SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Anna Daniluk, 15 maja 2019

Skład na zgrupowanie reprezentacji Polski minikadetów U17

Trener reprezentacji Polski minikadetów Ariel Fijoł w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał kadrę na zgrupowanie kadry narodowej U17 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mistrzostwa Polski kadetów w Szczytnie pozwoliły wyłonić najlepszych zawodników, z którymi trener Ariel Fijoł zdecydował się pracować w najbliższym sezonie.

Dla młodych siatkarzy imprezą docelową są mistrzostwa Europy U17, które odbędą się w dniach 13-21 lipca w Bułgarii. Zgrupowanie w Nowym Dworze rozpocznie się 26 maja i potrwa do 2 czerwca. Po tygodniu przerwy kadra spotka się Legionowie. Przed czempionatem minikadeci rozegrają jeszcze spotkania kontrolne z Finlandią i Francją.

Skład reprezentacji Polski minikadetów U17 na sezon 2019:

Jakub STRAWIŃSKI - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, rozgrywający           

Kacper PAKOS - KS Wifama Łódź, rozgrywający       

Aleksander CZERWIŃSKI - UKS Korona Bełchatów, atakujący          

Szymon GÓROWSKI - SKPS Dunajec Nowy Sącz, środkowy 

Kuba HAWRYLUK - KS Jastrzębski Węgiel, libero    

Kajetan KUBICKI - KS Jastrzębski Węgiel, rozgrywający       

Jan ŁOPUCH - UKS Sparta Volleyball Kraków, przyjmujący   

Kacper JĘDRASIK - KS Wifama Łódź, przyjmujący   

Maksym KĘDZIERSKI - AKS Rzeszów, libero

Jakub OLSZEWSKI - SKPS Dunajec Nowy Sącz, przyjmujący

Konrad PACHOLSKI - UKS Sparta Volleyball Kraków, środkowy      

Mateusz NOWAK - BKS Chemik Bydgoszcz, środkowy         

Tytus NOWIK - Trefl Gdańsk, atakujący/przyjmujący  

Przemysław PERYT - UKS "Serbinów" Biała Podlaska/KS AZS AWF w Białej Podlaskiej (wypożyczenie), atakujący/przyjmujący           

Jakub SZAFRAŃSKI - AZS PWSZ Nysa, środkowy    

Wiktor WOJCIECHOWSKI - UMKS MOS Wola Warszawa, środkowy           

Kamil SZYMENDERA - KS Gwardia Wrocław, przyjmujący  

Piotr ŚLIWKA - KS Spartakus Jawor, przyjmujący      

Zawodnicy rezerwowi:

Maciej ZAJĄC - AKS Rzeszów                      

Janusz WRYCZA - Trefl Gdańsk                     

Igor ZAWADZKI - UKS Sparta Volleyball Kraków                 

Damian BILIŃSKI - KS Gwardia Wrocław                  

Oskar KRZYŻAK - AKS Rzeszów                  

Igor BOGUCKI - Trefl Gdańsk            

Kacper RATAJEWSKI - UKS SMS Joker Piła             

Sztab szkoleniowy:

Ariel Fijoł – I trener

Artur Sierzchuła – asystent trenera

Artur Kulikowski – asystent trenera

Krzysztof Wróbel – fizjoterapeuta

Kacper Goździkiewicz – statystyk

Zdzisław Gogol – kierownik drużyny

Stanisław Gadziński – trener przygotowania motorycznego

  • 12
  • 0
  • 62
  • 0
  • 0
Listopad 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
  • 21 LIS

    Łotwa - Polska | ME U-18M (1. Runda EEVZA)

  • 22 LIS

    Polska - Białoruś | ME U-18M (1. Runda EEVZA)

  • 23 LIS

    Gruzja - Polska | ME U-18M (1. Runda EEVZA)

  • 25 LIS

    Estonia - Polska | ME U-17K (1. Runda EEVZA)

  • 26 LIS

    Polska - Białoruś | ME U-17K (1. Runda EEVZA)

  • 27 LIS

    Polska - Litwa | ME U-17K (1. Runda EEVZA)