Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

Anna Daniluk, 22 lipca 2019

Polscy minikadeci przywitani na lotnisku

W poniedziałek po południu polscy minikadeci wylądowali w Warszawie. Podopieczni Ariela Fijoła wrócili z mistrzostw Europy U17 w Bułgarii na których wywalczyli brązowy medal.

Na lotnisku Chopina w Warszawie na reprezentację Polski U17 czekali przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Siatkowej: Włodzimierz Sadalski - dyrektor pionu Sportu i Szkolenia oraz Tomasz Karasiński - Sekretarz Generalny PZPS. Młodzi siatkarze otrzymali pamiątkowe bukiety i mnóstwo gratulacji.

- Gratulujemy wam tych brązowych medali i dziękujemy za wszystkie emocje jakich dostarczyliście nam w Sofii. Oby to był tylko początek waszych siatkarskich sukcesów – powiedział Tomasz Karasiński.

- Przeważnie jest tak, że jeśli w jakimś roczniku w młodszych kategoriach wiekowych pojawiają się sukcesy, to w latach późniejszych Ci sami chłopcy mają ich jeszcze więcej. Oby było także i w tym przypadku – dodał Włodzimierz Sadalski.

Reprezentacja Polski U17 na ME minikadetów
Aleksander Czerwiński – UKS Korona Bełchatów, atakujący
Szymon Górowski – SKPS Dunajec Nowy Sącz, środkowy
Jakub Hawryluk – KS Jastrzębski Węgiel SA, libero
Maksym Kędzierski – AKS Rzeszów, przyjmujący
Kajetan Kubicki – KS Jastrzębski Węgiel SA, rozgrywający
Tytus Nowik – SPS Lębork, atakujący
Jakub Olszewski – SKPS Dunajec Nowy Sącz,  przyjmujący
Konrad Pacholski – UKS Sparta Volleyball Kraków, środkowy
Kacper Pakos – KS Wifama Łódź, rozgrywający
Piotr Śliwka – KS Spartakus Trend Koronowo, przyjmujący
Jakub Szafrański – AZS PWSZ Nysa, środkowy
Kamil Szymendera – Gwardia Wrocław, przyjmujący

Sztab szkoleniowo-medyczny
Ariel Fijoł – trener
Artur Sierzchuła – asystent trenera
Artur Kulikowski – asystent trenera
Krzysztof Wróbel – fizjoterapeuta
Stanisław Gadziński – trener przygotowania fizycznego
Kacper Goździkiewicz – statystyk
Zdzisław Gogol – menadżer

  • 14
  • 0
  • 6
  • 1
  • 0
Sierpień 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
  • 02 SIE

    Polska, Serbia, Portoryko, Tajlandia | Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny Tokio 2020

  • 03 SIE

    Polska, Serbia, Portoryko, Tajlandia | Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny Tokio 2020

  • 04 SIE

    Polska, Serbia, Portoryko, Tajlandia | Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny Tokio 2020

  • 09 SIE

    Polska - Tunezja | Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny Tokio 2020

  • 09 SIE

    Francja - Słowenia | Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny Tokio 2020

  • 10 SIE

    Polska - Francja | Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny Tokio 2020

  • 10 SIE

    Słowenia - Tunezja | Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny Tokio 2020

  • 11 SIE

    Francja - Tunezja | Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny Tokio 2020

  • 11 SIE

    Polska - Słowenia | Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny Tokio 2020

  • 15 SIE

    ORLEN Mistrzostwa Polski Oldbojów w Siatkówce Plażowej

  • 16 SIE

    ORLEN Mistrzostwa Polski Oldbojów w Siatkówce Plażowej

  • 17 SIE

    ORLEN Mistrzostwa Polski Oldbojów w Siatkówce Plażowej

  • 18 SIE

    ORLEN Mistrzostwa Polski Oldbojów w Siatkówce Plażowej

  • 23 SIE

    Belgia - Ukraina | Mistrzostwa Europy Kobiet

  • 23 SIE

    Szwajcaria - Niemcy | Mistrzostwa Europy Kobiet

  • 29 SIE

    ORLEN Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej

  • 30 SIE

    ORLEN Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej

  • 31 SIE

    ORLEN Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej