SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Betclic, fot. Betclic, 19 lutego 2021

Sponsor reprezentacji Polski mężczyzn – Betclic, w prestiżowym gronie!

Jak co roku, także i tym razem – w lutym – poznaliśmy najlepszych bukmacherów w Polsce.  Wręczenie statuetek zorganizowano wyjątkowo w formule online. Organizatorzy zaangażowali w projekt znane postacie ze świata profesjonalnego sportu, esportu oraz dziennikarzy sportowych i ekspertów rynku zakładów wzajemnych.

Wydarzenie poprowadził natomiast komentator i dziennikarz mocno związany z siatkówką, Jerzy Mielewski. Sponsor reprezentacji Polski w siatkówce – Betclic, został wyróżniony w kilku kategoriach.

Nagrody przyznano w rekordowej liczbie dwunastu kategorii. Nominacje przynajmniej w jednej z ocenianych dziedzin otrzymała większość firm oferujących w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Pokazuje to, jak bardzo konkurencyjny jest rynek firm posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów, nawet mimo niewątpliwego spowolnienia, jakie dotknęło bukmacherów za sprawą lockdownu w światowym sporcie w pierwszej połowie ubiegłego roku.

Betclic chwalony był przede wszystkim za aplikację mobilną, liczne transmisje meczowe, wzorową obsługę klienta, współpracę z partnerami, a także bardzo wysokie kursy oferowane graczom.

– Jako branżowi eksperci nieustannie obserwujemy rynek zakładów bukmacherskich, zbieramy na jego temat dane i oceniamy. W swoich wyborach bierzemy także pod uwagę opinie Internautów, niezależnych konsultantów, oraz dajemy się zaprezentować samym firmom bukmacherskim – mówił Adam Bieliński, organizator Nagród Bukmacherskich.

Dokładne uzasadnienia wyborów, listę nagrodzonych, ale też i galerię zdjęciową można znaleźć na stronie internetowej organizatora „Nagród Bukmacherskich” (kliknij TUTAJ).

Dodajmy, że sponsorem reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn Betclic został w 2019 roku.

Polska siatkówka pozyskała kolejnego sojusznika, firmę Betclic, która wspierać będzie męską reprezentację - mistrzów świata, którzy jako pierwsi w historii polskich gier zespołowych obronili tytuł – mówił wówczas Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Na zdjęciu od lewej: Grzegorz Wróblewski (organizator gali), Jerzy Mielewski (prowadzący), Dominika Pawlik (dziennikarka SportoweFakty.wp.pl) i Adam Bieliński (organizator gali).

  • 2
  • 3
  • 9
  • 0
  • 0
Luty 2021
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28