SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

28 lipca 2010

Polski Związek Piłki Siatkowej w ramach Akademii Polskiej Siatkówki ma przyjemność zaprosić do udziału w konferencji dokształcającej dla pierwszych i drugich trenerów PlusLigi i PlusLigi Kobiet oraz pierwszych i drugich trenerów męskich i żeńskich zespołów pierwszoligowych, która odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2010 roku w Bydgoszczy.

Decyzją Prezydium Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej udział w/w trenerów w konferencjach dokształcających organizowanych przez PZPS jest wymaganą formą podnoszenia kwalifikacji zawodowych kadry szkoleniowców polskiej siatkówki. Udział w przedmiotowej konferencji stanowi wymóg uzyskania licencji na sezon 2010/2011.

Konferencja będzie stanowiła wspaniałą okazję do wymiany poglądów i kontaktów z cenionymi polskimi i zagranicznymi trenerami.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma certyfikat Polskiego Związku Piłki Siatkowej potwierdzający spełnienie warunku niezbędnego dla uzyskania licencji trenerskiej.

Podczas pobytu w Bydgoszczy uczestnicy konferencji będą mieli okazję obejrzeć piątkowy i sobotni mecz reprezentacji Polski podczas Memoriału J.H. Wagnera.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w załącznikach.