SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Zwiazku Piłki Siatkowej, 22 czerwca 2016

W najbliższy weekend (24-26 czerwca) w Łodzi wielkie siatkarskie emocje. Drugi turniej elity Ligi Światowej 2016będzie w znakomitej obsadzie a kibice wybierający się do Łodzi niech nie liczą na nudę.

W najbliższy weekend (24-26 czerwca) w Łodzi wielkie siatkarskie emocje. Drugi turniej elity Ligi Światowej 2016będzie w znakomitej obsadzie a kibice wybierający się do Łodzi niech nie liczą na nudę.

W łódzkiej Atlas Arenie zagrają:

Argentyna – Wicemistrz Ameryki Południowej

Francja – Mistrz Europy, zwycięzca edycji 2015 Ligi Światowej

Rosja – Mistrz Olimpijski

Polska – Mistrz Świata

Wszystkie te drużyny zobaczymy w sierpniu w turnieju olimpijskim Rio de Janeiro 2016 a Argentyna i Rosja będą naszymi grupowymi rywalami. Wcześniej, bo w lipcu (13-17 lipca) jest szansa, że niektóre z drużyn, które gościć będziemy w Łodzi ponownie w Polsce, a konkretnie w Krakowie podczas Final Six Ligi Światowej.

 

Łódź – Miasto Gospodarz Turnieju gwarantuje nie tylko emocje siatkarskie, ale także wiele atrakcji, które można zobaczyć jedynie w Łodzi. Oto atuty Łodzi:

Do Łodzi zawsze i zewsząd po drodze!

Miasto leży w centrum Polski, przy skrzyżowaniu największych autostrad – A1 i A2. Ma znakomitą dostępność komunikacyjną – drogową, kolejową i lotniczą.

Łódź, czyli pełna oferta!

Łódź to trzecie pod względem liczby ludności polskie miasto, które mieszkańcom i gościom gwarantuje z nadzwyczaj bogaty kalendarz wydarzeń kulturalnych, targowych i sportowych.

Łódź prestiżowa niczym… NY!

Łódź można nazwać przyrodnią siostrą Nowego Yorku. Oba miasta najszybszy rozwój przeżywały w XIX wieku (liczba ludności wzrosła kilkusetkrotnie!). Posiadają geometrycznie wytyczoną sieć ulic w centrum. Pofabryczne wnętrza wykorzystują na cele mieszkalne (lofty), pracownie artystyczne, galerie itp. Są fantastyczną scenerią filmową – w Łodzi nakręcono około 250 filmów.

„Łódź kreuje”!

Najnowsze hasło promujące Łódź świadczy o tym, że miasto ma wiele pomysłów, jest żywe i twórcze w dziedzinach: design, moda, architektura, film.

Łódź – stolicą polskiego clubbingu!

Niezliczona liczba pubów i klubów, w których będziesz się świetnie bawił do białego rana.

 

Terminarz spotkań w Łodzi:

24.06. piątek

17.10: Rosja – Francja

20.10: Polska – Argentyna

25.06 sobota

17.10: Francja – Argentyna

20.10: Polska – Rosja

26.06. niedziela

17.10: Argentyna – Rosja

20.10: Polska – Francja