Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

Anna Daniluk, foto: CEV, 19 kwietnia 2019

Szeroka kadra Polski juniorów na sezon 2019

Trener reprezentacji Polski juniorów Michał Bąkiewicz w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał szeroką listę zawodników z którymi będzie pracował w najbliższym sezonie.

Mistrzostwa Polski juniorów w Dębicy pozwoliły wyselekcjonować najlepszych zawodników, którzy w tym sezonie staną przed szansą gry w młodzieżowej reprezentacji Polski. Trener Michał Bąkiewicz ogłosił szeroką kadrę narodową, z której do 30 kwietnia wyłoni dziewiętnastu zawodników na pierwsze zgrupowanie reprezentacji w Zakopanem.

Dla biało-czerwonych juniorów w tym sezonie imprezą docelową są mistrzostwa świata U-21 w Bahrajnie, które odbędą się w dniach 18-27 lipca 2019.

Skład szerokiej reprezentacji Polski juniorów (rocznik 1999/2000) na sezon 2019:  

ADAMCZYK SEBASTIAN – BBTS Bielsko-Biała, ŚRODKOWY

BŁAŻEJ ARTUR – Jastrzębski Węgiel, ROZGRYWAJĄCY

CZERWIŃSKI JAKUB – NTS Trójka Nakło (SMS Spała), PRZYJMUJĄCY

CZYREK MACIEJ – AKS Rzeszów, LIBERO

CZYRNIAŃSKI PATRYK – Jastrzębski Węgiel, PRZYJMUJĄCY

CZYŻYK DAMIAN – UMKS Jurand Malbork/Stowarzyszenie Częstochowska Siatkówka - wyp. 2018/2019 (SMS Spała), ŚRODKOWY

FIRSZT BARTOSZ – BBTS Bielsko Biała, PRZYJMUJĄCY

GRYGIEL FILIP – SK Górnik Radlin (SMS Spała), ATAKUJĄCY

JANIKOWSKI MATEUSZ – ONICO Warszawa, PRZYJMUJĄCY

JANUSZ PIOTR – AGH Kraków, ŚRODKOWY

KAPICA REMIGIUSZ - Stowarzyszenie Częstochowska Siatkówka (SMS Spała), ATAKUJĄCY

KAZIMIERCZAK JĘDRZEJ – Gwardia Wrocław, ŚRODKOWY

KOSIBA KAMIL – KPS „Kielce”, PRZYJMUJĄCY

MICHALAK BARTOSZ – KS Wifama Łódź (SMS Spała), ŚRODKOWY

NOWAK WIKTOR – BBTS Bielsko-Biała, ROZGRYWAJĄCY

PAWLUN DAWID – Trefl Gdańsk, ROZGRYWAJĄCY

PORĘBA MATEUSZ – AZS UWM Olsztyn, ŚRODKOWY

PROKOPCZUK RAFAŁ – KS AZS Częstochowa, ROZGRYWAJĄCY

RAJSNER WIKTOR – Norwid Częstochowa, ŚRODKOWY

SAWICKI MIKOŁAJ – BBTS Bielsko-Biała, PRZYJMUJĄCY

SOKOŁOWSKI DAWID – AZS UWM Olsztyn, PRZYJMUJĄCY

STĄSIEK PRZEMYSŁAW – AGH Kraków, LIBERO

SZWED WOJCIECH – Jastrzębski Węgiel, PRZYJMUJĄCY

SZYMURA KAMIL – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, LIBERO

TEKLAK DOMINIK - Stowarzyszenie Częstochowska Siatkówka, LIBERO

WITEK MATEUSZ – Łuczniczka Bydgoszcz, ATAKUJĄCY

WNUK KACPER – Trefl Gdańsk, ATAKUJĄCY

ZAWALSKI BARTŁOMIEJ – Cuprum Lubin, ŚRODKOWY

ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ – KS Metro Warszawa, PRZYJMUJĄCY

Sztab trenerski i medyczny:

MICHAŁ BĄKIEWICZ – I trener

MATEUSZ GRABDA – II trener

PIOTR PSZCZOŁA – Trener przygotowania fizycznego

GRZEGORZ KRYSTKIEWICZ – Statystyk

PIOTR TATARADZIŃSKI – Trener odnowy

ANDRZEJ WOŁKOWYCKI – Team manager

  • 70
  • 0
  • 93
  • 7
  • 9
Lipiec 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
  • 03 LIP

    Final Six Siatkarskiej Lig Narodów - kobiety

  • 04 LIP

    Final Six Siatkarskiej Lig Narodów - kobiety

  • 05 LIP

    Final Six Siatkarskiej Lig Narodów - kobiety

  • 06 LIP

    Final Six Siatkarskiej Lig Narodów - kobiety

  • 07 LIP

    Final Six Siatkarskiej Lig Narodów - kobiety

  • 10 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

  • 11 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

  • 12 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

  • 13 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

  • 14 LIP

    Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów - mężczyźni

  • 19 LIP

    Polska - Czechy | turniej towarzyski

  • 20 LIP

    Białoruś - Czechy | turniej towarzyski

  • 21 LIP

    Polska - Białoruś | turniej towarzyski

  • 27 LIP

    Polska - Holandia | mecz towarzyski

  • 28 LIP

    Polska - Holandia | mecz towarzyski