SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, fot. Piotr Sumara, 6 sierpnia 2020

W Gdańsku finałowe turnieje PreZero Grand Prix

Od piątku do niedzieli w Gdańsku rozegrane zostaną finałowe turnieje PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Pierwszego dnia na boisko wyjdą siatkarki, drugiego i trzeciego siatkarze.

W piątkowych półfinałach zagrają Grot Budowlani Łódź, #VolleyWrocław, KS Pałac Bydgoszcz oraz Enea PTPS Piła. Mężczyźni walczyć będą od ćwierćfinałów, a w sobotę zobaczymy - GKS Katowice, MKS Będzin, Asseco Resovia Rzeszów, Jastrzębski Węgiel
, KGHM Cuprum Lubin, Indykpol AZS Olsztyn
, VERVA Warszawa ORLEN Paliwa i PGE Skra Bełchatów.
Przez dwa poprzednie weekendy w Krakowie i Warszawie rozgrywane były turnieje fazy grupowej PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, w której zagrało osiem żeńskich drużyn i szesnaście męskich zespołów.

Wyniki PreZero Grand Prix PLS 2020:

w Krakowie 
24 lipca 
Grupa A

GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ - #VOLLEYWROCŁAW 2:1 (26:28, 25:16, 15:11). MVP Jagoda Gruszczyńska

ENERGA MKS KALISZ - SAN-PAJDA JAROSŁAW 2:0 (25:22, 25:16). MVP Karolina Bednarek

#VOLLEYWROCŁAW - SAN-PAJDA JAROSŁAW 2:0 (25:14, 25:22). MVP Paula Słonecka

GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ - ENERGA MKS KALISZ 2:1 (25:23, 22:25, 15:8). MVP: Ewelina Tobiasz

ENERGA MKS KALISZ - #VOLLEYWROCŁAW 1:2 (25:23, 15:25, 8:15). MVP: Agnieszka Adamek

SAN-PAJDA JAROSŁAW - GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 0:2 (15:25, 18:25). MVP: Oliwia Michalak

Awans do turnieju finałowego: Grot Budowalni Łódź i #VolleyWrocław



25 lipca 
Grupa A
GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE - BBTS BIELSKO-BIAŁA 0:2 (18:25, 20:25). MVP Kacper Popik

GKS KATOWICE - ASSECO RESOVIA RZESZÓW 0:2 (17:25, 23:25). MVP Bartłomiej Krulicki

BBTS BIELSKO-BIAŁA - ASSECO RESOVIA RZESZÓW 1:2 (26:28, 25:19, 12:15). MVP Paweł Woicki

GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE - GKS KATOWICE 0:2 (23:25, 15:25). MVP Sławomir Stolc

GKS KATOWICE - BBTS BIELSKO-BIAŁA 2:0 (25:20, 25:20). MVP Jan Firlej

ASSECO RESOVIA RZESZÓW – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 1:2 (19:25, 29:27, 11:15). MVP Krzysztof Rejno

Awans do turnieju finałowego: Asseco Resovia Rzeszów i GKS Katowice



26 lipca Grupa D (Kraków)

JASTRZĘBSKI WĘGIEL - STAL NYSA 2:0 (25:16, 25:15). MVP Jakub Popiwczak

ALURON CMS WARTA ZAWIERCIE - MKS BĘDZIN 2:1 (25:19, 25:27, 15:10). MVP Jędrzej Brożyniak

STAL NYSA - MKS BĘDZIN 0:2 (20:25, 11:25). MVP Rafał Faryna

JASTRZĘBSKI WĘGIEL - ALURON CMS WARTA ZAWIERCIE 2:0 (25:20, 25:20). MVP Rafał Szymura

ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE - STAL NYSA 2:0 (25:18, 25:21). MVP Grzegorz Bociek

MKS BĘDZIN - JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2:1 (16:25, 25:21, 15:7). MVP Rafał Faryna

