Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, fot. cev.lu, 29 kwietnia 2019

Kadra Polski juniorów na pierwsze zgrupowanie

Michał Bąkiewicz, trener reprezentacji Polski juniorów w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał skład kadry, z którym 12 maja rozpocznie pracę podczas zgrupowania w Zakopanem.

W zależności od sytuacji szkoleniowiec nie wyklucza korekt w składzie.

Dla biało-czerwonych juniorów w tym sezonie imprezą docelową są mistrzostwa świata U-21 w Bahrajnie, które odbędą się w dniach 18-27 lipca 2019.

 

Skład reprezentacji Polski juniorów (rocznik 1999/2000):  

SEBASTIAN ADAMCZYK – BBTS Bielsko-Biała, ŚRODKOWY

ARTUR BŁAŻEJ – Jastrzębski Węgiel, ROZGRYWAJĄCY

JAKUB CZERWIŃSKI – NTS Trójka Nakło (SMS Spała), PRZYJMUJĄCY

BARTOSZ FIRSZT – BBTS Bielsko Biała, PRZYJMUJĄCY

FILIP GRYGIEL – SK Górnik Radlin (SMS Spała), ATAKUJĄCY

MATEUSZ JANIKOWSKI– ONICO Warszawa, PRZYJMUJĄCY

REMIGIUSZ KAPICA - Stowarzyszenie Częstochowska Siatkówka (SMS Spała), ATAKUJĄCY

KAMIL KOSIBA – KPS Kielce, PRZYJMUJĄCY

BARTOSZ MICHALAK – KS Wifama Łódź (SMS Spała), ŚRODKOWY

WIKTOR NOWAK– BBTS Bielsko-Biała, ROZGRYWAJĄCY

MATEUSZ PORĘBA – AZS UWM Olsztyn, ŚRODKOWY

RAFAŁ PROKOPCZUK – KS AZS Częstochowa, ROZGRYWAJĄCY

WIKTOR RAJSNER – Norwid Częstochowa, ŚRODKOWY

MIKOŁAJ SAWICKI– BBTS Bielsko-Biała, PRZYJMUJĄCY

PRZEMYSŁAW STĄSIEK – AGH Kraków, LIBERO

KAMIL SZYMURA – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, LIBERO

KACPER WNUK – Trefl Gdańsk, ATAKUJĄCY

BARTŁOMIEJ ZAWALSKI – Cuprum Lubin, ŚRODKOWY

BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI – KS Metro Warszawa, PRZYJMUJĄCY

Sztab trenerski i medyczny:

MICHAŁ BĄKIEWICZ – I trener

MATEUSZ GRABDA – II trener

MICHAŁ RÓG – asystent trenera

PIOTR PSZCZOŁA – Trener przygotowania fizycznego

PIOTR TATARADZIŃSKI – trener odnowy

SYLWIA DĄBROWSKA – trener mentalny

GRZEGORZ KRYSTKIEWICZ – statystyk

MATEUSZ DERDA – fizjoterapeuta

ANDRZEJ WOŁKOWYCKI – team manager

  • 33
  • 1
  • 62
  • 0
  • 9
Maj 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
  • 21 MAJ

    Polska, Włochy, Tajlandia, Niemcy | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

  • 22 MAJ

    Polska, Włochy, Tajlandia, Niemcy | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

  • 23 MAJ

    Polska, Włochy, Tajlandia, Niemcy | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

  • 28 MAJ

    Holandia, Brazylia, Polska, Bułgaria | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

  • 29 MAJ

    Holandia, Brazylia, Polska, Bułgaria | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

  • 30 MAJ

    Holandia, Brazylia, Polska, Bułgaria | Siatkarska Liga Narodów - kobiety

  • 31 MAJ

    Polska, USA, Brazylia, Australia | Siatkarska Liga Narodów - mężczyźni