SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Filip Grądek / CEV, 20 grudnia 2019

Kończy się proces akredytacyjny na europejskie kwalifikacje #Tokio2020

PZPS pragnie poinformować przedstawicieli mediów, że dobiega końca proces akredytacyjny na Europejskie Turnieje Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. 

Proces akredytacyjny jest prowadzony za pośrednictwem CEV Media Clubu, a zainteresowanych przedstawicieli mediów, którzy nie mają jeszcze założonego w nim konta zachęcamy do rejestracji już dziś. Można jej dokonać pod linkiem: https://mediaclub.cev.eu.

Po utworzeniu konta i zalogowaniu w Media Clubie będzie można aplikować o akredytacje na dostępne wydarzenia.

O akredytację na Europejskie Turnieje Kwalifikacyjne można ubiegać się do 23 grudnia 2019 r., do godziny 12:00 CET.

Bezpośrednią pomoc w razie problemów z rejestracją można uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że Reprezentacja Polski kobiet zawalczy o kwalifikację olimpijską w dniach 7-12 stycznia w Apeldoornie. Turniej mężczyzn odbędzie się 5-10 stycznia w Berlinie.  Nie weźmie w nim udziału reprezentacja Polski mężczyzn, która już zagwarantowała sobie prawo do startu w IO wygrywając tegoroczny interkontynentalny turniej kwalifikacyjny w Gdańsku. Reprezentacje Polski wspierają Ministerstwo Sportu i Turystyki, PKN ORLEN S.A., Operator sieci Plus.

 

Podział na grupy i harmonogramy Europejskich Turniejów Kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

turniej kobiet – 7-12 stycznia 2020 r., Apeldoorn (Holandia), Omnisport Hall

Grupa A: Holandia, Bułgaria, Polska, Azerbejdżan
Grupa B: Turcja, Niemcy, Belgia, Chorwacja

turniej mężczyzn – 5-10 stycznia 2020 r., Berlin (Niemcy), Max-Schmelling-Halle

Grupa A: Niemcy, Belgia, Słowenia, Czechy
Grupa B: Serbia, Francja, Bułgaria, Holandia

Harmonogram meczów, turniej kobiet:

07.01.20 (wtorek)

13:00 Niemcy – Turcja
16:00 Polska – Bułgaria
19:30 Azerbejdżan – Holandia

08.01.20 (środa)

13:00 Chorwacja – Turcja
16:00 Belgia – Niemcy
19:30 Bułgaria – Holandia

09.01.20 (czwartek)

13:00 Belgia – Chorwacja
16:00 Bułgaria – Azerbejdżan
19:30 Holandia – Polska

10.01.20 (piątek)

13:00 Niemcy – Chorwacja
16:00 Turcja – Belgia
19:30 Polska – Azerbejdżan

11.01.20 (sobota)

17:15 półfinał 1
20:45 półfinał 2

12.01.20 (niedziela)

17:30 finał

Harmonogram meczów, turniej mężczyzn:

05.01.20 (niedziela)

13:30 Francja – Serbia
16:30 Słowenia – Belgia
19:30 Czechy – Niemcy

06.01.20 (poniedziałek)

14:00 Holandia – Serbia
17:00 Bułgaria – Francja
20:10 Belgia – Niemcy

07.01.20 (wtorek)

14:00 Bułgaria – Holandia  
17:00 Belgia – Czechy
20:10 Niemcy – Słowenia

08.01.20 (środa)

14:00 Francja – Holandia
17:00 Serbia – Bułgaria
20:10 Słowenia – Czechy

09.01.20 (czwartek)

17:00 półfinał 1
20:10 półfinał 2

10.01.20 (piątek)

20:10 finał

*CEV zastrzega sobie prawo do zmian w godzinach i kolejności rozgrywania spotkań na potrzeby TV

BILETY: https://www.volleybal.nl/tokyo2020

Formula Tokyo Qualifiers Women Formula

  • 5
  • 0
  • 22
  • 0
  • 0