SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

JU, 17 kwietnia 2014

Polski Związek Piłki Siatkowej przypomina, że w czwartek 17 kwietnia o 16.00 rozpoczyna się II etap sprzedaży biletów na FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014.

Polski Związek Piłki Siatkowej przypomina, że w czwartek 17 kwietnia o 16.00 rozpoczyna się II etap sprzedaży biletów na FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014.

Na stronie ticketpro.pl i w ponad 400 punktach sieci o 16.00 wprowadzone zostaną do sprzedaży bilety na bezprecedensowe wydarzenie w historii siatkówki i sportu – Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw (Polska – Serbia) na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ten wyjątkowy spektakl zobaczy bezpośrednio z trybun Stadionu Narodowego 62 000 widzów. Szczegóły sprzedaży na ticketpro.pl

Przygotowany został także specjalny Pakiet Superkibica, który pozyskać można za sprawa specjalnej licytacji, której dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne.  Szczegóły poniżej.

Ceremonia i Mecz Otwarcia FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014,  to niepowtarzalna okazja do uczestnictwa w wydarzeniu dotychczas niespotykanym.  Dla fanów, którzy chcą być w samym centrum tego niezwykłego widowiska mogą skorzystać ze specjalnej oferty – Pakietu Superkibica.

Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Ticketpro Polska przygotowali dla kibiców specjalną ofertę 200 Pakietów Superkibica, które powstały z myślą o najbardziej zagorzałych kibicach naszej reprezentacji. Kibicach, którzy chcą w wyjątkowy sposób doświadczać sportowych emocji podczas meczu Polskiej Reprezentacji – siedząc w sektorze najbliżej boiska, tuż przy ławkach rezerwowych obydwu drużyn. Te wyjątkowe miejsca nie trafią do regularnej sprzedaży, a jedyną możliwością ich nabycia jest udział w tej aukcji.

Doskonałą pamiątką po tym niepowtarzalnym wydarzeniu będą przygotowane specjalnie na tą okazję prezenty od Polskiego Związku Piłki Siatkowej w postaci oryginalnych koszulek reprezentacji naszego kraju.

Jeden pakiet Superkibica zawiera:

- jeden bilet wstępu na miejsce siedzące na ceremonię rozpoczęcia Mistrzostw Świata i mecz otwarcia Polska – Serbia we wskazanym na dołączonej mapce sektorze

- oficjalną koszulkę Reprezentacji Polski w wybranym rozmiarze (damskie: S, M, L; męskie: S, M, L. XL, XXL) z autografami siatkarskiej męskiej reprezentacji Polski i jej trenera

Cena wywoławcza Pakietu Superkibica to 400 złotych.

17 kwietnia uruchamiamy aukcję na 60 Pakietów Superkibica z miejscami w pierwszych 3 rzędach sektora usytuowanego najbliżej boiska. Zakończenie licytacji: 27 kwietnia, 16.00.

Szczegóły:http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36587909

O aukcjach na kolejne Pakiety Superkibica będziemy na bieżąco informować.

Do licytacji mogą przystąpić jedynie zweryfikowani użytkownicy serwisu Allegro, którzy dokonali pełnej aktywacji konta. Informacje jak łatwo to przeprowadzić można znaleźć na stronie Pomocy Allegro.

Zachęcamy do udziału w naszej aukcji jednocześnie deklarując, że cała kwota uzyskana z licytacji biletów zostanie przekazana na rzecz rozwoju piłki siatkowej w ramach działań prowadzonych przez Fundację Polska Siatkówka.