SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, fot. Piotr Sumara, 10 maja 2020

Informacja dla najlepszych Kibiców na świecie!

Drodzy Kibice!

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) podjęła decyzję o odwołaniu edycji Siatkarskiej Ligi Narodów w 2020 roku. Decyzja ta spowodowana jest globalną pandemią koronawirusa COVID-19.

Jednocześnie chcemy poinformować, że zakupione bilety na Siatkarską Ligę Narodów 2020 zachowują ważność na kolejną edycję w 2021 roku.

Kibice, którzy zdecydują się na gest solidarnościowy z Polską Siatkówką i nie wystąpią o zwrot biletów otrzymają:

- specjalny pakiet upominków siatkarskich do odbioru na hali w dniu meczu w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów 2021,

- możliwość nabycia biletów na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy mężczyzn z rabatem oraz w specjalnej przedsprzedaży, każda zakupiona wejściówka będzie upoważniała jednocześnie do uzyskania pakietu upominków dedykowanych Mistrzostwom Europy, które odebrać będzie można na hali w dniu imprezy.

Niezależnie od powyższego wejściówki można wymienić na Vouchery Polskiej Siatkówki, za pomocą których będzie można kupić bilety na wszystkie wydarzenia organizowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej w 2021 roku, w tym Mistrzostwa Europy mężczyzn czy Siatkarską Ligę Narodów kobiet i mężczyzn.

Wszystkich kibiców, którzy będą chcieli zachować bilety na Siatkarską Ligę Narodów będziemy na bieżąco informować o ewentualnych zmianach w harmonogramie turnieju w 2021 roku.

Żywimy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli spotkać się wszyscy razem podczas Siatkarskich Wydarzeń i wspólnie kibicować naszym Reprezentacjom.

Z siatkarskim pozdrowieniem i wyrazami szacunku dla najlepszych Kibiców na świecie,

Polski Związek Piłki Siatkowej

  • 67
  • 7
  • 38
  • 1
  • 6