 13:25, 13:25)

B

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – SMS Ostróda 3:1 (25:20, 13:25, 25:14, 25:14)

SMS Ostróda – TPS Lublin 3:1 (23:25, 25:18, 26:24, 25:16)

TPS Lublin – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)

o 5. miejsce

MKS Koszalin – TPS Lublin 3:2 (25:19, 19:25, 25:23, 13:25, 15:13)

Faza finałowa

UKS Atena Warszawa – SMS Ostróda 3:0 (25:13, 25:10, 25:13)

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – SKFiS KaEmKa Starogard Gdański 3:0 (25:9, 25:21, 25:12)

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański – SMS Ostróda 2:3 (25:19, 25:17, 18:25, 19:25, 10:15)

UKS Atena Warszawa – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:17, 25:10, 25:9)

Awans do półfinałów: UKS Atena Warszawa, KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski

Grupa III

Grupa A

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – LTS Legionovia Legionowo 3:2 (25:21, 20:25, 25:16, 10:25, 15:9)

LTS Legionovia Legionowo – TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:19, 25:9, 22:25, 25:11)

TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec – ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (14:25, 18:25, 15:25)

B

SAS Sejny – UKS SP 13‐tka Zielona Góra 3:1 (25:13, 21:25, 25:20, 25:18)

UKS SP 13‐tka Zielona Góra – MKS Energa Truso Elbląg 0:3 (13:25, 15:25, 14:25)

MKS Energa Truso Elbląg – SAS Sejny 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)

o 5. miejsce

TS Stal Śrubiarnia SMS ŻAPN Żywiec – UKS SP 13‐tka Zielona Góra 3:0 (25:21, 28:26, 25:15)

Faza finałowa

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – SAS Sejny 3:0 (25:15, 25:9, 25:16)

MKS Energa Truso Elbląg – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 11:25, 14:25)

LTS Legionovia Legionowo – SAS Sejny 3:0 (25:6, 25:12, 25:19)

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – MKS Energa Truso Elbląg 3:0 (25:16, 25:17, 25:20)

Awans do półfinałów: ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź, LTS Legionovia Legionowo

Grupa IV

A

MKS  SAN-Pajda V LO Rzeszów – Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław 2:3 (25:14, 19:25, 25:21, 11:25, 12:15)

Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław – SMS XXI LO Jedynka Tarnów 3:0 (25:14, 25:22, 25:17)

SMS XXI LO Jedynka Tarnów – MKS SAN-PajdaV LO Rzeszów 1:3 (21:25, 12:25, 25:23, 18:25)

B

MKS Avia Świdnik – UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3:1 (20:25, 25:13, 25:19, 25:18)

UKS Gdyńska Akademia Siatkówki – UKS ZSMS Poznań 3:0 (25:17, 25:16, 25:20)

UKS ZSMS Poznań – MKS Avia Świdnik 1:3 (25:23, 22:25, 15:25, 14:25)

o 5. miejsce

SMS XXI LO Jedynka Tarnów – UKS ZSMS Poznań 2:3 (25:20, 23:25, 25:14, 10:25, 13:15)

Faza finałowa

Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław – UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:21, 25:17, 25:22)

MKS Avia Świdnik – MKS  SAN-Pajda V LO Rzeszów 2:3 (17:25, 24:26, 29:27, 25:16, 12:15)

MKS  SAN-Pajda V LO Rzeszów – UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:22, 25:18, 25:18)

Akademia Siatkówki AZS AWF SMS Wrocław – MKS Avia Świdnik 0:3 (19:25, 23:25, 16:25)

Awans do półfinałów: MKS Avia Świdnik, MKS  SAN-Pajda V LO Rzeszów

Grupa V

A

UKS Chemik SMS Olsztyn – UKS Szamotulanin Szamotuły 2:3 (13:25, 25:22, 23:25, 25:23, 10:15)

UKS Szamotulanin Szamotuły – MUKS Poprad Stary Sącz 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) – walkower

MUKS Poprad Stary Sącz – Chemik Olsztyn 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) – walkower

B

GKS Wieżyca 2011 Stężyca – MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (21:25, 25:23, 25:11, 25:16)

MKS Dąbrowa Górnicza – MKS IngnerHome Świdnica 3:0 (25:10, 25:15, 25:16)

MKS IgnerHome Świdnica – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (13:25, 12:25, 14:25)

Faza finałowa

UKS Szamotulanin Szamotuły – MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 22:25, 22:25)

GKS Wieżyca 2011 Stężyca – UKS Chemik SMS Olsztyn 3:1 (22:25, 25:19, 25:18, 25:20)

UKS Chemik SMS Olsztyn – MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 24:26, 21:25)

UKS Szamotulanin Szamotuły – GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (17:25, 19:25, 14:25)

Awans do półfinałów: GKS Wieżyca 2011 Stężyca, MKS Dąbrowa Górnicza

Grupa VI

A

Elite Volley Kraków – UKS Jedynka Kluczbork 3:0 (25:20, 25:18, 25:20)

UKS Jedynka Kluczbork – MKS Łańcut 0:3 (16:25, 25:27, 14:25)

MKS Łańcut – Elite Volley Kraków 3:2 (18:25, 25:19, 21:25, 25:15, 15:10)

