SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - rzecznik PZPS, fot. Arkadiusz Modliński, 8 lipca 2019

Betclic nowym sponsorem polskich siatkarzy

Betclic jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Bukmacher posiadający licencję na działalność w Polsce podpisał trzyletnią umowę, na mocy której otrzymał prawa do wykorzystania wizerunku zawodników, a jego logo znajdzie się na odzieży sportowej aktualnych mistrzów świata.

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn pozyskała kolejnego sponsora. Zostały nim legalne zakłady bukmacherskie Betclic. Umowa zawarta między dwoma podmiotami daje legalnemu bukmacherowi prawo do posługiwania się tytułem oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. 

Polska Siatkówka pozyskała kolejnego sojusznika, firmę Betclic, która wspierać będzie męską reprezentację – mistrzów świata, którzy jako pierwsi w historii polskich gier zespołowych obronili tytuł. W ten sposób biało-czerwoni mają w dorobku trzy złote medale mistrzostw globu. Teraz trwa operacja Tokio 2020, gdzie pięknie byłoby powtórzyć mistrzostwo olimpijskie z roku 1976. Kolejne wsparcie dla naszej dyscypliny będzie służyć, jak najwyższemu poziomowi przygotowań do realizacji tego ambitnego, ale też realnego wyzwania – powiedział Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Na mocy podpisanej umowy na spodenkach meczowych i rozgrzewkowych oraz spodniach dresowych biało-czerwonych siatkarzy pojawi się logo Betclic. Umowa gwarantuje sponsorowi ekspozycję stadionową oraz możliwość wykorzystania wizerunku zawodników i logo Polskiego Związku Piłki Siatkowej w kampaniach reklamowych. 

Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi mogąc wspierać dwukrotnych mistrzów świata, idoli milionów kibiców w całej Polsce i na świecie – mówi Bartłomiej Płoskonka, Country Manager firmy Betclic w Polsce. – Wspieranie polskiego sportu to kluczowy element naszej strategii marketingowej, a chęć sponsorowania siatkarzy towarzyszyła nam od samego początku przygotowań do wejścia Betclic na polski rynek. Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin, posiadamy te same barwy i ten sam cel co drużyna narodowa – być numerem jeden. Z niecierpliwością czekamy na rozwój tego partnerstwa i wielkie przedsięwzięcie, w które zaangażuje się nasza polska reprezentacja narodowa – awans i medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca jest gwarantem jego realizacji – dodaje. Płoskonka podkreśla, że współpraca z reprezentacją Polski w siatkówce to jeden z głównych, ale nie jedyny projekt sponsorski firmy. Firma Betclic ogłosiła już podpisanie umowy z Mistrzem Polski w piłce nożnej, drużyną Piasta Gliwice, a kolejne umowy będą ogłaszane już wkrótce. 

Betclic jest w pełni legalnym bukmacherem na polskim rynku. Licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w sieci internetowej w Polsce otrzymał 26 września 2018 roku. Od tej chwili firma prowadziła intensywne prace nad produktem i jego dostosowaniem do wymagań i trendów panujących na polskim rynku. Działa już oficjalna aplikacja i strona internetowa www.betclic.pl – responsywna, czytelna, przyjazna dla użytkownika. Betclic oferuje swoim graczom bardzo korzystną, jedną z najwyższych w branży ofertą kursową. Dla graczy dostępnych jest szereg ciekawych promocji i produktów. Betclic TV umożliwia oglądanie transmisji live z najlepszych rozgrywek piłkarskich, tenisowych, koszykarskich, hokejowych, piłki ręcznej oraz siatkówki. 

Cieszymy się, że już w pełni działamy na tak dynamicznym i szybko rosnącym rynku, jakim jest Polska. Po kilku miesiącach intensywnej pracy od chwili uzyskania oficjalnej licencji na zakłady jesteśmy w stanie zaoferować najlepszy w swojej klasie produkt mobilny, który od razu spotkał się z pozytywnymi ocenami. Naszym celem jest umożliwienie milionom kibiców przeżywania emocji związanych ze sportem, przy pełnej kontroli i odpowiedzialnej grze oraz bezproblemowym mobilnym i rozrywkowym doświadczeniem – dodaje Bartłomiej Płoskonka.

***

Informacje o firmie Betclic

Betclic jest liderem w branży zakładów bukmacherskich w Europie, w tym we Francji, Portugalii, Włoszech i Wielkiej Brytanii, z ponad 9 milionami użytkowników. Po uzyskaniu licencji na zakłady internetowe na polskim rynku w dniu 26 września 2018 r., Betclic oferuje swoje usługi polskim klientom.

 

  • 12
  • 2
  • 25
  • 0
  • 2