SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, fot. FIVB, 14 października 2019

Puchar Świata 2019: wyniki i harmonogram - dzień 10

Polska pokonała w Hiroszimie Kanadę 3:0 w meczu dziesiątej kolejki rozgrywek o Puchar Swiata. Poniedziałek jest przedostatnim dniem rywalizacji.

Wyniki i harmonogram meczów FIVB Pucharu Świata 2019:

1 października (wtorek):

Australia – Egipt 1:3 (22:25, 25:21, 23:25, 18:25)

USA – Argentyna 2:3 (21:25, 20:25, 25:19, 25:21, 12:15)

Rosja – Iran 3:1 (25:21, 25:18, 24:26, 25:22)

Polska – Tunezja 3:0 (25:16, 25:23, 25:12)

Brazylia – Kanada 3:0 (25:14, 25:22, 25:14)

Japonia – Włochy 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)

2 października (środa):

Egipt – Iran 3:1 (22:25, 26:24, 25:18, 26:24)

Tunezja – Argentyna 1:3 (19:25, 18:25, 25:23, 14:25)

Kanada – Rosja 2:3 (25:23, 25:16, 17:25, 23:25, 10:1

Włochy – USA 1:3 (25:19, 19:25, 14:25, 19:25)

Australia – Brazylia 0:3 (15:25, 20:25, 17:25) 

Polska – Japonia 3:1 (25:23, 25:17, 19:25, 25:17)

4 października (piątek):

Iran – Kanada 3:1 (18:25, 25:23, 27:25, 25:19)

Argentyna – Włochy 2:3 (28:26, 25:17, 12:25, 18:25, 10:15)

Rosja - Australia 2:3 (16:25, 25:22, 28:26, 21:25, 12:15)

USA – Polska 3:1 (25:19, 25:20, 24:26, 27:25)

Brazylia – Egipt 3:1 (25:19, 21:25, 25:19, 25:22)

Japonia – Tunezja 3:0 (25:23, 25:21, 25:11)

5 października (sobota):

Egipt – Kanada 2:3 (25:27, 25:27, 25:16, 25:22, 9:15)

Polska – Argentyna 3:1 (27:29, 25:17, 25:18, 26:24)

Brazylia – Rosja 3:0 (25:16, 25:22, 25:22)

Tunezja – Włochy 0:3 (19:25, 21:25, 18:25)

Australia – Iran 1:3 (22:25, 25:18, 18:25, 25:27)

Japonia – USA 0:3 (19:25, 19:25, 21:25)

6 październik (niedziela):

Rosja – Egipt 3:1 (25:19, 21:25, 25:19, 25:21)

Włochy – Polska 0:3 (18:25, 18:25, 22:25)

Iran – Brazylia 1:3 (27:25, 21:25, 25:27, 22:25)

USA – Tunezja 3:0 (25:10, 25:18, 25:17)

Kanada – Australia 3:1 (18:25, 28:26, 25:20, 25:22)

Argentyna – Japonia 1:3 (19:25, 20:25, 28:26, 22:25)

9 października (środa):

Tunezja – Kanada 2:3 (20:25, 25:20, 27:29, 25:20, 12:15)

Włochy – Egipt 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)

Argentyna – Brazylia 0:3 (19:25, 19:25, 24:26)

Polska – Rosja 3:1 (25:27, 25:21, 25:18, 25:22)

USA – Iran 3:1 (25:18, 22:25, 25:18, 25:12)

 Japonia – Australia 3:0 (25:17, 25:22, 25:22)

10 października (czwartek):

Argentyna – Kanada 3:0 (25:16, 25:22, 25:20)

Polska – Egipt 3:0 (25:19, 25:18, 25:16)

Tunezja – Iran 0:3 (24:26, 17:25, 22:25)

Włochy – Australia 3:0 (30:28, 25:22, 25:17)

USA – Brazylia 0:3 (23:25, 22:25, 17:25)

Japonia – Rosja 3:1 (25:22, 21:25, 25:22, 25:16)

11 października (piątek):

Argentyna – Iran 2:3 (25:27, 25:23, 25:19, 17:25, 10:15)

Polska – Australia 3:0 (25:18, 25:20, 25:9)

Tunezja – Brazylia 0:3 (17:25, 14:25, 13:25)

Włochy – Rosja 1:3 (25:13, 25:27, 26:28, 12:25)

USA – Kanada 3:2 (21:25, 25:11, 20:25, 25:19, 15:13)

Japonia – Egipt 3:2 (25:14, 18:25, 25:23, 28:30, 15:13)

13 października (niedziela):

Argentyna – Rosja 3:1 (25:23, 25:23, 21:25, 25:16)

Włochy – Kanada 2:3 (25:19, 17:25, 25:15, 23:25, 16:18)

USA – Australia 3:0 (25:14, 25:13, 25:16)

godz. 8:00, Polska – Brazylia 2:3 (25:19, 23:25, 19:25, 25:16, 11:15)

Tunezja – Egipt 3:1 (25:23, 14:25, 25:17, 25:18)

Japonia – Iran 3:1 (25:16, 26:28, 25:13, 25:21)

14 października (poniedziałek):

USA – Rosja 3:0 (25:23, 25:11, 25:16)

Polska – Kanada 3:0 (25:23, 26:24, 25:20)

Argentyna – Egipt 3:1 (25:27, 25:17, 25:22, 25:17)

Włochy – Iran 3:2 (25:27, 27:29, 30:28, 25:17, 15:12)

Tunezja – Australia 0:3 (21:25, 17:25, 21:25)

Japonia – Brazylia 1:3 (17:25, 26:24, 14:25, 25:27

15 października (wtorek):

godz. 4:00, USA – Egipt

godz. 5:30, Polska – Iran

godz. 7:00, Tunezja – Rosja

godz. 8:00, Włochy – Brazylia

godz. 11:00, Argentyna – Australia

godz. 12:20, Japonia – Kanad

Ranking: http://worldcup.2019.fivb.com/en/men/resultsandranking/round1

Oficjalna strona turnieju: http://worldcup.2019.fivb.com/en/men/schedule#/d20191001

.

  • 7
  • 1
  • 11
  • 0
  • 0
Listopad 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
  • 21 LIS

    Łotwa - Polska | ME U-18M (1. Runda EEVZA)

  • 22 LIS

    Polska - Białoruś | ME U-18M (1. Runda EEVZA)

  • 23 LIS

    Gruzja - Polska | ME U-18M (1. Runda EEVZA)

  • 25 LIS

    Estonia - Polska | ME U-17K (1. Runda EEVZA)

  • 26 LIS

    Polska - Białoruś | ME U-17K (1. Runda EEVZA)

  • 27 LIS

    Polska - Litwa | ME U-17K (1. Runda EEVZA)