Awans do turnieju finałowego: Jastrzębski Węgiel i MKS Będzin


Wyniki PreZero Grand Prix PLS w Warszawie

31 lipca 
Grupa B


DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO - ENEA PTPS PIŁA 1:2 (25:22, 15:25, 12:15). MVP Natalia Skrzypkowska

E. LECLERC MOYA RADOMKA RADOM - KS PAŁAC BYDGOSZCZ 1:2 (25:23, 12:25, 9:15). MVP Ewelina Żurowska

ENEA PTPS - KS PAŁAC BYDGOSZCZ 2:0 (25:20, 25:21). MVP Sylwia Kucharska

DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO - E. LECLERC MOYA RADOMKA RADOM 2:0 (25:19, 27:25). MVP Paulina Majkowska

E. LECLERC MOYA RADOMKA RADOM - ENEA PTPS PIŁA 0:2 (15:25, 18:25). MVP Patrycja Gądek

KS PAŁAC BYDGOSZCZ - DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO 2:1 (25:20, 13:25, 15:13). MVP Monika Jagła

Awans: Enea PTPS Piła i KS Pałac Bydgoszcz



1 sierpnia (sobota)

Grupa B


VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA - BKS VISŁA BYDGOSZCZ 2:0 (25:20, 25:18). MVP Michał Superlak

LUK POLITECHNIKA LUBLIN - KGHM CUPRUM LUBIN 1:2 (25:23, 19:25, 12:15). MVP Adam Lorenc

BKS VISŁA BYDGOSZCZ - KGHM CUPRUM LUBIN 0:2 (16:25, 20:25). MVP Mariusz Magnuszewski

VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA - LUK POLITECHNIKA LUBLIN 1:2 (25:21, 24:26, 10:15). MVP Bartłomiej Malec

LUK POLITECHNIKA LUBLIN - BKS VISŁA BYDGOSZCZ 2:0 (25:19, 25:23). MVP Grzegorz Pająk

Awans: KGHM Cuprum Lubin i VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

2 sierpnia (niedziela)

Grupa C


PGE SKRA BEŁCHATÓW - KRISPOL WRZEŚNIA 2:1 (20:25, 25:19, 15:10). MVP Norbert Huber

INDYKPOL AZS OLSZTYN - ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 2:1 (25:21, 20:25, 15:10). MVP Jakub Czerwiński
KRISPOL WRZEŚNIA - ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 2:1 (25:15, 26:28, 15:6). MVP Łukasz Kalinowski
PGE SKRA BEŁCHATÓW - INDYKPOL AZS OLSZTYN 2:0 (25:23, 29:27). MVP Karol KŁOS
INDYKPOL AZS OLSZTYN - KRISPOL Września 2:1 (25:22, 19:25, 16:14). MVP Jędrzej Gruszczyński
ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – PGE SKRA BEŁCHATÓW 2:1 (19:25, 25:21, 15:8). MVP Mateusz Czunkiewicz
Awans: PGE Skra Bełchatów i Indykpol AZS Olsztyn.


Program turnieju finałowego PreZero Grand Prix PLS w Gdańsku 

7 sierpnia (piątek)


godz. 11.00 Grot Budowalni Łódź – KS Pałac Bydgoszcz

godz. 12.30 #VolleyWrocław – Enea PTPS Piła

godz. 15.30 Mecz o 3. miejsce 

godz. 17.00 Mecz o 1. miejsce 



8 sierpnia (sobota) – ćwierćfinały 

godz. 11.00 GKS Katowice – MKS Będzin 

godz. 12.30 Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel

godz. 15.30 KGHM Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

godz. 17.00 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – PGE Skra Bełchatów



9 sierpnia (niedziela)

godz. 11.00 zw. meczu GKS Katowice – MKS Będzin/ zw. meczu Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel

godz. 12.30 zw. meczu KGHM Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn / zw. meczu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – PGE Skra Bełchatów

godz. 15.30 Mecz o 3. miejsce

godz. 17.00 Mecz o 1. miejsce.

  • 8
  • 0
  • 35
  • 0
  • 0
Wrzesień 2020
PN WT ŚR CZ PT SO ND
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4