SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

JU, 28 kwietnia 2014

W poniedziałek, 28 kwietnia o 16.00, niezmiennie poprzez portal ticketpro.pl rozpoczęła się druga faza sprzedaży biletów na FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014

W poniedziałek, 28 kwietnia o 16.00, niezmiennie poprzez portal ticketpro.pl rozpoczęła się druga faza sprzedaży biletów na FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014.

I faza sprzedaży przekonała, że Polacy są bardzo zainteresowani obejrzeniem bezpośrednio z perspektywy trybun historycznych, bo pierwszych polskich, siatkarskich mistrzostw globu. Zarówno bilety na rundę półfinałową i mecze o medale w katowickim Spodku, jak i na wyjątkowe i bezprecedensowe wydarzenie – Ceremonię i Mecz Otwarcia Polska – Serbia na Stadionie Narodowym rozeszły się w tempie błyskawicznym. Jedna z kategorii biletów na Stadion Narodowy wykupiona została w… cztery minuty.

Tym razem w ręce fantastycznych siatkarskich kibiców trafią bilety na pierwszą rundę rozgrywek. Do gry po Katowicach i Warszawie wejdą kolejne miasta – gospodarze FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014 – Wrocław i Gdańsk. Jedynie jeszcze chwilę poczekamy na zakończenie ostatnich prac w imponującej Arenie Kraków.

Historyczna Hala Stulecia we Wrocławiu będzie areną zmagań grupy A z udziałem Polski, Argentyny, Australii, Kamerunu, Serbii i Wenezueli. Każdy z tych zespołów ma w dorobku, jeśli nie sukcesy na arenie międzynarodowej, to przynajmniej niespodzianki. Walka może być ostra. Polski Związek Piłki Siatkowej przygotował w Stolicy Dolnego Śląska specjalną ofertę dla fanów, którzy sportowe emocje pragną przeżywać w rodzinnym gronie – bilet rodzinny.

Kapitalny skład grupy B, która zaprezentuje się w katowickim Spodku gwarantuję, że reprezentacyjny obiekt stolicy Górnego Śląska od początku FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014 będzie siatkarską mekką turnieju. Brazylia, najlepszy siatkarski zespół XXI wieku – sportowej rekomendacji nie wymaga. To po biało-czerwonych najpopularniejsza drużyna narodowa w Polsce. Polacy z każdym rokiem rozkochują w siatkówce Niemców. Wiadomo już, że do Katowic wybierze się kilkutysięczna reprezentacja kibiców z Finlandii. Wielkiej ambicji i wcale nie małych umiejętności można spodziewać się po Korei, Tunezji i drugim zespole NORCECA.

W grupie C zobaczymy potężną Rosję. Rosjanie w ostatnich dwu latach zdominowali siatkarską scenę –  to mistrzowie olimpijscy 2012, zwycięzcy Ligi Światowej 2013, mistrzowie Europy 2013. Do Gdańska wybiera się pokaźna delegacja rosyjskich fanów coraz bardziej rozkochanych w siatkówce i w… polskich siatkarskich widowiskach. W gdańskiej Ergo najgroźniejszym rywalem Sbornej będzie Bułgaria. Absolutnie trzeba zwrócić uwagę na czyniących błyskawiczne postępy Chińczyków i prezentujących coraz wyższy i stabilny poziom Egipcjan. Stawkę uzupełnia dwie drużyny ze strefy Ameryki Północnej, Centralnej i Strefy Karaibów.

Początek maja będzie też początkiem sprzedaży biletów na mecze w imponującej Arenie Kraków, która finiszuje z ostatnimi pracami montażowymi (o dokładnym terminie rozpoczęcia sprzedaży poinformujemy w odrębnym komunikacie).

Dwa równorzędne powody skłaniają do odwiedzenia Areny Kraków. Po pierwsze śledzić sportowe wydarzenie najwyższej, światowej rangi w najnowszej, najnowocześniejszej i największej hali w Polsce to przeżycie niepowtarzalne. Po drugie zobaczyć w grupie D takie zespoły jak najlepszy zespół XX wieku –  Włochy, supertechniczną – Francję, czyniący najszybsze postępy i niezwykle groźny – Iran, ambitnych Belgów i dwie drużyny z NORCECA (z dużym prawdopodobieństwem USA) to dla siatkarskich koneserów prawdziwa uczta.

Przypominamy – 28 kwietnia, godzina 16.00 – ticketpro.pl – początek drugiej fazy sprzedaży biletów na FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014.

Otrzymujesz kolejną szansę by być z fantastycznymi siatkarskimi kibicami podczas historycznego, globalnego wydarzenia.

FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014 – to TWOJE miejsce.

Przypominamy jednocześnie, że niebawem kolejny etap aukcji na najatrakcyjniejsze miejsca na Ceremonię i Mecz Otwarcia: Polska – Serbia na Stadionie Narodowym. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Szczegóły:allegro.pl