SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Filip Grądek / CEV, 8 listopada 2019

Europejskie kwalifikacje do Tokio 2020 – akredytacje

Zgodnie z infromacjami podanymi przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej, PZPS pragnie poinformować przedstawicieli mediów, że proces akredytacyjny na Europejskie Turnieje Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 będzie prowadzony za pośrednictwem CEV Media Clubu.

Proces akredytacyjny zostanie uruchomiony jeszcze w listopadzie, a zainteresowanych przedstawicieli mediów, którzy nie mają założonego konta w Media Clubie CEV zachęcamy do rejestracji już dziś. Można jej dokonać pod linkiem: https://mediaclub.cev.eu.

Po utworzeniu konta i zalogowaniu w Media Clubie będzie można aplikować o akredytacje na dostępne wydarzenia.

Bezpośrednią pomoc w razie problemów z rejestracją można uzyskać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że Reprezentacja Polski kobiet zawalczy o kwalifikację olimpijską w dniach 7-12 stycznia w Apeldoornie. Turniej mężczyzn odbędzie się 5-10 stycznia w Berlinie.  Nie weźmie w nim udziału reprezentacja Polski mężczyzn, która już zagwarantowała sobie prawo do startu w IO wygrywając tegoroczny interkontynentalny turniej kwalifikacyjny w Gdańsku. Reprezentacje Polski wspierają Ministerstwo Sportu i Turystyki, PKN ORLEN S.A., Operator sieci Plus.

 

Podział na grupy i harmonogramy Europejskich Turniejów Kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

turniej kobiet – 7-12 stycznia 2020 r., Apeldoorn (Holandia), Omnisport Hall

Grupa A: Holandia, Bułgaria, Polska, Azerbejdżan
Grupa B: Turcja, Niemcy, Belgia, Chorwacja

turniej mężczyzn – 5-10 stycznia 2020 r., Berlin (Niemcy), Max-Schmelling-Halle

Grupa A: Niemcy, Belgia, Słowenia, Czechy
Grupa B: Serbia, Francja, Bułgaria, Holandia

Harmonogram meczów, turniej kobiet:

07.01.20 (wtorek)

13:00 Niemcy – Turcja
16:00 Polska – Bułgaria
19:30 Azerbejdżan – Holandia

08.01.20 (środa)

13:00 Chorwacja – Turcja
16:00 Belgia – Niemcy
19:30 Bułgaria – Holandia

09.01.20 (czwartek)

13:00 Belgia – Chorwacja
16:00 Bułgaria – Azerbejdżan
19:30 Holandia – Polska

10.01.20 (piątek)

13:00 Niemcy – Chorwacja
16:00 Turcja – Belgia
19:30 Polska – Azerbejdżan

11.01.20 (sobota)

17:15 półfinał 1
20:45 półfinał 2

12.01.20 (niedziela)

17:30 finał

Harmonogram meczów, turniej mężczyzn:

05.01.20 (niedziela)

13:30 Francja – Serbia
16:30 Słowenia – Belgia
19:30 Czechy – Niemcy

06.01.20 (poniedziałek)

14:00 Holandia – Serbia
17:00 Bułgaria – Francja
20:10 Belgia – Niemcy

07.01.20 (wtorek)

14:00 Bułgaria – Holandia  
17:00 Belgia – Czechy
20:10 Niemcy – Słowenia

08.01.20 (środa)

14:00 Francja – Holandia
17:00 Serbia – Bułgaria
20:10 Słowenia – Czechy

09.01.20 (czwartek)

17:00 półfinał 1
20:10 półfinał 2

10.01.20 (piątek)

20:10 finał

*CEV zastrzega sobie prawo do zmian w godzinach i kolejności rozgrywania spotkań na potrzeby TV

BILETY: https://www.volleybal.nl/tokyo2020

Formula Tokyo Qualifiers Women Formula

  • 4
  • 0
  • 17
  • 0
  • 0
Listopad 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
  • 21 LIS

    Łotwa - Polska | ME U-18M (1. Runda EEVZA)

  • 22 LIS

    Polska - Białoruś | ME U-18M (1. Runda EEVZA)

  • 23 LIS

    Gruzja - Polska | ME U-18M (1. Runda EEVZA)

  • 25 LIS

    Estonia - Polska | ME U-17K (1. Runda EEVZA)

  • 26 LIS

    Polska - Białoruś | ME U-17K (1. Runda EEVZA)

  • 27 LIS

    Polska - Litwa | ME U-17K (1. Runda EEVZA)