B

PSPS SMS Police – MUKS X LO Toruń 3:1 (25:16, 27:25, 22:25, 25:15)

MUKS X LO Toruń – MKS Skier‐VIS Skierniewice 3:0 (25:14, 25:22, 25:16)

MKS Skier‐VIS Skierniewice – PSPS SMS Police 0:3 (8:25, 14:25, 8:25)

o 5. miejsce

UKS Jedynka Kluczbork – MKS Skier‐VIS Skierniewice 1:3 (20:25, 27:25, 21:25, 17:25)

Faza finałowa

MKS Łańcut – MUKS X LO Toruń 1:3 (25:21, 23:25, 22:25, 23:25)

PSPS SMS Police – Elite Volley Kraków 3:1 (25:22, 28:26, 24:26, 28:26)

Elite Volley Kraków – MUKS X LO Toruń 3:0 (25:16, 25:17, 25:12)

MKS Łańcut – PSPS SMS Police 1:3 (25:21, 23:25, 22:25, 23:25)

Awans do półfinałów: PSPS SMS Police, Elite Volley Kraków

Grupa VII

A

KS Pałac Bydgoszcz – UKS Stal Mielec 3:0 (25:10, 25:18, 25:19)

UKS Stal Mielec – UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki  3:0 (25:10, 25:20, 25:14)

UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki – KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (13:25, 7:25, 10:25)

B

SPS Zbąszynek – SMS Sparta UJ Kraków 3:1 (21:25, 25:12, 29:27, 25:21)

SMS Sparta UJ Kraków – UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (28:26, 18:25, 27:25, 25:22)

UMKS MOS Wola Warszawa – SPS Zbąszynek 3:1 (25:16, 16:25, 25:15, 25:16)

o 5. miejsce

UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki – SMS Sparta UJ Kraków 3:2 (25:20, 19:25, 20:25, 25:18, 15:12)

Faza finałowa

KS Pałac Bydgoszcz – SPS Zbąszynek 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)

UMKS MOS Wola Warszawa – UKS Stal Mielec 3:0 (25:23, 25:13, 25:15)

UKS Stal Mielec – SPS Zbąszynek 3:0 (25:13, 25:19, 25:21)

KS Pałac Bydgoszcz – UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:15, 25:13, 25:13)

Awans do półfinałów: KS Pałac Bydgoszcz, UMKS MOS Wola Warszawa

Grupa VIII

A

BKS Stal Bielsko-Biała – Energa MKS SMS  Kalisz 0:3 (17:25, 13:25, 12:25)

Energa MKS SMS  Kalisz – KS Metro Warszawa 3:1 (16:25, 25:14, 25:12, 25:12)

KS Metro Warszawa – BKS Stal Bielsko‐Biała 2:3 (21:25, 25:19, 23:25, 25:22, 11:15)

B

ECO AZS UNI Opole – SMS Wybicki Kielce 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)

SMS Wybicki Kielce – MUKS Sparta Warszawa 0:3 (8:25, 10:25, 15:25)

MUKS Sparta Warszawa – ECO AZS UNI Opole 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)

o 5. miejsce

KS Metro Warszawa – SMS Wybicki Kielce 3:1 (24:26, 25:14, 25:13, 25:13)

Faza finałowa

Energa MKS SMS  Kalisz – ECO AZS UNI Opole 3:0 (25:11, 25:8, 25:12)

MUKS Sparta Warszawa – BKS Stal Bielsko‐Biała 0:3 (9:25, 16:25, 18:25)

BKS Stal Bielsko‐Biała – ECO AZS UNI Opole 3:0 (25:14, 25:17, 25:13)

 Energa MKS SMS  Kalisz – MUKS Sparta Warszawa 3:0 (25:10, 25:17, 25:20)

Awans do półfinałów: Energa MKS SMS  Kalisz, BKS Stal Bielsko‐Biała

  • 8
  • 0
  • 18
  • 0
  • 0
Maj 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
  • 07 Maj

    Polska - Litwa | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 07 Maj

    Holandia - Francja | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 08 Maj

    Polska - Francja | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 08 Maj

    Litwa - Holandia | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 09 Maj

    Francja - Litwa | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 09 Maj

    Polska - Holandia | kwalifikacje ME U16W

    Wałbrzych
    YouTube Polska Siatkówka
  • 14 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 14 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 15 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 15 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 16 Maj

    Półfinał MP juniorek młodszych

  • 16 Maj

    Półfinał MP juniorów młodszych

  • 21 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 21 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 22 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 22 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 23 Maj

    Ćwierćfinał MP młodzików

  • 23 Maj

    Półfinał MP juniorek

  • 25 Maj

    Polska – Włochy | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 26 Maj

    Polska – Serbia | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

    Rimini, Włochy
  • 27 Maj

    Finał MP juniorek

  • 27 Maj

    Finał MP juniorów

  • 28 Maj

    Finał MP juniorek

  • 28 Maj

    Finał MP juniorów

  • 29 Maj

    Finał MP juniorek

  • 29 Maj

    Finał MP juniorów

  • 30 Maj

    Finał MP juniorek

  • 30 Maj

    Finał MP juniorów

  • 31 Maj

    Finał MP juniorek

  • 31 Maj

    Finał MP juniorów