Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

Eugeniusz Andrejuk, fot. lokovolley.ru, 5 listopada 2018

Wygrana zespołu Fabiana Drzyzgi

Zespół Fabiana Drzyzgi Lokomotiw Nowosybirsk pokonał Jarosławicza Jarosławl 3:1 (25:18, 25:22, 22:25, 25:20) w meczu ostatniego dnia półfinałowego turnieju o Puchar Rosji. Reprezentant Polski zdobył trzy punkty.

Mimo sukcesu siatkarze z Nowosybirska nie zakwalifikowali się do turnieju Final Four. Doznali oni dwóch porażek w poprzednich spotkaniach - z Nową Nowokujbyszewsk i Zenitem Sankt Petersburg.

- Mecz z Jarosławiczem był interesujący choć oba zespoły już wcześniej straciły szanse na awans - powiedział trener Lokomotiwu Płamen Konstantinow. - Swoje umiejętności mogli zaprezentować zawodnicy, którzy dotychczas mieli mniej możliwości gry. Spotkanie wykorzystaliśmy, żeby popracować nad zgraniem. Teraz będziemy koncentrować się na mistrzostwach Rosji. Jednak o Pucharze Rosji nie możemy zapominać. Przegraliśmy przed własną widownią dwa kluczowe spotkania. Obowiązkowo trzeba wyciągnąć wnioski. I szybko zaprezentować grę do jakiej dążymy.

W turnieju w Nowosybirsku awans do Final Four Pucharu Rosji wywalczył Zenit Sankt Petersburg. Poza tym o to zagrają jeszcze Fakieł Nowyj Urengoj, Kuzbass Kiemierowo oraz gospodarz Zenit Kazań.

 

  • 8
  • 9
  • 87
  • 0
  • 2