SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

29 lipca 2016

Prezydium Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej zatwierdziło skład I ligi mężczyzn i kobiet oraz podział na grupy w II lidze kobiet i mężczyzn:

Skład I ligi kobiet na sezon 2016/2017:

1. KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
2. MKS Kalisz
3. Proxima Kraków
4. AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno
5. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
6. AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
7. PSPS Chemik Police
8. SMS PZPS I Szczyrk
9. Joker Mekro Energoremont Świecie
10. Wisła Warszawa
11. Sokołów S.A. Nike Węgrów
12. WTS Solna Wieliczka

Skład I ligi mężczyzn na sezon 2016/2017:

1. Exact Systems Norwid Częstochowa
2. SKS Hajnówka
3. KPS Kęty
4. AZS AGH Kraków
5. AZS PWSZ Stal Nysa
6. TSV Sanok
7. KPS Siedlce
8. SMS PZPS Spała I
9. MKS Ślepsk Suwałki
10. TS Victoria PWSZ Wałbrzych
11. APP Krispol Września
12. Aluron Virtu Warta Zawiercie

II liga Mężczyzn:

Gr.I
1. KS Stal Grudziądz
2. KS Espadon Szczecin
3. UKS OPP Powiat Kołobrzeski
4. GKS Stoczniowiec Gdańsk
5. GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz
6. Olimpia Sulęcin
7. LUKS Wilki Wilczyn
8. LO MS Świnoujście
9. Trefl Gdańsk
10.Womix NTS Nakło nad Notecią
Gr.II
1. KS MOSiR Międzyrzec Podlaski
2. KS Metro Warszawa
3. BAS Białystok
4. Legia Warszawa
5. UMKS MOS Wola Warszawa
6. Czołg AZS Uniwersytet Warszawski
7. UKS Centrum Augustów
8. AZS UWM Olsztyn
9. Energa OMNIS Ostrołęka
10.Lesan Halinów
11.Huragan Wołomin
12.UKS IFLO Biała Podlaska
Gr.III
1. LKS Czarni Wirex Rząśnia
2. KS Lechia Tomaszów Maz.
3. Caro Rzeczyca
4. MKS Kalisz
5. AZS UŁ Łódź
6. MKS Bzura Ozorków
7. LKPS Borowno
8. UKS Mickiewicz Kluczbork
9. SPS Dragon Dobre
10.LKS LUKS Dobroń
11.MOSiR Sieradz
12.SMS PZPS Spała II
Gr.IV
1. KS Bielawianka-Bester Bielawa
2. AZS UAM Poznań
3. MKST Astra Nowa Sól
4. KU AZS UZ Zielona Góra
5. MKS Olavia Oława
6. WKS Sobieski-Arena Żagań
7. SPS Chrobry Głogów
8. UKS Volley Żarów
9. BTS Elektros Bolesławiec
10.KS Gwardia Wrocław
Gr.V
1. MCKiS Jaworzno
2. TS Volley Rybnik
3. TKS Tychy
4. KS AZS-Rafako Racibórz
5. AT Żory Jastrzębski Węgiel
6. MKS Winner Czechowice-Dziedzice
7. SK Górnik Radlin
8. UKS Strzelce Opolskie
9. MKS w Andrychowie
10.AZS PO Cementownia Odra S.A.
11.Juve Wakmet Głuchołazy
12.SMS PZPS Spała III
Gr.VI
1. KS SMS Neobus RAF-MAR Niebylec
2. KS Błękitni Ropczyce
3. AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno
4. LKPS Politechnika Pszczółka Lublin
5. AKS V LO Rzeszów
6. ASPS Avia Świdnik
7. PZL Sedziszów Młp.
8. KKS Kozienice
9. STS Dunajec Nowy Sącz
10.Wisłok Strzyżów

II liga kobiet:

Gr.I
1. SMS Police
2. KS Spójnia Stargard
3. Stal Grudziądz
4. UKS Culmen Chełmno
5. Murowana Goślina
6. Energetyk Poznań
7. SKF KS Poznań
8. UKŻPS Kościan
Gr.II
1. KS Polonia Łasziska Górne
2. AEP Olimpia Jawor
3. Sokół Radzionków
4. KS Częstochowianka
5. MKS Świdnica
6. MKS Zorza Wodzisław Śląski
7. ECO AZS Uni Opole
8. UKS Sokół Katowice
9. Łaskowia Łask
10.UKS Lis Tuliszów
Gr.III
1. Sparta Warszawa
2. AZS AWF UKSW Warszawa
3. BAS Białystok
4. Blue Soft Mazovia Warszawa
5. UKS Volley Płock
6. E Leclerc Elbląg
7. APS Rumia
8. WTS KDBS Bank Włocławek
9. UKS Ósemka Siedlce
Gr. IV
1. PLKS Pszczyna
2. TKS Tychy
3. UKS Jedynka Siewierz
4. MSK Mysłowice
5. MCKiS Jaworzno
6. UKS Sokół Zator
7. Maraton Krzeszowice
8. SMS PZPSII Szczyrk
9. PROSZOWICE II
10.STS Sandecja Nowy Sącz
Gr.V
1. MKS San-Pajda Jarosław
2. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3. UKS Szóstka Mielec
4. UKS Marba Sędziszów Małopolski
5. MOSiR Jasło
6. AZS UMCS Lublin
7. MKS Radomka Radom
8. Grupa Azoty PWSZ Tarnów